Як подивитися видалені повідомлення в ВК

У соціальних мережах дуже зручно спілкуватися зі своїми друзями. Вам потрібно лише вибрати необхідного співрозмовника і ввести повідомлення. Він тут же його отримає і прочитає. Часто користувачі видаляють такі переписки після діалогу за непотрібністю. Але незабаром розуміють, що в них залишилася важлива інформація. У цій статті ми розглянемо, як можна подивитися всі видалені раніше повідомлення в соцмережі ВК.

Як працює видалення повідомлень у ВКонтакте

Спілкуючись з друзями у соціальній мережі VK, за замовчуванням всі повідомлення зберігаються.

Знайти їх можна досить просто:

 1. Для цього потрібно лише натиснути зліва в головному меню «Повідомлення».
 2. Потім виберіть потрібного співрозмовника, з яким ви вже листувалися.
 3. Якщо ви нічого не видаляли, всі повідомлення відобразяться перед вами. Їх можна переглянути звичайним скроллингом миші (прокруткою).

Ви можете видалити всю переписку відразу в Вконтакте:

 1. Для цього натисніть зліва сторінки в меню «Повідомлення».
 2. Наведіть курсор миші на область листування.
 3. З’явиться хрестик, за допомогою якого можна видалити весь діалог відразу.

  Видалення повідомлення в соціальній мережі Вконтакте

 4. За його натискання система попередить вас, що всі повідомлення, які містяться в цьому листуванні будуть безповоротно втрачені.

  Оповіщення про безповоротній видаленні повідомлення в ВК

 5. Якщо ви продовжите, то більше не зможете відновити жодне повідомлення з цією людиною. Натисніть «Ок» і листування віддалиться.

Настійно рекомендується не видаляти всю переписку з людиною повністю! Цей крок необхідно робити обдумано, якщо повідомлення дійсно більше не потрібні. У листуванні можна видаляти повідомлення по одному. При цьому у вас залишиться можливість відновити його до оновлення сторінки. Це означає, що якщо ви видалили інформацію з листування і перейшли на інший сайт, то вона буде загублена і вже не підлягає подальшому відновленню. Поки ви не оновили сторінку в ВК і не перейшли на іншу, в блоці вище ви зможете побачити повідомлення «Повідомлення видалено. Відновити ». Натиснувши посилання «Відновити», повідомлення знову стане доступним і повернеться на своє місце в листуванні.

Відновити видалене повідомлення в ВК

Це цікаво: Віртуальний номер для ВК.

Чи допоможуть програми і розширення для браузера

Недосвідчений користувач може прочитати тонну різної інформації про те, що є супер додатки або розширення, які швидко допоможуть вам знайти видалені повідомлення в соцмережі ВКонтакте, відновити видалені файли, показати приховану інформацію та інше. Всі вони мають тільки одну мету – отримати ваші особисті дані від сторінки. Після того, як користувач «наустанавлівал» таких програм в свій браузер і комп’ютер, через деякий час, як правило, не зможе отримати доступ до своєї сторінки.

І це не дивно. Кожен користувач хоча б раз мав справу з такими розширеннями. При їх установці відображається застережливе вікно, в якому говориться, що ви погоджуєтеся надати свої особисті дані сторонньому додатку. Погано, що в такому вікні рідко вказується, які саме дані.

Всі маніпуляції з інформацією кожного користувача соціальної мережі ВК відбуваються на стороні сервера. Для того, щоб яка-небудь програма змогла відновити ваші повідомлення, їй необхідний доступ до даних сервера ВКонтакте. А це практично неможливо. Сторонні програми і розширення можуть тільки надати вам дані, які ви зможете і самі знайти на своїй сторінці. Тому не варто довіряти таким «помічникам». Перш за все необхідно налаштувати свою сторінку для того, щоб у вас була можливість відновити вилучену переписку в ВК.

Відповідь адміністрації ВКонтакте з приводу відновлення видалених повідомлень

Читайте також: Статуси в ВК красивим шрифтом.

