Як поміняти мову в яндекс браузері з української на російську?

Перемикаємо мову в Яндекс браузері

Дане питання є актуальним для великої кількості користувачів браузера від компанії Яндекс. На перший погляд все повинно бути просто – заходимо в налаштування і міняємо мову інтерфейсу. Але тут є пара моментів, які варто врахувати. По – перше, далеко не кожен знає українську мову і як на ньому звучить слово «настройки», а також «параметри мови». Адже щоб дістатися до них потрібно знати їх звучання українською мовою. По – друге, зміна мови в яндекс браузері відбувається не просто його вибором зі списку.

Процедура перемикання мови в Яндекс браузері

Якщо ваш браузер працює на українській мові, а ви хочете його перемкнути на російську, то вам потрібно зробити наступне.

Натискаєте в правому верхньому куті на значок з трьома горизонтальними лініями і в меню вибираєте «Налаштування». Так звучить слово «Налаштування» на українському.

Заходимо в настройки

Потім відкрилося вікно з настройками прокручуєте в самий низ і натискаєте кнопку «Показати додатковi налаштування». Це означає «Показати додатковий настройки».

Відкриваємо додаткові налаштування

Після цього знову прокручує вікно додаткових налаштувань вниз до розділу «Мови» і натискаєте на кнопку «Налаштування мови» (Налаштування мови).

Налаштування мови

Тут в стовпці «Мови» для встановлення російської мови вам потрібно вибрати «Росiйська» кліком лівої кнопки миші і потім праворуч натиснути на кнопку «Перакласті iнтерфейс браузера цiею мовою».

Вибір російської мови і переключення на нього інтерфейсу

Також якщо є кнопка «Зробити основною для вiдображення веб – сторiнок», то її потрібно натиснути.

Перемикання мови браузера на російський і його установка основним для сторінок сайтів

Якщо ж в стовпці «Мови» немає «Росiйська» мови, то потрібно натиснути на кнопку «Додати» і вибрати його з розкрився списку.

Додавання російської мови в список

Пошук російської мови в списку доступних

Після вибору російської мови і натискання на кнопку «Перакласті iнтерфейс браузера цiею мовою» залишиться лише запустити браузер і він завантажиться вже як російськомовний.

Ссылка на основную публикацию