Як поставити пароль на папку в windows 7, 8 і 10

У кожного з нас є такі файли, які хотілося б приховати. Якщо на текстові документи можна поставити пароль (password) в самій програмі, що ж робити з фотографіями, відео і так далі? Адже все гранично просто насправді. Потрібно їх скинути в загальну папку і поставити на неї password. Але як же це зробити?

Є три методи, які дозволяють захист поставити на свої файли: за допомогою програм, без програм і захист архіву.

Без програм.

Якщо ваша ОС підтримує BitLocker, то ви без зайвих проблем можете встановити захист на свій диск, а не на конкретну папку. Перевірити його ви можете за допомогою контекстного меню. Якщо він у вас є, то ви побачите такий же пункт, як і на скріншоті.

Для початку вам потрібно створити віртуальний жорсткий диск. Далі викличте контекстне меню і включіть BitLocker. У вікні вкажіть свій пароль для блокування диска.
Далі просто збережіть зміни. Ви зможете скидати туди абсолютно будь-які файли. Вони завжди будуть під надійним захистом, адже без password отримати доступ до них не можна.

За допомогою програм.

Anvide Seal Folder.

Дана утиліта російською мовою дозволяє швидко поставити пароль на якусь завгодно папку. Завантажити її можна з цього сайту: http://www.comss.ru/page.php?id=2349. Врахуйте, що при установці вона пропонує різні елементи Яндекса, так що уважно дивіться, з чим ви погоджуєтеся.

Після установки відкрийте утиліту. Працювати з нею просто: для початку потрібно додати файл, для якого необхідно пароль поставити. Потім просто викликаєте її меню і натискаєте на пункт «Закрити доступ».

Далі просто вкажіть password для неї. Після збереження змін папка поміняє свою прихильність. Крім того, дана утиліта має ще безліч додаткових функцій.

Lock-a-Folder.

Не дивлячись на те, що утиліта доступна тільки англійською мовою. Завантажити її можна тільки тут: http://lock-a-folder.en.softonic.com/.

Спочатку вам потрібно вказати пароль, а потім додати необхідну папку в список для блокування. Для розблокування просто натисніть кнопку «UnLock».

Крім того, ця утиліта не тільки допомагає встановити password, але ще і приховує файли з робочого столу і з провідника. Це дуже зручно для тих, хто ділить з кимось комп’ютер.

DirLock.

Цей додаток у використанні дійсно дуже зручно. Після його установки в меню будь-якого файлу додаються два пункти: Lock і UnLock. Вибравши будь-який з них, ви потрапите в меню програми, яке запропонує вам додати папку в список і встановити для неї password.

Завантажити дану утиліту тут найкраще, так як офіційного сайту немає чомусь: http://freesoft.ru/dirlock.

Lim Block Folder.

Цей додаток дозволяє в пару кліків поставити захист на папку. Принцип роботи такий же, як і у вищеописаної утиліти Anvide Seal Folder, так що ніякі труднощі не повинні з’явитися в ході роботи. Можете скачати її тут: http://www.maxlim.org/files_s160.html.

Захист архівом.

Цей спосіб в декілька разів надійніше і простіше будь-яких додатків. Ви просто архівуєте якусь папку, але при створенні ставите пароль. Файл з даними можна видалити після цієї операції.

Ні відкрити, ні додати, ні витягти файли з такого архіву без password не можна. Крім того, вони надійно будуть зашифровані.

Всі ці програми працюють в трьох останніх версіях ОС від компанії Windows. Правда, утиліта DirLock чомусь відмовилася зовсім працювати в 10 версії. А ось програма Lim Block Folder зовсім блокується в деяких версіях і доступна тільки в Windows 7.

Таким чином, ви можете швидко поставити пароль на папку в різних операційних системах. Будьте пильні з різними програмами і обов’язково перевіряйте їх на віруси перед установкою.

Ссылка на основную публикацию