Як поміняти WiFi пароль на роутер

Бездротова мережа WiFi відмінний спосіб комунікації. Вона дозволяє підключати до локальної мережі та Інтернету ноутбуки, планшети, смартфони та інші мобільні пристрої. При бажанні з її допомогою можна підключати навіть звичайні настільні комп’ютери.

Але, у неї є і недоліки. Наприклад, WiFi мережу більше схильна до зломів і хакерських атак. Це пов’язано з тим, що до WiFi мережі може підключитися будь-який, хто знаходиться в її зоні покриття.

Для того щоб не допустити небажаних підключень до WiFi мережі використовується парольний захист. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як поміняти WiFi пароль на роутер.

Як поміняти WiFi пароль на роутер TP-LINK

Для початку нам потрібно увійти в веб-інтерфейс роутера. Веб-інтерфейс роутерів TP-LINK може бути доступний за IP-адресою 192.168.1.1 або 192.168.0.1. Введіть IP адреса вашого роутера в адресний рядок браузера і натисніть клавішу введення. Після цього з’явиться вікно для введення логіна і пароля. Вводимо логін / пароль і потрапляємо в веб-інтерфейс роутера.

Для того щоб поміняти WiFi пароль на роутер TP-LINK вам необхідно перейти в розділ налаштувань «Wireless – Wireless Security».

Після цього перед вами відкриється сторінка з настройками безпеки для WiFi мережі. Тут можна вибрати один з 4-х способів захисту: Disable Security (без захисту), WPA / WPA2 – Personal (рекомендований спосіб захисту), WPA / WPA2 – Enterprise (спосіб захисту з використанням Radius сервера), WEP (застарілий і ненадійний спосіб захисту).

Якщо у вас вибраний спосіб захисту WPA / WPA2 – Personal, то все в порядку, просто введіть новий пароль для WiFi в поле Wireless Password і збережіть налаштування натисканням на кнопку «SAVE».

Якщо ж тут у вас вибрано інший режим, то рекомендуємо перемкнутися на WPA / WPA2 – Personal, після чого встановити потрібний пароль на Wi-Fi.

Як поміняти Wi-Fi пароль на роутер D-Link

Для того щоб поміняти Wi-Fi пароль на роутер D-Link нам потрібно увійти в веб-інтерфейс роутера (зазвичай він доступний за IP-адресою 192.168.0.1). Після цього потрібно перейти в розділ «SETUP – Wireless Settings» і натиснути на кнопку «MANUAL WIRELESS NETWORK SETUP».

Далі перед вами має відкритися сторінка з настройками бездротової мережі Wi-Fi. Тут потрібно переконатися, що ви використовуєте спосіб захисту WPA-Personal. Для цього зверніть увагу на блок «WIRELESS SECURITY MODE». Тут в випадаючому списку буде вказано обраний спосіб захисту. При необхідності спосіб захисту можна змінити.

Після цього можна поміняти Wi-Fi пароль. Для цього введіть новий пароль у поле «Pre-Shares key».

В кінці не забудьте зберегти настройки за допомогою натискання на клавішу «Save settings», яка знаходиться у верхній частині сторінки.

Як поміняти WiFi пароль на роутер ASUS

Для того щоб поміняти WiFi пароль на роутер від ASUS нам потрібно увійти в веб-інтерфейс роутера (в моделях від ASUS він зазвичай доступний за IP-адресою 192.1681.1.1) і перейти в розділ «Wireless». Тут на першій вкладці (вкладка «General») знаходяться налаштування безпеки WiFi мережі.

В першу чергу переконайтеся, що ви використовуєте спосіб захисту «WPA2-Personal». Якщо використовується інший спосіб захисту, то змініть його на WPA2-Personal. Після цього можна поміняти WiFi пароль. Для цього введіть новий пароль у текстове поле «WPA Pre-Shared Key».

Після внесення змін до настройки, не забудьте натиснути на кнопку «Apply», для того щоб зберегти зміни.

Як поміняти WiFi пароль на роутер Zyxel

Для того щоб поміняти WiFi пароль на роутер Zyxel, увійдіть в його веб-інтерфейс і перейдіть в розділ «Network – Wireless LAN». Тут на першій вкладці (вкладка «General») доступні настройки безпеки WiFi мережі.

Для початку переконайтеся, що роутер використовує спосіб захисту WPA2-PSK. Якщо використовується інший спосіб захисту, змініть його. Після цього можна поміняти пароль. Для цього введіть новий пароль у текстове поле «Pre-Shared Key».

Після внесення змін до настройки, не забудьте натиснути на кнопку «Apply», для того щоб зберегти зміни.

Ссылка на основную публикацию