Як поділитися Wi-Fi мережею в Windows 10? Використання Wi-Fi Контролю

З виходом Windows 10, стали з’являтися розмови про «Контроль Wi-Fi». Одні кажуть, що це потрібна і корисна функція, інші ж не впевнені в її безпеки, через спосіб зберігання пароля. Але вирішувати це саме користувачеві, а якщо всупереч разнящимся думок потрібно поділитися Wi-Fi або отримати доступ до такої мережі, то дана стаття розповість, як це зробити.

 

Як поділитися Wi-Fi c пристроями, що працюють на Windows 10?

При необхідності відкрити доступ до своєї Wi-Fi мережі, потрібно відкрити. Читайте, про те, як відкрити настройки в Windows 10. Що б зробити це простим способом, потрібно клацнути або при наявності сенсорного дисплея натиснути на в нижній лівій області меню.

Потім потрібно перейти в розділ.

У новому вікні налаштувань «Мережі та Інтернету», в розділі «Wi-Fi» слід знайти і перейти по посиланню.

У вікні “Керування параметрами мережі Wi-Fi» знаходиться свого роду панель управління доступом до бездротової мережі. Тут здійснено розподіл на дві секції, перша секція – це «Контроль Wi-Fi», дозволяє підключитися до доступним для підключення мереж Wi-Fi. Якщо «Підключення до запропонованих відкритим хот-спотів» включено, то пристрій буде підключатися до будь-якої можливої ​​мережі, запропонованої Windows 10.

Якщо включити «підключатися до мереж, доступ до яких надають мої контакти», то пристрій буде підключатися до мережі відкритих контактів з Outlook, Skype і / або Facebook. Така можливість повинна бути включеною якщо необхідно поділитися Wi-Fi мережею. Так само потрібно авторизуватися в системі під обліковим записом Microsoft.

Якщо ж включені обидва параметри, пристрій буде підключатися до будь-якої доступної мережі, незалежно від того, ким вона була створена.

Другий розділ має назву «Управління відомими мережами». Тут весь список Wi-Fi мереж, до яких провадилося підключення даного пристрою. Якщо потрібно поділитися Wi-Fi мережею з іншими пристроями Windows 10, потрібно торкнутися або клацнути по кнопці.

У новоствореному вікні необхідно ввести код мережі, для надання доступу контактам і знову торкнутися або ж клацнути по кнопці.

Тепер ця мережа має «Загальний доступ». Якщо потрібно заборонити доступ до мережі, то слід натиснути на кнопку.

З керівництва повинно бути зрозуміло, як поділитися Wi-Fi мережею з іншими пристроями в Windows 10. Про паролі ймовірно не потрібно турбуватися, адже вони зберігаються на серверах Microsoft.

Ссылка на основную публикацию