Як підняти швидкість інтернету

Якщо ви стали замислюватися про те, як підняти швидкість інтернету, то можу вас порадувати – такий спосіб є! Цей спосіб дозволити зробити вашу швидкість більше приблизно на 20%. Отже, давайте розберемо основні способи.

Проблеми з ПК

провайдер

Якщо ви стали помічати, що ваш інтернет став гальмувати, то в першу чергу, вам варто звірити заявлену швидкість провайдера і вашу реальну швидкість. Не рідко буває, що провайдер вас просто надурівает, для перевірки реальної швидкості інтернету існує безліч спеціальних сайтів. Рекомендуємо сайт – http://www.speedtest.net/ru/, він дуже простий, натиснувши всього одну кнопку ви побачите, як свою вхідну швидкість, так і вихідну.

Рекомендую перевіряти швидкість кілька разів протягом доби, тому що часто буває, що, припустимо, саме до вечора швидкість падає в кілька разів, тоді як протягом дня вона цілком собі прийнятна. Якщо швидкість, на яку ви домовилися з провайдером, не відповідає реальній – звертайтеся до провайдера, якщо не подіяло – міняйте його на більш чесного.

чистка комп’ютера

Згодом кожен комп’ютер “засмічується” всякими різними непотрібними і тимчасовими файлами, і їх потрібно періодично видаляти, також в реєстрі комп’ютера періодично виникає помилки, які слід виправляти. Для цього існує прекрасна програма Ccleaner. Цей пункт слід взяти за звичку і робити приблизно кожен місяць.

Дефрагментація диска

Auslogics Disk Defrag програма для дефрагментації диска, дефрагментацію слід робити приблизно раз в тиждень, інакше ваш комп’ютер, який би він не був, буде пригальмовувати.

драйвера

Приблизно раз на місяць варто перевіряти ваші драйвера на оновлення та, отже, оновлювати їх. Driver Genius підходяща програма для цього.

Антивірус

Звичайно ж, слід раз на тиждень перевіряти свій комп’ютер на віруси, адже вони пряма загроза вашому інтернету. Існує величезна кількість антивірусів, платних і безкоштовних. Особисто я можу порекомендувати Free Avast і антивірус Касперського, в них є всі необхідні якості для того, щоб захистити ваш комп’ютер. Тримайте антивірус завжди в режимі роботи, щотижня сканувати ваш комп’ютер на наявність вірусів.

зайві програми

Перевірте, які програми у вас зараз працюють, закрийте всі зайві. Крім програм, які постійно “їдять” ваш трафік (наприклад torrent), є програми, які можуть використовувати багато оперативної пам’яті, що може позначитися на швидкості вашого інтернет-каналу.

Підвищуємо швидкість в Windows Seven

Для підвищення інтернету конкретно на ОС Windows 7 існує один невеликий трюк. Зайдіть в “Пуск”, потім “виконати”, у виниклому вікні введіть команду gpedit.msc. У який з’явився лівому стовпчику йдемо таким шляхом. Конфігурація комп’ютера – Адміністративні шаблони – мережа – планувальник пакетів QoS, а в правій колонці повинні відобразитися різні каталоги. Нам необхідний розділ «Обмежити резервовану пропускну здатність». В обмеженні пропускної здатності запісуем 0, таким чином повністю прибираємо обмеження пропускного інтернет-каналу вашого комп’ютера.

Маніпуляції в Windows 8

Якщо ви хочете, підвищити швидкість інтернету на операційній системі Windows 8 – вимкніть автоматичне оновлення. Щоб це зробити – відкрийте “Пуск”, потім “Панель управління”, далі “Центр управління оновленнями”, “Налаштування параметрів”, вибрати “Чи не перевіряти наявність оновлень”. Цей варіант повинен працювати і на інших версіях Windows.

Основні причини

Як можна помітити, проблеми зі швидкістю інтернет-з’єднання можуть найчастіше виникати з таких причин:

  • проблеми з постачальником послуг. Часом постачальник послуг не спеціально (а іноді і навмисно) знижує швидкість каналу, якщо ви це помітили, то зв’яжіться зі службою підтримки постачальника послуг, щоб вони дали ясну і чітку відповідь на причину зниження швидкості. Благо в наш час постачальники інтернету все більше уваги концентрують на підвищенні якості своїх послуг;
  • несправності в вашому ПК. Багато користувачів часом забувають, що комп’ютер потрібно іноді “чистити”, поступово він засмічується всіляким непотрібним “мотлохом”, який заважає нормальному функціонуванню. Також з часом браузери починають “гальмувати” через те, що засмічується їх кеш, щоб не встановлювати заново програму краще його почистити;
  • свіжа версія антивіруса. Сама по собі антивірусна програма не уповільнює інтернет, вона захищає наш ПК від “втручання” шкідливих вірусів, яких на просторах інтернету водиться безліч, не забувайте оновлювати свій антивірус, щоб він завжди ефективно захищав ваш комп’ютер.

Ссылка на основную публикацию