Як подивитися Історію в Інстаграме анонімно

Деякі користувачі Instagram після створення аккаунта назавжди залишаються тут і використовують цей своєрідний сервіс щодня. Напевно вони вже знають, що при відкритті чиїх-небудь Stories, їх імена відображаються у власника під відеороликом. Часто виникає бажання побачити чужі відео. Але яким чином можна подивитися Історію в соціальній мережі Інстаграм повністю анонімно? Про це ви сьогодні дізнаєтеся.

Яким чином формується список переглянули Історію

Ще однією важливою особливістю є – як цей список формується. Якщо ми подивимося відео знайомих, на якому місці ми опинимося в списку відвідувачів? Багато хто думає, що він створюється, як і інші подібні списки – подивилася відео останнім, буде в списку першим. Але це далеко не так. Є ще одна помилкова думка: у верхній частині списку відображаються люди, які найчастіше заходять на сторінку. На подив, це теж невірне судження.

Насправді на цей список впливає кілька чинників. Деякі користувачі навіть влаштовують спеціальне тестування, щоб дізнатися ці секрети. І все ж до кінця не вдалося встановити їх все.

Але розглянемо те, що нам відомо точно:

 • Найчастіших відвідувачів вашого облікового запису система чомусь показує нижче інших в списку. І на це є причини. Наприклад, це може бути ваш друг. І він у всякому разі продовжить відвідувати цей профіль, не залежно від того, де буде розміщений в списку;
 • Вище за всіх в списку тих, що проглянули ваші Історії система має тих користувачів, сторінками яких цікавитеся ви. Це може означати, що ви будете в верхній частині списку відвідувачів в тому випадку, якщо власник Сторіс цікавиться вашим аккаунтом;
 • Також було відмічено, що алгоритм ранжирування (формування) такого списку може бути динамічним. Тобто змінювати свої принципи роботи час від часу або залежно від ситуації.

  Список користувачів, які переглянули Stories

Такий підхід створення списку може тільки заплутати. Підіб’ємо підсумки, щоб було простіше зрозуміти вищесказане. У самому верху списку переглянули Stories відображаються користувачі, які цікаві в першу чергу саме вам. Не обов’язково, щоб ви коментували всі пости на їх сторінках в Інстаграм або ставили лайки. Досить того, що ви регулярно їх відвідуєте. А також угорі система може мати у своєму розпорядженні інших користувачів, які, на її «думку», ви повинні помітити. Можливо, це акаунти, які зараз стрімко набирають популярність і інші.

Це може вам стане в нагоді: Іконки для актуальних Історій в Інстаграм: як зробити самому і завантажити?

Анонімний перегляд Сторіс в Instagram

Тепер розберемося з питанням, як же можна побачити Stories і не бути поміченим. Адже для цього вбудованих функцій Instagram не має. Тому ми звернемося за допомогою до сторонніх сервісів. Першим розглянемо зручний і простий інструмент, який знаходиться за адресою. Зручний він тим, що вам не потрібно тут входити в свій аккаунт або надавати якісь дані.

Інструкція досить проста:

 1. Переходьте за адресою, яка вказана вище;
 2. Вводите в поле ім’я аккаунта, в якому хочете подивитися Історії анонімно;

  Анонімний перегляд акаунтів Інстаграм

 3. Тут ви можете використовувати 3 варіанти імені: посилання на сторінку, тільки ім’я аккаунта і ім’я в форматі @username;
 4. Із запропонованих варіантів виберіть потрібний і ви потрапите на сторінку з Історіями.

Вам залишиться тільки натиснути на ролик, щоб почати перегляд. Відображаються найостанніші і свіжі публікації. На відкритій сторінці можна переглянути і інші ролики. Для цього потрібно натиснути на вкладку «Публікації». І перед вами відкриється архів з відео, де можна вибрати будь-який. На кожному ролику є кнопка «Завантажити». З її допомогою ви зможете ще і завантажити переглянутий ролик на свій ПК. Після чого вам не потрібно буде використовувати сервіс. Відкривайте відео в будь-який час на комп’ютері або в мобільному пристрої.

