Як поміняти клавіатуру на Андроїд?

У деяких прошивках використовується фірмова клавіатура, або клавіатура певної компанії, з якою співпрацює виробник смартфонів або планшетів. Тому якщо ви звикли користуватися якоїсь певної клавіатурою, вам потрібно буде замінити поточну. Розповімо, як це зробити.

Само собою, знадобиться сама клавіатура. А де її взяти? Правильно, в Play Market. Відкриваємо його з робочого столу.

В Play Market в рядку пошуку вказуємо потрібну клавіатуру. Якщо ви не знаєте конкретну назву додатка, можете просто написати слово клавіатура і побачите величезний список додатків. Як то кажуть, на будь-який смак.

Мабуть, найпопулярнішою клавіатурою є Gboard (раніше – клавіатура Google). Вона зручна і має величезний функціонал. Заходьте і встановлюєте.

Що робити після установки? Ми покажемо приклад на смартфоні Samsung, хоча дана інструкція підходить чи не для будь-якого іншого смартфона.

Насамперед заходите в налаштування за допомогою однойменної іконки на робочому столі.

В налаштуваннях знаходите розділ «Мова і введення». У нашому прикладі він знаходиться в загальному меню, на деяких прошивках його можна знайти в розширених налаштуваннях.

Бачите пункт «За замовчуванням»? Натисніть на нього для вибору клавіатури.

В інших пристроях цей пункт може називатися інакше, наприклад, «Поточна клавіатура».

З’явився список доступних клавіатур. Вибираєте бажану, в нашому випадку – Gboard.

Тепер за замовчуванням використовується саме ця клавіатура.

Перевірити можете в будь-який момент, наприклад, за допомогою браузера – використовується клавіатура Gboard.

Зверніть увагу, що деякі клавіатури можна замінити простіше. Наприклад, в тій же Gboard для цього потрібно тапнуть на значок глобуса і утримувати, поки не з’явиться таке меню, де ви зможете вибрати іншу клавіатуру.

Дуже зручно.

Ссылка на основную публикацию