Як поставити пароль на додаток на Android?

Якщо говорити в цілому, то на сучасних смартфонах Андроїд з можливістю заблокувати робочий стіл з допомогою пароля або сканера відбитку пальців немає особливої ​​необхідності встановлювати пароль на який-небудь додаток. Але лише до тих пір, поки не знадобиться дати свій сенсорний девайс кому-небудь в руки. Якщо вам не хочеться, щоб ця людина відкривав якусь певну додаток, ви можете встановити на нього пароль. Ми покажемо, що потрібно зробити. І зверніть увагу, що права суперкористувача в даному випадку не потрібні.

Запускаєте Play Market.

У рядку пошуку пишіть словосполучення smart applock, після чого натискаєте на назву програми (вказано стрілкою):

Встановлюєте звичайним способом.

Після запуску вам буде запропоновано задати пін-код, який виконує роль пароля. Задаєте, потім натискаєте на галочку.

Чи підтверджуєте пін-код: вводите ті ж цифри, натискаєте на галочку.

Додаток запущено. Натисніть на значок у вигляді плюса.

Бачите список список додатків. Переводите перемикач в положення «Вкл» навпроти потрібного додатка і натискаєте на кнопку у вигляді плюса. Можна вибрати кілька додатків.

Якщо це необхідно, надайте доступ додатком до історії використання (в нашому випадку без цього програма не працює належним чином).

Ви встановили пін-код для додатка.

Запускаєте його і переконуєтесь в цьому.

Мінуси? При видаленні Smart AppLock все перш запороленние додатки виявляться доступні без пароля. Зате якщо ви забули пароль, то можете видалити Smart AppLock, після чого встановити його знову і задати інший пароль.

У додатку ви знайдете настройки:

Деякі з них дуже цікаві, рекомендуємо з ними ознайомитися.

Ссылка на основную публикацию