На панелі з відкритими Історіями Instagram є кнопка «Оновити». Якщо ролик був завантажений користувачем кілька хвилин тому, він також відобразиться в списку. І ви зможете його переглянути анонімно або завантажити. Існує єдине й вагоме обмеження, яке обійти практично неможливо – якщо аккаунт користувача закритий, ви не зможете нічого побачити. В такому випадку безсилий і будь-який інший сервіс.

Не знаєте, як зробити репост Сторіс – дізнайтеся з цієї статті.

Gramster – популярний російськомовний сервіс

Швидше за все ви вже чули про веб-сервіс «Грамстер». Він знаходиться за адресою:. І в ньому ви зможете не тільки побачити чужі ролики непоміченим. Вам не потрібна особиста сторінка Instagram, щоб переглянути відео з інших акаунтів. Просто введіть в пошуковому рядку сайту ім’я і виберіть Історію.

Gramster

Gramster можна використовувати не тільки з веб-браузера. Він доступний через будь-який пристрій. Ви можете відкрити через оглядач смартфона посилання на сайт і ввести ім’я профілю. Нижче ви не йде свіжі Історії цього аккаунта. Грамстер пропонує також і інші інструменти для Instagram. Ви зможете завантажити вподобану Історію, переглянути її непоміченим або завантажити аватарку користувача в повному розмірі.

Читайте також: Як додати Історію в актуальне в Інстаграм.

StoryInsta – сервіс для перегляду Історій в Інстаграм

У мережі є також англомовний сервіс з функціями анонімного перегляду Історій в Instagram. Знайти його можна на сторінці. Працювати з ним також просто, як і з попереднім – вам потрібно ввести в порожньому рядку ім’я аккаунта. Нижче рядка з’явиться іконка профілю, а також остання Історія. Виберіть її для перегляду. Власник відео не дізнається, що ви вже побачили ролик, який він нещодавно виклав у своєму профілі.

Story Insta

Поруч з іконкою профілю є кнопка «View in HD». З її допомогою можна переглядати зображення з іконки в великому розмірі, на весь екран. Під Історією є також кнопка «Download». Вона дозволяє завантажити історію.

Розширення для браузера для завантаження відео і фото з Instagram

В онлайн-магазині розширень для браузера Google Chrome є теж корисні для нашого випадку інструменти. Щоб його знайти, введіть в пошуковому рядку згаданого браузера «Магазин Google Chrome». Після чого в пошуковому рядку магазину введіть «Завантаження фото з Інстаграм». Ця програма відобразиться на першій позиції. Для установки, натисніть вгорі праворуч кнопку «Встановити».

Установка розширення для браузера

Після його установки вам потрібно перейти на сторінку з контентом. На фото і відео з’явиться стрілочка, за допомогою якої можна завантажувати їх на свій ПК.

Як подивитися Stories анонімно за допомогою мобільного пристрою

Якщо ви хочете залишитися непоміченим, переглянувши історію знайомого в Інстаграм зі смартфона, вам потрібно запустити програму. Для тих, хто користується iPhone, можуть завантажити безкоштовне і корисний додаток Story Reposter. Воно дозволить зберегти на телефон будь-яку Історію і переглядати її стільки, скільки захочете. Додаток не вимагає від вас також ніяких даних. Вам не потрібно входити в свій профіль Instagram, щоб завантажити ролик.

Story Saver є аналогічним додатком для власників смартфонів з Android. У ньому ви також зможете завантажувати Історії та завантажувати будь-які фотографії з чужих профілів. Якщо користувач не закрив для вас свою сторінку, якщо ви пам’ятаєте. Але часто з’являється необхідність переглянути анонімно Stories таких профілів. Щоб ви змогли це зробити, вам потрібно підписатися на цей профіль. Тільки після цього ви можете використовувати всі вищеописані способи переглянути Історії інших користувачів в Інстаграм абсолютно анонімно.

Ссылка на основную публикацию