Як поставити російську мову в Стим

Привіт, шановні читачі! Впевнені, серед вас чимало людей, які люблять грати в комп’ютерні іграшки. З кожним роком графіка стає все краще, а геймплей цікавіше. Найбільш зручною ігровою програмою на сьогоднішній день є Steam (Стим) – творіння легендарної компанії Valve, ці програми добре відомо багатьом завзятим і не дуже геймерам, проте не всі знають, як поставити російську мову в Стім, на це питання ми і дамо відповідь в даній статті …

особливості програми

Steam завоював популярність по всьому світу, мільйони людей щодня роблять покупки в даному ігровому магазині, асортимент вражає різноманітністю, тут є, як проекти від великих компаній, так і невеликі «інді» іграшки. Гравці люблять Стим не тільки за удобнейший сервіс (купувати гри тут дуже просто), але і за часті розпродажі, коли вподобану гру моно купити з 50 і навіть 75-відсоткової уцінкою.

Крім того, Steam це вже ціле самодостатнє співтовариство, де мільйони гравців з усього світу діляться геймерським досвідом і враженнями. Користуватися сервісом можна, як за допомогою сайту в інтернеті, так і за допомогою невеликого додатки для ПК, зараз ми з’ясуємо, як поміняти мову в обох випадках.

Шукаємо російську мову в програмі

Додаток Steam дозволяє мати швидкий доступ до своєї ігрової колекції, також воно самостійно встановлює патчі і оновлення до ваших ігор, що дуже зручно. Часом у геймерів виникають проблеми з установкою рідної мови в програмі. Щоб не відчувати жодних труднощів, дотримуйтесь таких кроків:

  • запустіть програму (якщо вона запускається автоматично при завантаженні Windows, то повторно робити це не потрібно);
  • вводите свої дані для входу в обліковий запис;
  • перед вами з’явиться інтерфейс програми, знайдіть вкладку «Settings», а в ній розділ «Interface»;
  • знайдіть функцію «Language», в даний момент у вас стоїть англійська (English), в списку знайдіть російську мову;
  • схвалюємо наші дії за допомогою кнопки ОК.

Після виконаних дій перезапустіть програму, щоб ваші зміни почали функціонувати. Програма стане працювати російською мовою і у вас більше не буде проблем у використанні.

Ставимо російську мову на сайті

Перейшовши на сайт Steam, вас може зустріти англомовний інтерфейс, щоб зробити його російським, звертаємо свій погляд на верхній правий ділянку екрану, там буде кнопка «Language», тиснете на неї і в списку доступних мов шукайте російський.

Ссылка на основную публикацию