Як поміняти стартову сторінку в Google Chrome?

Доброго часу! Сьогодні розповім як міняти стартову (домашню) сторінку в популярному браузері Хром. Зазвичай після установки за замовчуванням використовується пошукова система і сторінка від Гугл. Якщо я звик до Яндексу мені доводиться кожен раз спочатку шукати його. Щоб цього не робити кожен раз просто змінимо налаштування на потрібні.

Зміна стартової сторінки в Google Chrome на комп’ютері з Майлру на Яндекс

Коли починаєш активно користуватися сервісами від майл ру, незабаром виявляється, що стартова сторінка оглядача змінилася на майл.ру. Це відбувається часто без відома користувачів при установці програм типу mail.ru-Agent або Аміго. Так сервіс ненав’язливо просуває свою систему в життя. Для зміни потрібно зайти в «Налаштування» ..

Пробіжить по ним зверху вниз. Спочатку «Зовнішній вигляд» ..

Можна вбити адресу потрібної сторінки в рядок:

А можна нічого не забивати, очистити від того що буде у вас і залишити порожній. Далі, тут же нижче дивимося категорії «Пошукова система». Її теж потрібно обов’язково поміняти на потрібну:

Якщо в списку немає потрібної трохи нижче рядок «Управління пошуковими системами». Там можна вибрати додатково:

Якщо щось не виходить в самому низу «Настройок» є пункт скидання налаштувань на початкові. Після можна спробувати знову:

Після перезапуску браузера зроблені настройки вступлять в силу.

Якщо після налаштувань ваш оглядач все одно показує не ту сторінку, вилазить настирлива реклама, самі відкриваються вікна – тут слід провести повну перевірку всього вашого комп’ютера на віруси.

Інший спосіб зміни стартової сторінки – це установка плагінів тієї чи іншої пошукової системи в Хром. Заходимо в «Налаштування» – «Додаткові параметри»:

У пошуковому рядку потрібно забити назву потрібного розширення, встановити потрібні і включити їх.

Після перезапуску будуть працювати активні доповнення. Якщо зовсім нічого не допомагає – очищаємо комп’ютер від сміття і прискорюємо його роботу. Після обов’язково перевіряємо комп’ютер на віруси.

Перевірка йде швидше, коли від зайвого сміття комп вже очищено. Раджу використовувати безкоштовні утиліти Касперського і доктор web для лікування. Перевірено, вони добре допомагають не тільки від вірусів але і рекламних програм.

Ссылка на основную публикацию