Як поміняти пароль на wifi на huawei

Роутери huawei часто використовуються для виходу в інтернет, ця компанія відома якісним обладнанням, що надає доступ у всесвітню павутину, причому сюди відносяться як модеми, так і маршрутизатори. На будь-якому пристрої, що надає доступ до бездротової мережі wifi, необхідно змінити пароль зі стандартного, інакше будь-який користувач інтернету зможе підключитися до безкоштовного сигналу. Не кожен знає, як це зробити, тому або залишають проблему без уваги, або запрошують для її виконання професійних майстрів, але змінити код доступу до мережі wifi можна і самостійно.

Коли потрібно міняти ключ безпеки

Після придбання нового роутера його необхідно не просто підключити до розетки і комп’ютера, а грамотно налаштувати, в тому числі і встановити пароль на доступ до бездротової мережі. Однак цей пункт багато пропускають, і ключ безпеки встановлюється за умовчанням. Будь-який користувач інтернету, який перебуває в зоні дії сигналу wifi, може підключитися до нього, знаючи назву роутера, за яким зазвичай і дається назва мережі за замовчуванням. Ввівши модель маршрутизатора в рядок пошуку в браузері, можна швидко знайти стандартний пароль, що встановлюється виробником обладнання.

Запідозрити підключення сторонніх людей до вашої бездротової мережі потрібно в наступних випадках:

  1. Швидкість з’єднання знижується. Це стосується всіх пристроїв, підключених до роутера huawei по дротову або бездротову мережу. Сигнал, що надходить по інтернет-кабелю розподіляється на кілька з’єднань, в результаті чого і швидкість рівномірно розподіляється. Як правило, любителі підключатися до сусідського wifi не просто переглядають сайти в браузері, а й прагнуть завантажити об’ємні файли, в результаті чого швидкість у власника з’єднання буде набагато нижчою від заявленої.
  2. Перевищено надається трафік. У більшості випадків сучасні тарифи домашнього інтернету надають безлімітний доступ, тобто не обмежують користувача в трафіку, але є й інші варіанти з певним лімітом. Якщо раніше користувачеві вистачало наданої квоти, а протягом деякого часу трафік закінчується дуже швидко, необхідно задуматися про сторонніх підключених.
  3. Невідповідність роздруківки провайдера. У будь-якого провайдера можна замовити деталізований звіт, в якому буде видно, коли проводилися виходи в інтернет, і який обсяг даних був переданий або прийнятий. Якщо ви точно знаєте, що в певний день зовсім не виходили в інтернет, а в роздруківці вказано інше, необхідно змінити ключ безпеки до бездротової мережі на роутері huawei.

Щоб неприємних ситуацій не виникло, рекомендується поміняти пароль на wifi при першому налаштуванні маршрутізатеора.

Процедура зміни ключа безпеки

Не кожен користувач інтернету знає, як змінити пароль на wifi на роутері huawey, але зробити це досить просто і швидко. Весь процес займає не більше 5 хвилин, а професійні майстри в різних регіонах можуть призначати за таку послугу від 500 до 1500 гривень.

Щоб зробити необхідні дії, вам знадобиться комп’ютер або ноутбук, підключений до роутера по дротову або бездротову мережу. Можна скористатися і мобільними пристроями, наприклад, смартфоном або планшетним комп’ютером, але в цьому випадку процедура буде менш зручною і займе більше часу.

Для настройки пароля необов’язково підключатися до інтернету, досить і того, що всі дроти будуть знаходитися в своїх гніздах. Щоб змінити код доступу, потрібно відкрити будь-який браузер, який встановлений в системі і ввести в адресному рядку комбінацію «192.168.1.1» або «192.168.100.1». Система перенаправить вас на сторінку web-конфігурувати, до якого необхідно ввести логін і пароль. Якщо ви їх не змінювали, вони залишилися стандартними, тому в кожному рядку необхідно ввести слово «admin». Якщо комбінація не підходить, загляньте на нижню сторону роутера, на ній повинна бути наклейка з вказівкою IP-адреси маршрутизатора і комбінації для доступу до нього.

Коли логін і павроль успішно введені, відкриється головна сторінка конфігуратора, на якій можна буде побачити характеристики роутера і бездротової мережі. Змінюваних даних на головній сторінці немає, вони представлені для ознайомлення і при необхідності порівняння із заявленими провайдером показаннями.

Щоб налаштувати пароль на wifi, потрібно в лівому списку кладок вибрати розділ «Basic» і підрозділ в ньому «Wireless Lan». У деяких версіях прошивки інший інтерфейс, всі розділи розташовані у верхній горизонтальній рядку, в ній необхідно вибрати пункт WLAN, в іншому все дії будуть ідентичні.

У вікні, в полі SSID необхідно ввести ім’я бездротової мережі, за замовчуванням воно названо по моделі роутера, але рекомендується змінити його для забезпечення кращого захисту. Потім необхідно визначити сертифікат шифрування, він встановлюється в поле Authentication Type, найоптимальнішим є WPA2-PSK. Всі інші пункти можна залишити без змін і ввести новий пароль в рядку Pre-Shared Key, він повинен складатися мінімум з 8 символів. Щоб зберегти внесені зміни, потрібно натиснути кнопку «Submit» в старій версії прошивки, а в новій потрібно пройти в пункт «System Tolls» і натиснути кнопку «Save Configuration».

Ссылка на основную публикацию