Як підключитися до віддаленого робочого стола? кілька способів

Всім доброго часу доби! Сьогодні піде мова про те, як підключитися до віддаленого робочого столу.

Віддалене підключення до іншого комп’ютера з’явилося порівняно недавно. Ще 15 років тому людині і в голову б не прийшло управляти комп’ютером на відстані. Однак сьогодні цей процес досить поширений. Найпопулярнішою сферою для цього є фірми, як невеликі, так і досить великі. Так, придумав чоловік таку систему управління комп’ютерами на відстані ні скільки через зручності, скільки через свою ленивости.

Уявіть собі, в офісі сидить системний адміністратор. У його підпорядкуванні знаходиться, припустимо, п’ять комп’ютерів в різних частинах великого офісу. До нього постійно звертаються користувачі з різними проблемами на комп’ютері. Часом ці питання вимагають двухминутного рішення. Щоб не виходити кожного разу зі свого кабінету через дрібниці, системний адміністратор вирішує все прямо на місці, підключаючись до того чи іншого комп’ютера.

Уявіть собі іншу ситуацію. Якщо всі комп’ютери розташовані в різних частинах міста або зовсім в різних населених пунктах. В такому випадку це вже буде і економія коштів, яка йде на бензин і проїзд, а також економія значної кількості часу.

Не багато, навіть досвідчені користувачі ПК знають, як підключитися до іншого комп’ютера на відстані. У цій статті я вам докладно розповім, як же це здійснити.

Як підключитися до віддаленого робочого стола? – Підключення до комп’ютера в локальній мережі

Отже, для того, щоб підключитися до комп’ютера або декількох комп’ютерів, необхідно знати IP адреса кожного. Як його дізнатися?

Наприклад, нам необхідно здійснити підключення до двох комп’ютерів. Якщо у вашому розпорядженні немає робочого інтернету, то цю проблему можна вирішити спеціальною програмою RAdmin. Вона досить популярна в світі, незважаючи на те, що і платна.

Підключення до віддаленого робочого столу

Розглянемо підключення на прикладі операційних систем Windows 7 або Windows Server 2003-2008. Останні є серверними платформами. Отже, наші дії:

 1. Кількома на свій комп’ютер правою кнопкою миші. У який з’явився оці вибираємо Властивості.
 2. В параметрах системи необхідно знайти пункт «Налаштування віддаленого доступу». Вибираємо його.
 3. Вам варто встановити настройки таким чином, щоб можна було підключитися до будь-якого комп’ютера, незалежно від операційної системи.
 4. У Свойствах системи підтверджуємо свої дії кнопкою ОК.

З ОС Windows XP процедура підключення буде трохи іншою. Вам слід:

 1. Як і до цього, проходимо в властивості комп’ютера.
 2. Там знаходимо «Віддалені сеанси». Вибираємо цей пункт.
 3. Дозволяємо віддалений доступ установкою напроти пункту галочки і підтверджуємо свої дії.

Варто відзначити, що не потрібно піднімати паніку, якщо на робочому столі ви не бачите іконку «Комп’ютер». Пошукайте її через пускову панель.

Отже, один комп’ютер налаштували. Тепер нам необхідно здійснити налаштування комп’ютера, з якого буде проводитися управління. Якщо у нас встановлена ​​Win 7, то дії такі:

 1. Проходимо в панель Пуск.
 2. Знаходимо вкладку «Стандартні». У неї нам необхідно потрапити.
 3. Знаходимо і включаємо ярличок «Підключення до віддаленого …».
 4. У Комп’ютері слід ввести IP адресу того комп’ютера, яким ми будемо управляти.
 5. Підключаємося до нього. У деяких випадках доведеться ввести пароль і логін.

У операционке XP підключення також трохи відрізняється. Вам слід здійснити наступне:

 1. У пусковий панелі заходимо в усі програми.
 2. У Стандартних натискаємо мишкою на «Підключення до віддаленого …».
 3. Далі вводимо бажаний адресу IP і підключаємося.

Іноді користувачі лякаються попередження, яке з’являється при підключенні. Воно вимагає спеціальний сертифікат. Не варто цього боятися. Вам слід на все відповідати ствердно і продовжувати те, що почали.

При роботі з віддаленим комп’ютером, користувач останнього не може бачити, що відбувається на ньому. Також він і не зможе керувати ним. Щоб повернути в свої руки управління користувачеві буде потрібно ввести команду з кількох клавіш «Ctrl + Alt + Delete». Далі йому потрібно буде ввести логін і пароль. Однак не варто цього робити, поки адміністратор не закінчив свою роботу.

Незважаючи на всі позитивні якості такого підключення, воно не зовсім зручно для тих, кому комп’ютер потрібен завжди. Вище було згадано програмка під назвою RAdmin. Завдяки їй управляти комп’ютером можуть і користувач і адміністратор. Отже, давайте познайомимося з нею трохи ближче.

