Як Почистити (клавіатуру) в домашніх умовах

Як чистити клавіатуру комп’ютера

Добридень! Більшість користувачів комп’ютерів старанно очищають реєстр і диски комп’ютера від системного мотлоху. Також багато користувачів очищають системний диск від пилу, що накопичився.

Але, на жаль, багато користувачів забувають про такі елементарні речі, як чистка клавіатури. А це не менш важливо, ніж чистка самого системного блоку від пилу. Вед подумайте самі. Клавіатура здебільшого постійно відкрита, в повітрі літає багато пилу, дана пил накопичується, і клавіатура починає давати збої. Здебільшого, це залипання кнопок. Або вони просто перестають функціонувати.

Я вже не кажу про те, що ми постійно чіпаємо клавіатуру і мишу. Можете уявити, скільки на ній накопичується мікробів? Для багатьох це буде таємницею, але клавіатура займає почесну п’ятірку найбрудніших речей в квартирі. Так як же почистити клавіатуру в домашніх умовах?

Як і в минулій статті «Як правильно чистити ваш системний блок», все старанно фотографуємо. З різних ракурсів. Я маю на увазі фотографується клавіатура. Хорошим фотоапаратом.

Як почистити механічну клавіатуру

  • Беремо і акуратно піддягаємо кожну кнопку ножиком, вона повинна клацати. Там розташована пружина. Робимо все акуратно. Клавіатура – річ, яка вимагає дбайливого ставлення.
  • Після того, як ви розібрали всі кнопки, ви побачите багато сміття. Його акуратно змітаємо.
  • Потім протираємо все спиртом, або безбарвним бензином. Мені більше подобається спирт. Кожну деталь. Корпус повинен виглядати як новий.
  • Все треба акуратно просушити. Благо, спирт сохне швидко. Одеколон для цих цілей я використовувати не раджу. Може залишитися жовтий або зелений колір.
  • Після цього візьміть ваші клавіші і опустіть їх в мильний розчин, що то на основі прального порошку.
  • Замочимо на деякий час, щоб бруд встигла отмокнуть. Потім все старанно вимити.
  • Даємо просохнути, це обов’язково. Після цього беріть ваш фотоапарат і розглядаємо, як була розташована кожна клавіша клавіатури.
  • Беремо першу клавішу і акуратно ставимо її на пружину. Потім іншу. І так далі, поки не збереться весь набір.

Взагалі, чистка клавіатуру, справа довга і невдячна. Але зате після результату клавіатура у вас засяє первісної чистотою. Я це все не просто так кажу, адже за статистикою найбрудніше (мікробне) місце в будинку, після дверних ручок, є клавіатураКрім того, ми її часто брудняться брудними руками, так що задумайтесь!

Якщо вам ліньки все це проробляти з клавіатурою і ви думаєте, як чистити клавіатуру простим способом, просто візьміть вату, протріть її спиртом.

Протріть корпус клавіатури там, де немає кнопок. Потім наметовому ватку на сірник і акуратно протирає кожну клавішу. Зрозуміло при вимкненому комп’ютері.

Як почистити клавіатуру мембранну

Тут необхідно дотримуватися певної обережності. Спочатку протріть мембранну клавіатуру спиртом. Акуратно, ваточкой. Потім обережненько відкручуємо шурупи, перевертаємо клавіатуру кнопками вниз, акуратно відкриваємо нижню кришку.

Далі, ваточкой зі спиртом протираємо по кутах бруд. Акуратно знімаємо плівку і, намагаючись не чіпати мембрани, протираємо всю нижню частину спиртом. Якщо у вас вийде, можете протерти і верхню частину. В даному методі не потрібно жодного мильного розчину. Все робиться, застосовуючи спирт або подібний очищающий розчин.

Якщо ви боїтеся розкручувати клавіатуру, досить просто протерти її з усіх боків. Та й чи потрібно вам її розкривати? Як правило мембранна клавіатура стоїть досить дешево. Так що вирішуйте самі.

Клавіатура стане набагато чистіше, хоча бруд залишиться всередині. Але а потім, після певного часу, якщо вам лінь проробляти подальше, описане на початку, просто купите нову.

Так само стежте за чистотою ваших моніторів. Благо хитрощі тут особливої ​​не потрібно. Просто купіть спрей для моніторів і протирайте монітори, або серветки для моніторів.

Особисто я віддаю перевагу серветки. Там їх 100 штук і надовго вистачає. Ними можна протерти і миша. Миша так само можна протерти спиртом. Так надійніше. Ними ж іноді протирається клавіатура.

Ссылка на основную публикацию