Як поставити будильник на комп’ютері в Windows 7, 10 за допомогою програми або системних налаштувань

Безліч смішних історій починається з того, що герой вирішив «на хвилиночку» зайти в інтернет. Перевірив пошту, перейшов по посиланню, почитав новини, а за цей час щось уже пригоріло до сковороди. Ідеальним виходом з цієї ситуації є можливість поставити будильник на комп’ютері. Програма подасть сигнал, змусивши відірватися від монітора і повернутися до реального життя. Частка правди є в кожному жарті, і сьогодні ми розберемося як працює будильник для Windows.

Установка будильника в Windows 10

Windows 10 розроблялася Microsoft як універсальна програмна платформа. ОС не прижилася на мобільних пристроях, але як і раніше займає лідируючі позиції серед десктопних рішень. Революція не вдалася, але функціонал в системі залишився. Додаток «Будильник і годинник» присутній в Windows 10 за замовчуванням. Щоб знайти його, скористаємося меню пошуку.

Відкриваємо програму і бачимо встановлений сигнал. Для створення власного будильника використовується символ «плюс». Іконка з галочками відкриє меню редагування встановлених сигналів.

Два бігунка в верхній частині вікна призначені для зміни показань годин і хвилин. Взяте в рамку поле використовується для призначення нового імені.

Пройдемося по інших параметрах, щоб розібратися з доступними можливостями.

Режим повтору дозволяє встановлювати включення сигналу в заданий день тижня.

Набір звуків, які доступні для використання в програмі.

У цій області зазначається термін подачі повторного сигналу. Дозволити собі «ще трохи» поспати можна в діапазоні від 5 хвилин до однієї години.

Як бачите, поставити будильник на комп’ютері в Windows 10 завдання нескладне. Після завершення установок додаток можна закрити. Коли спрацьовує комп’ютер подасть сигнал. У вікні тривоги проявляється навіть на екрані блокування.

Проблема в тому, що комп’ютер не можна відправити у режим сну або глибокого сну. Він повинен працювати за схемою електроживлення «Включено постійно». Виняток становлять ноутбуки, які підтримують технологію InstantGo. При її використанні ПК здатний забезпечувати роботу фонових функцій операційної системи, перебуваючи в режимі сну.

Будильник в Windows 7

Windows 7 – остання повністю десктопна ОС Microsoft. У ній немає запозичених з мобільних версій додатків з орієнтацією на сенсорні екрани. Щоб включити будильник на комп’ютері під її управлінням доведеться скористатися планувальником завдань. Для його запуску в діалоговому вікні «Виконати» введемо команду «taskschd.msc».

У вікні виберемо укладений в рамку пункт.

Запуститься майстер створення. Вводимо характеризує задачу ім’я. Як нагадування додаємо опис програмованого дії.

За замовчуванням пропонується режим щоденного виконання. Для будильника він підходить ідеально. Чи можемо нічого не міняти і відразу рухатися далі.

Задаємо дату і час початку виконання. Переходимо до наступного кроку.

Майстер пропонує три варіанти дій для автоматизації. Вибираємо запуск програми.

Вказуємо відповідну музичну композицію, скориставшись кнопкою «Обзор».

На останньому кроці перевіряємо загальну інформацію про створену задачі. Якщо все влаштовує, натискаємо «Готово» для завершення. Поставивши галочку в зазначеному стрілкою місці, можна відкрити додаткові параметри.

На останньому кроці перевіряємо загальну інформацію про створену задачі. Якщо все влаштовує, натискаємо «Готово» для завершення. Поставивши галочку в зазначеному стрілкою місці, можна відкрити додаткові параметри.

В результаті нам вдалося поставити будильник на комп’ютері в Windows 7 зі своєю музикою. Залишилося поставити необхідний для залучення уваги рівень гучності і не вимикати ПК, щоб планувальник міг виконати завдання.

Обраний трек вранці буде грати до тих пір, поки користувач не встане, щоб його вимкнути.

програми будильники

Будильник на ПК, створений Microsoft, вийшов не найвдалішим. Використовувати його можна тільки на останніх версіях Windows, завантаживши з магазину додатків. Це не пройшло повз увагу розробників софту, і ми можемо скористатися для цієї мети сторонніми додатками.

Free Alarm Clock

Програма будильник Free Alarm Clock повністю безкоштовна. Завантажити її можна з офіційного сайту або знайти на софт-порталах. Останній реліз датується січнем 2016 року. Головне вікно зустрічає нас будильником, встановленим на 9 годину ранку. До цього часу назва «Доброго ранку» підходить краще, ніж до 7 ранку в стандартному варіанті ОС.

Управління згруповано в один блок, взятий в рамку на скріншоті. За замовчуванням сигнал запланований для повторюваного виконання в будні дні. У нижній частині вікна програми відображаються три наступних запрограмованих старту.

Налаштування в меню «Додати» зручно згруповані в одному місці. Немає необхідності відкривати додаткові посилання. Параметри часу та повторення налаштовуються в одному вікні. За допомогою кнопки «Огляд» можна вказати власну композицію.

Спрацьовування будильника, встановленого з настройками за замовчуванням, з’являється інформаційне вікном.

Додатково реалізовані функції резервного копіювання установок і завантаження призначених для користувача збережень. Довідка у Free Alarm Clock англомовна, але розібратися в настройках можна і без неї.

MaxLim

Ще одна програма будильник на цей раз вітчизняного розробника. У момент установки пропонує встановити набір сервісів «Яндекса». Поширюється MaxLim безкоштовно. Єдина вимога автора – не порушувати цілісність інсталяційного пакета. Судячи з історії версій, продукт не покинутий і періодично оновлюється, хоча зовні це не проявляється.

Вікно не масштабується, а в інтерфейс операційної системи програма не вписується. Виглядає в Windows як чужорідне тіло. Якщо у вас вистачить терпіння дивитися на недоладні абстракції автора, то свою функцію вона виконує. Сигнал подається в призначений термін і супроводжується інформаційним вікном.

З позитивного в програмі можна відзначити можливість вибору власної мелодії і плавне наростання звуку.

Програми з функціями будильника

Крім засобів операційної системи і програм сторонніх розробників, завести будильник на комп’ютері можна і ще одним способом. У програвачі AIMP є функції таймера сну і пробудження.

У вікні планувальника завдань на відповідній вкладці будильник налаштовується в три дії.

Недолік цього способу полягає у відсутності планового повтору. Сигнал пробудження потрібно налаштовувати кожен раз, а програвач повинен залишатися запущеним.

На закінчення

Способів, що дозволяють використовувати ПК в якості будильника, досить багато. У кожного є свої плюси і мінуси, але підібрати відповідне рішення цілком можливо. Найбільш універсальним, реалізованим в будь-якої версії Windows, буде використання системного планувальника.

Ссылка на основную публикацию