Як поставити роздільну здатність 1920 на 1080 якщо його немає в списку?

Full HD монітори останнім часом набули величезного поширення. Тепер роздільну здатність 1920 на 1080 є мало не мінімальним вимогою до монітора. Але що робити, якщо монітор підтримує і навіть рекомендує виставити роздільну здатність 1920 на 1080, а його немає в списку доступних? Або при його виставленні нічого не відбувається, за винятком будь – то моргань і глюків на екрані.

Відповіді на ці питання ви знайдете в даній статті.

Через що може не ставитися роздільну здатність 1920 на 1080?

Зараз буде наведено перелік всіх можливих причин, за якими дозвіл Full HD може бути відсутнім в списку доступних або некоректно виставлятися.

  • Відсутній драйвер відеокарти або відеокарт (якщо їх декілька, як це часто буває в ноутбуках);
  • Відсутній драйвер монітора;
  • Несправний або неякісний кабель від системного блоку до монітора.

А тепер більш докладно зупинимося на кожному пункті.

драйвер відеокарти

Як би банально це не звучало, але драйвера відеокарти дійсно відповідають за багато, в тому числі і за виведення списку доступних дозволів екрану. Навіть якщо у вас встановлений драйвер відеокарти, щоб точно виключити його зі списку підозрюваних краще відновите його.

Установка драйвера відеокарти

драйвер монітора

Дійсно часта причина проблем з виставленням роздільної здатності 1920 на 1080 це відсутній драйвер монітора. Щоб перевірити чи встановлений у вас драйвер на монітор потрібно у вікні, де ви встановлюєте дозвіл звернути увагу на рядок «Дисплей». Там не повинно бути слів «Модуль підключення монітора», «Універсальний монітор PnP», «Generic PnP monitor» або «Стандартний графічний дисплей».

Ознака відсутнього драйвера монітора

Якщо у вас написано саме це, то необхідно знайти в інтернеті драйвер під свій монітор і встановити його. Або покопатися в коробках від монітора. Дуже часто разом з ним йде диск з драйверами.

Неякісний кабель від монітора до комп’ютера

Відомо чимало випадків, коли проблеми з виставленням роздільної здатності 1920 на 1080 були через кабелю, що з’єднує монітор і системний блок.

Спробуйте його замінити на інший, свідомо робочий, позичивши у друзів або знайомих для перевірки.

Ссылка на основную публикацию