Як підвищити ТИЦ сайту – Зробимо Це з Допомогою Блогуна

Блогун підвищуємо ТИЦ сайту

Читати початок статті.

Добрий день друзі! Сьогодні ми продовжимо тему ТИЦ і поговоримо як підвищити ТИЦ сайту за допомогою біржі Блогун?

З цього приводу часто замислюються багато блогерів, вед чим більше ваш тиц, тим більше варто ваш сайт, тобто на ньому можна більше заробити. За мінімуму ТИЦ і у сайту повинен побут не нижче 10, це початковий рівень ТИЦ у сайту.

Як же нам знайти кращий метод для підвищення ТИЦ

Найпоширенішим на сьогоднішній день є спосіб підвищити ваш ТИЦ за допомогою спеціалізованих бірж. В даному випадку мова йде про покупку посилань. Ціна таких посилань може бути в межах від 15р. до десятків тисяч. Все залежить від ТІЦ сайту донора. Побіжно про це я згадав у своїх статтях «Що таке ТИЦ» і «Як можна визначити ТІЦ сайту».

Підвищення ТИЦ за допомогою біржі Блогун

Найпоширенішою з таких бірж є «Блогун». Знайти його ви можете без праці в інтернеті. Цей сайт існує давно. На ньому багато різних сайтів, багато користувачів. Але, до слова сказати, на даний момент більшість з цих сайтів сумнівної якості або навіть зовсім не якісних. Але цей сервіс продовжує розвиватися. До слова сказати у нього навіть помінявся дизайн.

Але тим не менше цей Блогун можна використовувати для просування свого блогу. Багато людей на ньому заробляють, і навіть успішно. Нам же Блогун цікавий для просування свого сайту. На ньому можна купити посилання від 15 руб, в порівнянні з Gogetlinks, де посилання коштують від 100р. Блогун має іншу якість своїх блогів, звідси і ціна інша в порівнянні з тим же Gogetlinks.

Блогун відразу нам пропонує чи стати Рекламодавцем або вебмайстрів

Ми маємо намір купити посилання, значить вибираємо «Рекламодавцем». Для початок реєструватимемося, реєстрація досить проста.

Блогун має досить простий інтерфейс, тому ви там розберетеся без праці. Автори досить добре попрацювали над інтерфейсом.

Увійдемо в Блогун і відберемо правильні блоги. Натискаємо на меню «Майданчики» і вибираємо «Блоги». Починаємо проводити відбір.

Для цього нам потрібно:

  1. Звертати тільки на сайти на платному хостингу, або на другого рівня домени;
  2. Вибираємо ТИЦ від 10;
  3. Намагаємося пошукати сайти з найбільш близькою темою до нашої;
  4. Вибираємо постової;
  5. В умовах до нашого лінку вказуємо, що посилання повинне бути оточена тематичним текстом, тому що нам будуть пропонувати багато сайтів, з далекої від нашої тематики, так нехай хоч посилання буде оточена тематичної посиланням;
  6. В умовах вказуємо, що стаття обов’язково повинна бути новою, яку Яндекс не встиг ще проіндексувати;
  7. Ціну призначаємо 15р., Ви звичайно можете призначити і більше, але я вважаю, що на даній біржі цього буде цілком достатньо.
  8. Обов’язково слідкуємо, щоб серед сайтів, запропонованих нам, все були другого рівня, а то бувають прослизають і на тематичних майданчиках;
  9. Посилання має бути частиною статті, а то деякі вносять посилання в якісь окремі блоки, що погано позначається на результатах;
  10. Посилання повинні бути анкорний (тобто по вашій ключовою фразою)

Далі натискаємо на зелену кнопочка, у нас з’являється список сайтів, що підходить по наш крітеній, ставимо над ними галочки і натискаємо «Надіслати запрошення».

Далі складаємо рекламну компанію, прописуємо там всі ці дані і чекаємо, коли до нас почнуть надходити пропозиції. Пропозиції почнуть надходити досить швидко, вибирає сподобалися сайти і даємо завдання вебмастерам.

У новому віконці, виберемо одну існуючу з наших компаній, у нас з’являться списки сайтів, які ми вибрали ставимо галочку над ним і тиснемо запропонувати. У нас надійдуть пропозиції Вебмайстрам.

Перед цим не забудьте перерахувати кошти на Блогун, він працює в основному з WebMoney.

Ну ось коротко я розповів, як працювати з біржею з продажу посилань «Блогун».

Надалі я розповім, як працювати з іншими більш якісними біржами. Блогун ж має хоч і не велика, але перевага. Посилання на ньому дешеві. Але не варто брати багато посилань з цієї біржі. До нього варто звертатися, якщо у вас вже є не великий ТІЦ і вам варто підвищити кількість посилань.

Якщо ви вирішили зареєструватися в Блогуне, переходите за цим посиланням

А тепер для завершення пройденого я пропоную вам невелику відео з біржі Блогун, приємного перегляду!

Читати продовження статті …

Анекдот в кожній статті:

Ссылка на основную публикацию