Як поміняти IP адреса комп’ютера простими способами

IP-адреса є свого роду ідентифікатором, який дозволяє не тільки визначити, з якої країни приходить серфер, а й визначити його точне положення. Його зміна, хоча це не так просто, можемо забезпечити анонімність в Інтернеті, а в деяких випадках навіть отримати доступ до вмісту, яке теоретично не є для країни користувача. У цій статті розглянемо, як можна поміняти IP адреса комп’ютера.

Але перш ніж ми перейдемо до конкретних методів, слід розрізняти два типи IP адрес – статичні і динамічні. Перший постійно закріплений до вашого підключення до інтернет, а інший змінюється після перезавантаження інтернет-з’єднання. Інформацію про тип адреси може надати адміністратор мережі.

Ось кілька способів зміни свого IP адреси. Не всі з них будуть працювати у кожного – все залежить від конкретної конфігурації. Проте, слідуючи цим радам, ви зможете самостійно поміняти (або приховати) свій IP адреса.

Зміна динамічного IP адреси

Цей метод працює тільки у випадку з динамічними IP адресами. Оператор присвоює нам новий номер кожного разу, коли ви підключаєтеся до мережі. Якщо потрібно його поміняти, просто на короткий час вимкніть пристрій, за допомогою якого ви отримуєте доступ в Інтернет (роутер, модем). З’єднання буде скинуто, а при спробі повторного підключення буде присвоєно новий IP адреса.

Проксі-сервера для анонімного доступу

Для ефективної зміни IP адреси можна використовувати проксі-сервера. На спеціальному сайті в Інтернет (або іншими словами сайті посереднику), вводимо URL сайту, який хочете відвідати не «розкриваючи» свого IP адреси.

Відвідуваний сайт буде бачити тільки IP сайту-посередника. Ваш особистий ай-пі адреса буде приховано – вся справа в тому, що комп’ютер з’єднується безпосередньо через шлюз проксі-сервера, а не до відвідуваного сайту.

Цей метод ефективний, особливо в тих випадках, коли доступ до деякого змісту в мережі Інтернет буде блокований провайдером.

Tor Browser

Одна з кращих програм, щоб приховати свій IP. TorBrowser є спеціальний браузер, який повністю приховує інформацію про користувача в мережі. В результаті, практично ніхто не в змозі відстежити ваш фактичний IP адреса, і ви отримаєте доступ до раніше недоступного сайту. Браузер TOR забезпечує повну анонімність за рахунок використання віртуальних тунелів.

Для установки на комп’ютер можна буде завантажити файл з офіційного сайту розробника http://www.torproject.org/dist/torbrowser/tor-browser-1.3.26_ru.exe. Після натискання вкажіть каталог, куди ви хочете розпакувати цей архівний файл.

Програма запускається натисканням на файл Start Tor Browser.exe. Слід почекати близько хвилини, поки браузер встановить підключення до мережі Tor і утворюється ланцюжок проміжних серверів. Після підключення автоматично запуститься портативна версія браузера FireFoxPortable.

Можете приступати до анонімного серфінгу. Внизу у вікні браузера побачите IP адреса. Це адреса одного з проксі-серверів, який поміняв ваш реальний ай-пі.

Зміна IP адреси через CyberGhost VPN

Хорошою альтернативою браузера Tor є VPN-сервіси, зокрема, CyberGhost VPN. Сервіси VPN можуть поміняти ваш IP-адресу і зашифрувати трафік.

Програму CyberGhost VPN можна скачати з офіційного сайту.

Після запуску у вікні програми на мапі відобразиться ваш фактичний IP адреса і місце розташування.

Після натискання на кнопку включення встановиться з’єднання з сервером, в результаті на карті відбудеться підміна вашого IP і розташування.

Наприклад, для перегляду сайту заблокованого у вашій країні, клікніть на кнопку «Automatic» під пунктом «Simulated Country» і виберіть країну зі списку. Після вибору відбудеться перенаправлення на сервер іншої країни. При бажанні поміняти конкретне місце розташування в обраній країні, клікніть на аналогічну кнопку під пунктом «Simulated IP Address».

Ми розглянули тільки деякі з програм, за допомогою яких можна поміняти або приховати свій реальний IP адреса. Сподіваємося, викладена нами інформація зробить ваше подорож по мережі Інтернет безпечним.

Ссылка на основную публикацию