Як поміняти мову на телефоні Андроїд на російську з англійської?

Досить часто на смартфонах на базі Android встановлюється англійська мова. Для зручності користування необхідно змінити мову на російську. Звичайно, за умови, що він вбудований в поточну прошивку вашого пристрою. Про те, як це зробити – наша стаття. Розглянемо приклад на базі смартфона з інтерфейсом Marshmallow, хоча, треба зауважити, цей спосіб підходить і для інших прошивок таких смартфонів, як Samsung, Huawei, HTC, Lenovo, ASUS, Xiaomi і т.д.

Як змінити мову телефону з англійської на російську на Android?

Отже, у нас є смартфон на англійській мові. Заходимо в настройки.

Далі знаходимо розділ Languages Input. У нашому прикладі поруч з ним вказана іконка у вигляді глобуса, що значно спрощує пошук потрібної інформації.

Якщо не знайшли, не переживайте: у верхній частині вікна є рядок пошуку (виділена синьою стрілкою на скріншоті вище), вкажіть слово language і виберіть вказаний пункт Languages.

Сама верхня рядок меню (Languages) – це і є потрібний нам підрозділ. Натискаємо.

Далі можливі варіанти: або ви відразу бачите список доступних мов і банально Тапа по потрібному з них, або у вас вказано тільки одну мову, як в нашому прикладі. Натисніть Add a language.

Знайдіть російську мову, натисніть на нього.

Виберіть регіон «Україна».

Ви побачите приблизно таку картину.

Для того, щоб змінити мову, перемістіть російський на першу сходинку, натиснувши на рядок і утримуючи її. Мова був змінений на російський, про що в тому числі говорить назва підрозділу російською мовою.

Важкувато, але тільки для першого разу.

Ссылка на основную публикацию