Підключення за допомогою програми RAdmin

Перш за все, давайте дізнаємося, з чого складається утиліта. Все просто, її складові компоненти – Server і Viewer.

Для роботи з декількома комп’ютерами на відстані необхідно встановити додаток Server на кожен з керованих ПК. Значок програми з’явиться на робочому столі після установки. Необхідно пройти в цей компонент і здійснити всі настройки, задати логін і пароль підключення.

Наступним кроком буде встановлення елемента Viewer. У перекладі це слово означає «переглядач», а відповідно, він встановлюється на ПК адміністратора, який і буде управлінцем на відстані. Далі просто необхідно входити в програму, вказувати IP потрібного комп’ютера і ввести всі запитувані дані.

За допомогою цієї програми користувач бачить всі дії адміністратора на своєму комп’ютері. Крім того, він теж може брати участь. Сисадмін в свою чергу, може відправляти користувачеві файли і повідомлення.

Підключення до віддаленого комп’ютера через інтернет

Щоб підключитися до комп’ютера на відстані, вам необхідно знати, як ведеться підключення до локальної мережі. Тут все досить просто. У мережі є вже кілька конкретних комп’ютерів, пов’язаних між собою спеціальним зовнішнім роутером. Комп’ютера адміністратора необхідно отримати доступ до цієї мережі, а там вже вибирати то пристрій, яким він буде керувати.

Підключення до роутера – це вже інше питання, так як він має принцип роботи перенаправлення портів. Даний принцип представляє із себе наступне. Тут IP адреса роутера тісно контактує з портом підключення. Адміністратор повинен знати не тільки адреса роутера, а й номер порту комп’ютера. Таким чином, здійснюється під’єднання по локальній мережі до необхідного пристрою.

Підключення за допомогою програми TeamViewer

Останнім способом підключення є програма TeamViewer. Це найбільш простий і поширений варіант, щоб отримати доступ до потрібного комп’ютера на відстані.

Для початку вам необхідно встановити цю утиліту на свій ПК. Крім того потрібно підключення до інтернету. TeamViewer – це спеціальний, так званий, сервер, який виведе вас на потрібний пристрій без всяких проблем.

Отже, давайте ближче познайомимося з програмою. Вона має кілька версій:

 1. TeamViewer – це повна версія утиліти. Завдяки ній можна мати не тільки віддалений доступ до ПК, але і підключати до свого комп’ютера друзів.
 2. TeamViewer QuickSupport – за допомогою цього компонента можна тільки дати доступ до управління своїм пристроєм. Користувач повинен запускати додаток окремо. Якщо воно не працює, то і комп’ютер ваш буде поза доступу.
 3. TeamViewer Host – цей елемент програми може давати доступ до вашого ПК вже відразу після запуску системи. Тобто, після того, як ви включили комп’ютер.

Тепер давайте докладніше розглянемо порядок підключення до комп’ютера на відстані. Адміністратор, який буде вести управління пристроєм повинен мати на своєму комп’ютері повну версію TeamViewer Host. Користувачам інших ПК досить буде встановити одне з двох інших додатків.

 1. Адміністратор повинен запустити утиліту.
 2. Те ж саме має зробити і інший користувач. Винятком є ​​версія Host, що вимагає тільки включення комп’ютера.
 3. Наступним кроком необхідно повідомити керуючому ID свого комп’ютера і пароль. До речі, пароль при кожному новому підключенні завжди змінюється.

Як повідомити адміну свої дані, вирішувати вам. Це можна здійснити за допомогою телефонного зв’язку, по електронній пошті або в соц. мережах.

Пам’ятайте! Ні в якому разі не вимикайте додаток, інакше доступ буде втрачено!

 1. Сисадмін повинен у себе ввести всі дані партнера і здійснити підключення.

 1. Далі потрібно ввести заданий пароль і ввійти в систему. Винятком є ​​остання версія програми. Вона сама задає пароль, і на комп’ютері адміністратора він вже відображається. Тому йому вводити його не потрібно знову.

Варто зазначити, що для користування програмою в компанії або організації найкраще придбати платну ліцензію. Якщо ж вам вона потрібна на пару раз, то досить завантажити і безкоштовну.

висновок

Отже, ось ви і дізналися, як підключитися до віддаленого робочого столу. Так, підключення до комп’ютера на відстані це не так вже й просто, але все тільки на вигляд здається складним. Спробувавши один раз, вийде і другий раз. Варто відзначити, що це дійсно дуже корисна система. Обізнана людина зможе віддалено вирішити проблему вашого пристрою. Сподіваюся, мої поради вам знадобилися і допомогли.

Ссылка на основную публикацию