Як подивитися пароль від вайфая на комп’ютері windows

На сьогоднішній день портативні пристрої та ноутбуки активно витісняють персональні комп’ютери, оскільки є більш мобільними і можуть використовуватися повсюдно. Хтось вважає, що стаціонар більш вигідний при роботі в інтернеті, але тут варто лише сказати про Wi-Fi і всі сумніви відпадають. Звичайно можна купити wifi адаптер і підключити його в настільний комп’ютер але не про це мова в даній статті.

Унікальна функція доступу в мережу Інтернет без приєднання проводів особливо цінується людьми, які цінують свій особистий час і бажають мати доступ до Всесвітньої павутини всюди, де для цього створені відповідні умови. Однак при цьому виникає важлива проблема. Багато користувачів працюють з комп’ютером не на тому рівні, щоб зуміти відновити пароль від точки доступу Wi-Fi, якщо той був забутий або загублений. У статті мова піде про найпростіші способи, якими можна вирішити це завдання.

Властивості wifi мережі стандартними засобами Windows

В першу чергу переглянути пароль мережі, до якої пристрій вже підключався, можна зайшовши в «Центр управління мережами і загальним доступом». Найпростіший спосіб входу це через системний трей, де необхідно клацнути ПКМ (правий клік миші) на відповідному значку і вибрати потрібний нам розділ.

На випадок, якщо такий значок відсутній, то можна перейти з меню «Пуск» в «Панель управління» і, вибравши параметр перегляду при якому блоки управління будуть розподілені не за категоріями, а єдиним списком. Після цього списку потрібно знайти вказаний вище блок. Відкривши необхідне вікно потрібно вибрати розділ «Управління бездротовими мережами».

У новому вікні відкриється список мереж, до яких вже здійснювалося підключення. На кожній з мереж необхідно натиснути ПКМ і вибрати розділ «Властивості».

Вікно має дві вкладки, серед яких необхідно вибрати «Безпека».

В даному вікні буде вказано ключ мережі, але для його коректного відображення необхідно встановити відповідну позначку, яка дозволить перетворити шифрувальні зірочки в реальні символи встановленого пароля.

Альтернативний спосіб (програмою)

Також можна скористатися стороннім софтом, що природно приваблює більшість користувачів, яким складно розібратися з множинними вкладками і розділами, описаними в попередньому методі. Використовувати найкраще програму WirelessKeyView. Вона знаходиться у вільному доступі і може бути завантажена з офіційного порталу розробника.

У використанні вона вкрай проста і при запуску відразу показує список мереж, а також паролі до них.

Таким чином, якщо вами був забутий пароль від бездротового з’єднання мережі Інтернет, то можна знайти його в лічені хвилини. Що стосується LAN мережі (через мережевий кабель), то необхідно зайти Диспетчер облікових даних, його можна знайти через стандартний пошук і подивитися чи є збережений пароль від мережі. Потім скачайте програму Windows Password Recovery Tools з офіційного сайту nirsoft.net/password_recovery_tools.html, щоб подивитися паролі під зірочками.

Ссылка на основную публикацию