Як подивитися, скільки фарби залишилося в принтері

Досить часто користувач стикається при друку з необхідністю подивитися, скільки фарби залишилося в принтері, щоб процес не зупинився в самий невідповідний час. Багато визначають залишок фарби в буквальному сенсі на око, а решта покладаються тільки на правила визначення рівня речовини, складені професіоналами.

При цьому подивитися кількість фарби в принтері можна кількома простими способами, для яких практично не потрібні ніякі підручні засоби або професійні навички.

картридж принтера

Подивитися, скільки залишилося барвника в принтері можна:

 • застосовуючи спеціальні додатки;
 • на око, якщо фарба виведена у відкритий вид.

При цьому багато що залежить від того, який тип принтера використовується користувачем, наприклад, Samsung, Canon або ж HP.

Як подивитися, скільки фарби залишилося в принтері Samsung

Для того, щоб подивитися рівень фарби в принтері Samsung через комп’ютер, слід звернути свою увагу на диск, який йде в комплекті з фірмовим принтером.

Залишок фарби в принтері можна перевірити таким чином:

 • якщо є дисплей, то подивитися кількість залишилася фарби неважко, варто лише натиснути на клавішу меню та двічі натиснути кнопку Enter, отримавши через секунду дані про стан пристрою, де рівень вказано в рядку Toner Remaining;
 • якщо дисплей в принтері відсутня, то подивитися, скільки залишилося тонера можна тільки одночасним затисненням клавіш Скасування + Друк екрану + WPS приблизно на вісім секунд, отримавши дані про стан технічного засобу;
 • в тому випадку, якщо користувачеві дісталося багатофункціональний технічний пристрій, то він повинен виконати ланцюжок нескладних операцій на принтері Меню – Настройки – Звіти – Витратні матеріали, а потім ознайомитися із залишком фарби в графі Toner Remaining.

фарби

Яким чином подивитися фарбу в принтері Canon

Для того, щоб подивитися фарбу в принтері Canon, слід розібратися з її моделлю, оскільки для кожної з них існують власні нюанси. Однак подивитися рівень фарби в принтері Canon можна і шляхом виконання декількох послідовних операцій:

 • відшукати «Панель управління»;
 • увійти в «Пристрої та принтери»;
 • правою клавішею миші перейти в контекстне меню;
 • відшукати підпункт «Властивості»;
 • на вкладці «Сервіс» натиснути клавішу «Статус принтера Canon»;
 • отримати інформацію про те, скільки залишилося чорнила в принтері.

До речі, подивитися наявність фарби в принтері Canon варто своєчасно, оскільки відсутність її може привести до білих смугах і нечіткі або до проблем з печаткою.

Це не викличе проблем, якщо є фарба для заправки картриджа, але якщо він не заправляється і немає коштів придбати новий, варто спробувати один метод бувалих комп’ютерників. Слід виявити, який колір закінчився, дістати картридж і зняти чиповую кліпсу над кнопкою перезавантаження. Потім голкою натиснути на кнопку, а після, встановивши картридж на місце, перезавантажити програму.

Всі ці маніпуляції обдурять програму і дозволять ще трохи часу здійснювати процес кольорового друку.

Як уточнити, скільки фарби в принтері HP

Для того, щоб швидко подивитися скільки фарби в принтері HP через комп’ютер, слід знову ж звернутися до його інструкції. Щоб подивитися рівень фарби в принтері НР, варто уточнити, чи є на ньому програма Центр рішення НР.

Якщо її немає, то варто встановити її, скачавши на офіційному сайті компанії НР, а потім відшукати програму в підпункті Пуск і Параметри. Після цього в розділі «Параметри друку» варто знайти пункти «Панель інструментів для принтера», а потім звернути увагу на «HP Toolbox принтера».

Визначити, скільки залишилося фарби в принтері ХР можна за інформацією з вкладки «Рівень чорнила», але показник буде приблизними.

Якщо програму використовувати не хочеться, то доведеться виконати ряд операцій: Налаштування – Функції – Служби принтера – Рівень фарби. При цьому варто розуміти, що ідеальними стануть показники для «рідного» картриджа, а для інших варіантів цей варіант може стати помилковим.

Ссылка на основную публикацию