Як поміняти аккаунт Гугл на Андроїд?

Сьогодні поговоримо про те, як змінити акаунт Google на смартфоні або планшеті Android. Насправді операційна система Android підтримує використання відразу декількох акаунтів Гугл, але ми розповімо саме про зміну основного аккаунта. Приклад покажемо на Samsung Galaxy, однак інструкція підходить для будь-якого іншого смартфона, хіба що варто взяти до уваги різницю в інтерфейсі.

Зайдіть в «Налаштування».

Тапніте по рядку «Облік і облікові записи». На інших пристроях цей пункт може називатися «Акаунти» або «Облікові записи».

Тепер натисніть «Облікові записи».

Ви побачите список усіх облікових записів, серед яких є аккаунт Google. Натискаєте на нього.

Тапа по кнопці у вигляді трьох точок.

Далі – «Видалити обліковий запис».

Бачите повідомлення про те, що з пристрою буде видалено всі дані, які пов’язані з цим обліковим записом, тобто пропадуть контакти, повідомлення і т.д. Якщо згодні, підтвердіть вибір.

Аккаунт видалений з пристрою, перед вами відкрилася сторінка облікових записів. Натисніть «Додати обліковий запис».

Далі – рядок Google.

Введіть логін від свого іншого аккаунта. Якщо у вас ще немає нового облікового запису, створіть за допомогою цієї простої інструкції.

Тепер введіть пароль.

Чи погоджуєтеся з політикою Google, при необхідності вводите дані для оплати додатків і т.д.

Якщо всі дані введені вірно, ви побачите новий акаунт Google в списку облікових записів.

До речі, якщо після видалення облікового запису ви відкриєте Play Market, вам буде необхідно ввести дані від аккаунта – логін і пароль. По суті, ви можете провести авторизацію нового аккаунта через Play Market. Звичайно, якщо вам так зручніше.

Ссылка на основную публикацию