Як підключити wifi на телефоні

Стрімкий розвиток технологій бездротового з’єднання до Інтернету в даний час дозволяє користувачам працювати в інтернеті не тільки на комп’ютері або ноутбуці, але і на планшеті і навіть смартфоні. Саме ця обставина вимагає від широкої аудиторії володарів смартфонів знання про те, як підключити wifi на телефоні.

У наш час у багатьох розважальних та торгових центрах, готелях, а також кафе і ресторанах присутній безкоштовний wifi, що характеризується високою швидкістю передачі даних. Тому інформація, надана в цій статті, досить актуальна.

Спочатку потрібно налаштувати точку доступу в Мережу

Навіть в межах власної квартири багато людей намагаються використовувати WI-FI замість традиційного проводового з’єднання. Це обумовлено тим, що встановлений і підключений до мережі роутер дозволяє користуватися послугами мережі одночасно декільком користувачам з різних пристроїв. Спочатку потрібно переконатися, що роутер підтримує цю функцію. Для цього слід уважно вивчити його інструкцію по експлуатації.

УВАГА! В рамках даної статті ми наводимо дуже коротку інструкцію. основні кроки. Якщо Ви новачок, Вам необхідно прочитати докладну інструкцію з підключення та налаштування Wi-fi роутера.

Коротко опишемо основні кроки, які Вам потрібно зробити. Для того щоб виконати настройку роутера, слід відкрити використовуваний вами браузер, в його адресному рядку записати групу цифр для доступу в адміністративну панель (наприклад, 192.162.1.1 У кожного виробника свій набір цифр – див. Інструкцію по експлуатації роутера). Далі, необхідно заповнити поля “логін” і “пароль”, після чого перейти в розділ налаштувань і установки параметрів. Перейшовши до вкладки під назвою «Connection Setting» (Налаштування підключення), проти режиму «AlwaysOn» (завжди включений) встановіть галочку. Потім, переходимо в меню «Wireless» (Бездротові підключення) і налаштовуємо WI-FI. Перш за все, вам необхідно переконатися, що перемикач встановлений в положення «Activated» (Активізувати).

Перейшовши у вкладку під назвою «SSID», латинськими літерами запишіть назву мережі, в якій в подальшому буде підключений телефон. Таємний пароль, призначений для входу, необхідно ввести в межах вкладки «Pre-Shared Key» (Ключ мережі). З метою підвищення рівня безпеки, постарайтеся зробити пароль складним. Далі, використовуючи спеціальну кнопку, всі зміни необхідно зберегти.

Якщо всі дії, пов’язані з налаштуванням модему, були виконані правильно, перезавантажте пристрій, після чого відбудеться його автоматичне підключення до Інтернету.

Налаштування Wi-Fi на телефоні

Перед тим, як підключити wifi на телефоні, переконайтеся, що використовувана вами модель смартфона підтримує цю функцію. Далі, в телефоні слід відкрити розділ під назвою «Налаштування», зайти в меню «Бездротові мережі» і в рядку «Wi-Fi» натиснути кнопку включення. Виглядає це так:

Після закінчення процесу активації перед користувачем виникне перелік доступних підключень, недоступні матимуть логотип у вигляді замку. Користувачеві потрібно ввести пароль для підтвердження. Якщо мобільний пристрій буде використовуватися виключно в домашній мережі, для того щоб при кожному наступному підключенні не вводити пароль заново, пункт «запам’ятати пароль» слід відзначити галочкою.

Як правило, телефони запам’ятовують ту мережу, до якої раніше проводилося підключення. Отже, під час наступного з’єднання мобільний пристрій автоматично перейде в режим підключення до неї. Щоб цього не сталося, в ручному режимі слід вибрати бажану конкретну мережу і підключитися до неї.

Отже, ми налаштували точку доступу і підключилися в через неї до Інтернету. Які ще можливості у нас є?

Використання смартфона в якості мобільного точки доступу Wi-Fi

Більшість сучасних смартфонів можна використовувати в якості роутера. Це надає можливість підключати до 8 мобільних телефонів або комп’ютерів за допомогою використання Wi-Fi.

У різних операційних системах і їх версіях назви рядків і кнопок можуть відрізнятися, але у всіх один і той же алгоритм. Для настройки смартфона необхідно виконати наступне:

  • Зайти в налаштування телефону, в розділ бездротових мереж. В ОС Android можна провести пальцем від самого верху екрану вниз швидко, відкриється потрібне нам меню.
  • Натиснути кнопку “Hotspot” або “Точка доступу”.
  • Потім слід ввести найменування мережі, в пункті «Безпека» ввести придуманий пароль і зберегти всі зміни.

Відтепер ваш смартфон буде виконувати функції точки доступу і передавати сигнал на 8 мобільних телефонів (комп’ютерів, планшетів, ноутбуків), володар кожного з яких зможе підключитися до Інтернету за допомогою з’єднання Wi-Fi. Якщо необхідність використання цієї функції відсутній, її потрібно відключити для економії заряду батареї. З цією метою необхідно видалити галочку навпроти рядка «Точка доступу Wi-Fi».

УВАГА! Щоб Ваш смарфона роздавав доступ в Інтернет, Вам необхідно, щоб сам смартфон його звідкись отримував. Активуйте доступ до GPRS, 3G, 4G і т.п. на смартфоні. Всі підключені по Wi-Fi пристрої будуть виходити в мережу через це підключення. Якщо Ви не знаєте, як підключити сам смартфон до мережі, то читайте детальну інструкцію.

Як організувати захист мобільного точки доступу

Дуже важливо вміти не тільки створити підключення Wi-Fi в телефоні, а й зуміти організувати його захист. Для забезпечення захисту необхідно виконати наступне:

  1. Зайти в налаштування точки доступу, як описано в попередньому параграфі
  2. Перевірити метод захисту. Виберіть Метод захисту WPA або WPA2
  3. Встановіть пароль, що складається не тільки з букв або цифр, а обов’язково і з того, і з іншого. Наприклад, щоб запам’ятати цей пароль, запишіть в ряд цифри дня, місяця, року вашого народження, далі без пробілів Ваші ініціали і місто. Таку комбінацію Ви легко запам’ятайте, але мало хто зможе підібрати такий довгий пароль.

Якщо ви все зробите правильно, то зможете використовувати наявний мобільний телефон в якості пристрою для отримання інформації з мережі Інтернет, а також пристрій, що дозволяє використовувати звичайний смартфон в якості найпростішого Wi-Fi-роутера.

Ссылка на основную публикацию