Як поставити смайл в статусі ВК

Віртуальне спілкування сьогодні все більше замінює жива розмова. Інтернет зв’язав мільйони людей, що знаходяться на різних кінцях планети і дав можливість кожен день відчувати себе поряд з близькими. Слово – це потужна зброя в передачі інформації, але як же бути з емоціями? Адже саме вони є головною перевагою живого спілкування. Саме тут на допомогу приходять різні смайлики або посмішки – смішні картинки, які виражають настрій, стан або почуття. Соціальна мережа «В контакті» – це популярне місце зустрічі сотень користувачів, які спілкуються один з одним, використовуючи смайли. Їх можна поставити в особистих повідомленнях, в записах на своїй або чужій стіні, в коментарях до фотографій, записів, відеофайлами, а також вставити в статус. До речі, тут є цікавий момент – не просунутий користувач не зможе зробити прикольний статус з рідкісними посмішками, так як в цьому розділі доступний зринаючі підказки лише зі стандартними смайликами. Дана стаття допоможе розкрити деякі секрети ВК, перерахувавши всі прості способи урізноманітнити свій рядок стану унікальними і прикольними картинками.

:

Область для статусу знаходиться на особистій сторінці користувача ВК в правому верхньому куті. Після кліка по ній, відкривається поле для введення тексту. Оригінальну фразу можна придумати самостійно, або ж знайти на спеціальних сайтах в мережі.

Розглянемо найпопулярніші безкоштовні способи поставити яскравий смайлик в свій статус в ВК:

Метод «Копі-Паст»

У перекладі означає: скопіювати-вставити. Знаходимо цікаву посмішку у друга, або в своєму повідомленні, виділяємо її і натискаємо Ctrl + C. Далі в рядку статусу ставимо курсор мишею і натискаємо Ctrl + V. Картинка з’явиться на вашій сторінці.

Вставка вихідного коду посмішки

Для нас смайлики – це веселі зображення. У Юникоде ж вони виглядають як поєднання символів і знаків пунктуації. Якщо прописати їх код, не допустивши помилок, і оновити сторінку ВК, незрозуміла запис перетвориться в яскраву картинку. Перелік кодів можна знайти в інтернеті. Не забудьте додати сторінку в закладки.

Приховані посмішки на softobase.com

У ВК існують таємні смайли, які можна скачати на сайті www.softobase.com. Тут також доступні і прості смайли. На стартовій сторінці ресурсу достатньо клікнути на сподобалася усмішці, і вона автоматично виявиться в буфері обміну. У рядку статусу просто натискаємо Ctrl + V і вставляємо потрібну емоцію.

Установка плагінів і розширень

Популярний спосіб для вставки смайликів в мережі ВК – це завантаження спеціальних програм, які дозволяють використовувати унікальні посмішки і анімовані стікери.

  • Розширення Vkopt – дозволить вставляти смайли, як в програмі ICQ.
  • VKPlugin – містить смайл-бар з посмішками, що відображають настрій. У наборі є прикольні сині пики, як альтернатива звичним жовтим.
  • Плагін від ресурсу Trollbar – понад 250 оригінальних смайликів в наборі.
  • Плагін «Стікери ВК» – дозволяє завантажувати смішні картинки у вигляді великих пики. Вони набагато об’ємніше, ніж звичні смайлики, а значить, набагато яскравіше передають емоції.

Важливі особливості, без яких смайлик в статусі ВК може не відобразитися

  1. Зверніть увагу, що коли вставляється або прописується код посмішки, він повинен бути вказаний без помилок, обов’язково з заключній крапкою з комою.
  2. Якщо ви плануєте поставити кілька смайликів, вони повинні бути відокремлені один від одного пробілами, інакше система розпізнає їх як текстову запис і не перетворює в картинку.
  3. Не забудьте оновити сторінку ВК, тільки після перезавантаження вікна тестовий запис перетвориться в зображення.
  4. Існує обмеження на кількість посмішок в одному повідомленні – до 100 штук. Всі інші будуть відображатися у вигляді тексту.

Спілкування в ВК може стати яскравішим і цікавішим з використанням красивих улибочек. Нехай ваші справжні емоції відобразяться в рядку статусу, а барвистість сказаних слів буде незаперечна! Нехай віртуальна розмова нічим не відрізняється від живої.

.

Ссылка на основную публикацию