Як підключити Viber на телефон?

Багато користувачів смартфонів, які чули про зручною і функціональною програмою, задавалися питанням, як підключити Viber на телефон? Цей популярний месенджер вже встиг стати дуже популярним і завоювати симпатії мільйонів користувачів по всьому світу.

У наш час цифрових технологій і мобільних гаджетів популярність програм, за допомогою яких відбувається обмін цифровим контентом складно переоцінити. Хтось обмінюється фотографіями, хтось відсилає друзям вподобану пісню або ділиться посиланням на цікаву статтю, знайдену на неосяжних просторах інтернету.

Основними перевагами Viber є:

 • Відмінна якість відеозв’язку і хороший звук
 • Переваги відеозв’язку по всій земній кулі без фінансових затрат
 • Відчутна економія заряду акумулятора пристрою
 • Просте і зручне для користувача меню програми
 • Запам’ятати мене з цього в програму без додаткової верифікації

Але, перш ніж почати користуватися цікавим месенджером, його потрібно коректно встановити на ваш гаджет і активувати. Про те, як це зробити – читайте нижче.

Алгоритм дій при установці на Android

Так, як Android є найпопулярнішою операційною системою в світі, ми розглянемо, як підключити Вайбер на телефон на прикладі цієї ОС.

 1.  Зайдіть в GooglePlayStore і скачайте, написавши в пошуковику «Viber», скачайте цю програму собі на смартфон або планшет;
 2. Відкрийте цей додаток;
 3. Натисніть кнопку «Сontinue», щоб продовжити установку;
 4. Введіть номер мобільного телефону, сім-карта з яким знаходиться в смартфоні, на який встановлюєте Viber. У переліку, що відкрився країн, виберіть вашу країну проживання;
 5. Номер вводите без пробілів, а також нулів;
 6. Переконайтеся, що номер введений правильно і натисніть кнопку «Yes»;
 7. Вам зателефонують, але відповідати не потрібно – це перевірка, чи дійсний номер, до якого прив’язується аккаунт Вайбер. Якщо дзвінка протягом хвилини не буде – прийде СМС з кодом активації. Якщо ні дзвінка, ні СМС не було – натисніть «Відправити ще раз» або «Запросити дзвінок».
 8. Запросити повторно код активації або підтверджує дзвінок можна тільки через 1 хвилину після невдалої спроби. Якщо ж друга спроба також не увінчається успіхом, активацію можна буде зробити не раніше, ніж через 24 години. Якщо код запитаний, але не приходить, рекомендовано здійснити такі дії: перевірити зв’язок (може ви зайшли в зону слабкої або переривається сигналу). Спробувати підключитися до іншого інтернет-з’єднання.
 9. Отримавши код активації, введіть його в меню настройки Вайбер
 10. Увійдіть за своїми даними або використовуючи наявний обліковий запис в Facebook. І на цьому процес настройки закінчений! Тепер можна користуватися цією програмою, відсилати безкоштовні СМС, здійснювати звичайні і відеодзвінки.

Чи можна підключити Вайбер на два номери?

Якщо у вас двухсімочний телефон може виникнути бажання підключити месенджер на обидва номери. Втім, для того, щоб використовувати відразу два аккаунта Вайбер на одному телефоні, не обов’язково мати двухсімочний апарат. «Але, адже ця програма прив’язується тільки до одного номеру і після установки може працювати на цьому пристрої навіть якщо ви витягли сім-карту?» – скажете ви. Проте, як виявилося, за допомогою спеціальної програми вирішити проблему, виявляється, можна. Для цього потрібно зробити наступне:

 • ОткритьPlayMarket і в пошуку знайти додаток ParallelSpace.
 • Встановити його на девайс, а потім відкрити.
 • У вікні, вибрати об’єкт для клонування, в даному випадку – Вайбер.
 • Щоб користуватися різними акаунтами було комфортно, є можливість прикріпити ярлик програми на робочий стіл пристрою. Досить перетягнути іконку і створити відповідний запис.
 • В результаті у вас буде додатковий ярлик «Viber».
 • Залишається відкрити його і ввести другий номер телефону, а потім підтвердити даний номер (процедура, як і з першим номером). Тепер у вас буде відразу два аккаунта улюбленого месенджера в одному місці!

Що буде, якщо просто поміняти настройки Вайбера на телефоні?

Тому, хто шукає простий шлях вирішення проблеми, як підключити на одному пристрої відразу два аккаунта Вайбер, потрібно пам’ятати, що зміна номера для месенджера, при якому б збереглися всі настройки, а також історії листувань – неможливо. Справа в тому, що розробники цієї програми спочатку велику увагу приділили саме питанням безпеки свого дітища. А прив’язка тільки одного пристрою до конкретного мобільному – невід’ємний варіант захисту персональний даних.

Таким чином, перед тим як змінити номер телефону в Viber, важливо не забути те, що, завершивши необхідну процедуру, ви отримати абсолютно інший додаток, в якому не буде ваших колишніх даних. Таким чином, на сьогоднішній день іншого шляху, як клонування програми (як це зробити ми описали вище) не існує.

Ссылка на основную публикацию