Як подивитися ТБ на комп’ютері

Сайти на яких можна дивитися тв канали онлайн.

Glaz.tv

Перший сайт в нашому списку – це glaz.tv. Тут ви можете не тільки переглядати улюблені телеканали, а й слухати різні радіостанції, а також спостерігати за перехожими, через трансляцію камер зовнішнього спостереження.

Скріншот сайту Glaz.tv

Навігація по сайту інтуїтивно зрозуміла. Вибираємо потрібний нам канал, чекаємо коли пройде реклама і дивимося улюблену передачу в прямому ефірі.

Крім того, глазтв має власну програму, яку можна встановити на комп’ютер або ноутбук і переглядати телеканали НЕ через браузер, а через спеціальний софт.

Скріншот програми Glaz.tv

Буває таке, що з якоїсь причини не доступний один з телеканалів, для цього передбачено кілька альтернативних джерел мовлення. Просто перейдіть на інший джерело і ваш телеканал знову буде доступний для перегляду.

SPB TV Online

Один з лідерів в даній ніші сайтів. SPB TV – це динозавр в онлайн телебаченні. У сайту дуже зручна навігація, під кожним телеканалом можна подивитися, яка передача транслюється на даний момент, а також які будуть далі. Також можна окремо подивитися телепрограму певного каналу.

Скріншот сайту SPB TV

Реклама абсолютно не набридає, вірніше її майже немає, лише короткий відеоролик, перед запуском прямого ефіру будь-якого каналу. Також є можливість вибрати якість транслюється передачі.

Список каналів, досить значний. Думаю кожен зможе знайти телеканал собі до смаку.

onTVtime

onTVtime – конечно не топовий сайт по перегляду онлайн ТБ, але і не новачок. Сайт звичайно не такий зручний в порівнянні з попередніми двома, але все ж розібратися можна.

Скріншот onTVtime

На сайті присутні рекламні блоки, які не дратують загальне сприйняття сайту. На сайті можна подивитися всі популярні російські телеканали. На жаль окремого додатка у даного сайту немає.

SPB TV Desktop

SPB TV Desktop – це програма для ваших мобільних пристроїв, за допомогою даного софта, можна безкоштовно онлайн дивитися телепередачі на ваших телефонах.

Скріншот SPB TV Desktop

До речі на тому ж сайті можна скачати подібну програму і на ваш комп’ютер. Список каналів у даної програми значний, ви можете вибрати потрібний вам, як російська, так і зарубіжний.

Gipnomag.ru

Скріншот Gopnomag.ru

Якщо подивитися на сайт, то можна помітити, що кількість телеканалів на сайті пристойне, причому всі канали досить в хорошій якості.

Дивимося тв на офіційних сайтах телеканалів.

На наведених вище сайтах представлений великий список телеканалів, більшість з яких ви не будете дивитися. Тому, якщо ви любите дивитися, якийсь один канал, то скоріше за все на офіційному сайті телеканалу, є плеєр, де відтворюється прямий ефір, причому в кращій якості і без затримок, ось список основних телеканалів, на сайтах яких є плеєр з прямою трансляцією :

  • НТВ – прямий ефір цього каналу можна подивитися по. Плеєр працює без затримок і зависань, рекомендую всім любителям НТВ.
  • Перший канал – найпопулярніший канал в Україні і звичайно ж його можна дивитися в прямому ефірі, через інтернет. Посилання на сайт прямого ефіру Першого каналу.
  • Матч ТВ – молодий канал, але й стає вже досить авторитетним, дивимося його на офіційному сайті.
  • Всі телеканали України, можна подивитися онлайн на їх сайті.

Навіщо дивитися тв на комп’ютері.

Звичайно багато хто може задатися питанням, навіщо дивитися ТБ на комп’ютері, коли зараз в кожному будинку є по кілька телевізорів. Трапляються різні ситуації, буває все телевізори зайняті, або ви хочете усамітнитися в окремій кімнаті, де немає телика, але є ваш комп’ютер або ноутбук. Ось в такі моменти і приходять на допомогу сайти з онлайн телебачення або спеціальні програми.

Ссылка на основную публикацию