Як поміняти 32 на 64 розрядну систему

Щоб зробити перехід на 64 розрядну систему вам буде потрібно диск з такою ж операційною системою як у вас але не 32 розрядну, а 64 розрядну.

Як поміняти 86 на 64 розрядну Windows

Перш ніж поміняти Windows 32 на 64 бітну потрібно дізнатися чи підтримує ваш комп’ютер 64 бітну систему.
Для цього відкрийте «Панель управління» і в полі пошуку впишіть «та знаряддя».

Знаходимо пункт який називається та знаряддя

Натисніть на що з’явився пункт «та знаряддя». Відкриється вікно під назвою «та знаряддя».

Шукаємо потрібний пункт під оцінками продуктивності комп’ютера

У цьому вікні потрібно знайти і натиснути на пункт «Відображення і друк докладних відомостей про продуктивність комп’ютера і системи». Відкриється вікно в якому в пункті «Система» можна побачити поточну операційну систему і підтримує комп’ютер 64 розрядну систему.

Ця цьому комп’ютері можна зробити перехід з 32 на 64 бітну

Ви зможете зробити перехід на 64 бітну систему тільки якщо виявиться, що ваш комп’ютер може підтримувати 64 бітну систему.
Далі якщо у вас немає диска з системою то треба і розпакувати два рази папку потрібно запустити файл «SETUP». Відкриється вікно під назвою «Установка Windows», натискаємо «Встановити».

Початкове вікно установки Windows

Відкриється вікно в якому потрібно поставити крапку у пункту «Ні спасибі» і натиснути кнопку «Далі».

Вибираємо другий пункт

Відкриється вікно з умовами ліцензії. У цьому вікні потрібно поставити галочку у пункту «Я приймаю умови ліцензії» і натиснути кнопку «Прийняти».

Приймаємо умови ліцензії для установки Windows

Відкриється вікно в якому потрібно поставити крапку у першого пункту «Зберегти параметри Windows, особисті файли і додатки» і натиснути кнопку «Далі».

Дуже важливо вибрати перший пункт, щоб не видалити інформацію

Відкриється наступне вікно в якому написано «Подивимося, чи готові ви до установки». Це вікно буде довантажувати хвилин 5 або 10, а після відкриється вікно з повідомленням «Готово до установки».

Натиснувши встановити ви зможете поміняти 32 на 64 розрядну систему

У цьому вікні після натискання кнопки «Встановити» почнеться установка операційної системи. Установка триватиме близько 30 хвилин, а після установки у вас на комп’ютері буде стояти 64 бітна система і збережуться всі ваші файли, програми та зроблені вами установки.

Ссылка на основную публикацию