Налаштування сторінки ВКонтакте для відновлення повідомлень в майбутньому

Є деякі рекомендації для того, щоб відновити свою переписку або повідомлення в майбутньому при їх видаленні. В налаштуваннях свого профілю VK ви можете включити оповіщення на свою адресу електронної пошти. У такому випадку кожен раз, коли вам будуть писати повідомлення в ВКонтакте, на пошту будуть приходити повідомлення. У цих повідомленнях ви зможете знайти потрібне повідомлення в тому випадку, якщо воно буде вами видалено на сторінці соцмережі. Щоб включити таке повідомлення:

 1. Відкрийте свою сторінку в ВК.
 2. Виберіть праворуч у верхній панелі біля своєї аватарки стрілочку і у випадаючому меню натисніть «Налаштування».

  Налаштування сторінки в ВК

 3. У наступному вікні з’явиться список налаштувань, трохи нижче знаходяться ваші дані, а навпроти кожного блоку з певними даними знаходиться кнопка для їх редагування. Якщо ви ще не прив’язали e-mail до свого аккаунту VK, то настав час це зробити.
 4. Виберіть блок «Електронна пошта» та натисніть навпроти «Змінити».
 5. Далі потрібно буде ввести адресу, перейти в свій ящик і активувати пошту.
 6. Потім справа виберіть в блоці пункт «Оповіщення».

  Блок з настройками

 7. Прокрутіть сторінку в самий низ і знайдіть розділ «Оповіщення по електронній пошті».

  Налаштування оповіщення по електронній пошті

 8. У цьому розділі у вас повинні стояти галочки на всіх пунктах, по яких ви хочете отримувати повідомлення на електронну скриньку.
 9. Біля блоку також можна знайти рядок «Частота оповіщення». Тут виберіть з декількох варіантів «Завжди оповіщати».

Тепер всі повідомлення будуть відображатися у вашій пошті. Навіть якщо ви видалите пости на сторінці ВК, ви зможете знайти на свою адресу e-mail. Ви можете також в цьому розділі змінити адресу пошти, вказавши другий ящик або взагалі кілька. Але призначити для повідомлень можна тільки один.

Інші способи повернути вилучену переписку в ВКонтакте

Є ще один спосіб спробувати прочитати видалені раніше повідомлення в VK. Для цього нам потрібно зв’язатися з людиною, яким велося листування і попросити його переслати потрібне повідомлення. Він може переслати текст як всередині соціальної мережі, так і через електронну адресу або інші подібні сервіси. Якщо такий спосіб неприйнятний, то можна звернутися в службу підтримки ВКонтакте. Хоч адміністратори і стверджують, що відновити повідомлення немає можливості, ви можете пояснити свою ситуацію і попросити допомогти вам повернути необхідний текст.

Представники соціальної мережі в підтримці пишуть, що вилучену переписку неможливо відновити. Але тут же в швидких відповідях можна знайти інформацію, в якій йдеться про видалення з бази ваших старих сторінок. Що це неможливо зробити відразу або дуже швидко. Це означає, що будь-яка інформація з вашої сторінки на сервері соцмережі все-таки якийсь час зберігається. Тому спробувати варто.

Щоб скласти повідомлення в технічну підтримку ВК:

 1. Виберіть свій аватар в верхньому блоці і натисніть пункт «Допомога».
 2. Виберіть один з готових відповідей і внизу «У мене залишилися питання».

  Натисніть пункт «У мене залишилися питання»

 3. Вона відправить вас на сторінку з формою, яку потрібно заповнити.
 4. У першому полі потрібно ввести назву посади, тема вашого звернення.
 5. Внизу в великому полі опишіть подробиці і обов’язково приведіть аргументи, чому вони повинні допомогти вам.

Рекомендуємо в прочитанню: Як в ВК перейти в початок листування.

Настільний додаток від ВКонтакте – VK Messenger

Це програми для настільного комп’ютера. Воно дозволяє спілкуватися з усіма вашими друзями через спеціальне вікно програми. Тут є всі основні функції і кнопки від веб-версії ВКонтакте. А найголовніше, що тепер повідомлення ви будете видаляти не з сервера соціальної мережі (хоча і з нього теж), а з жорсткого диска комп’ютера. Тут у нас вже з’являється більше можливостей подивитися свої віддалені раніше повідомлення в ВК. Для цього можна знайти в інтернеті спеціальні програми, які відновлюють дані з жорсткого диска. Ще одним способом відновити ваші повідомлення, які ви ненароком або навмисне видалили, є VK Messenger.

Ссылка на основную публикацию