Як підключити телевізор до інтернету через WIFI роутер?

У цій статті будуть розглянуті нюанси підключення звичайного стаціонарного телевізора до інтернету. Зауважимо, що на пристроях з функцією Smart TV зробити це набагато простіше і швидше. Підключитися можна як за допомогою кабелю, так і безпосередньо (по бездротовому з’єднанню). Отже, як підключити телевізор до інтернету через WIFI роутер?

Навіщо необхідно підключати телевізор до WIFI?

Насправді, підключення до інтернету передбачено у всіх нових моделях ТВ. Більшість з них мають спеціальний модуль для прийому сигналу, але може знадобитися кабель. Також не зайвим буде придбати USB-пристрій, що дозволяє приймати сигнал з роутера.

Це цікаво: Як підключити телефон до телевізора через USB?

Перш за все, інтернет дозволяє дивитися фільми без скачування. Також телевізором можна буде користуватися як комп’ютером: дивитися відеоролики на YouTube, спілкуватися в соціальних мережах, перевіряти пошту. Це особливо зручно, так як біля телевізорів досить великий екран, і будь-які відеоролики в дозволі HD дивитися на такому приємніше. Та й в цілому, процес підключення досить простий: з ним впорається будь-який користувач.
Давайте розберемося, як підключити телевізор до інтернету через WIFI на прикладі марок Sony, LG і Samsung.

Підключення телевізора марки Sony

Більшість телевізорів від Sony мають вбудований пристрій, що служить «приймачем» для бездротового інтернету. Якщо у вашому телефоні воно відсутнє, буде потрібно придбати відповідний адаптер. Найчастіше це невеликий девайс, що підключається до USB роз’єму.

Перед підключенням перевірте, щоб телевізор і маршрутизатор були налаштовані. Також не забудьте включити адаптер в USB, якщо модуль в телевізорі відсутній.

При підключенні через WPS, що володіє досить слабким захистом, досить виконати наступну послідовність дій. Перевірте, в якому положенні знаходиться кнопка маршрутизатора. Іноді кнопка маркується не назва «WPS», а, наприклад, «AOSS». Щоб налаштувати пароль мережі, потрібно:

 1. Натиснути пункт «Додому» (HOME), потім вибрати «Налаштування мережі».
 2. Меню відкриття безпроводового настроювання.
 3. Вибрати спосіб натискання кнопки і встановити пароль (PIN) мережі.
 4. Слідувати підказкам на екрані налаштувань мережі.

Щоб налаштувати захищену мережу без підтримки WPS, потрібно знати ім’я і ключ безпеки бездротової мережі. Зазвичай вони вказуються в брошурі з експлуатації. потім:

 1. Зайти в меню «Настройок мережі» (див. Пункт 1).
 2. Відкрити пункт «Бездротовий настройки».
 3. Натиснути кнопку «Сканувати».
 4. Вибрати одну зі знайдених мереж.
 5. Слідувати підказкам на екрані настройки мережі.

Якщо для налаштування мережі використовується шифрування WPS, будь-яке обладнання, підключене через незахищене підключення, автоматично відключиться. Буде потрібно знову включити захист відключеного обладнання і зробити повторне підключення до роутера.

Підключення телевізора марки LG

Процес підключення телевізора від LG практично ідентичний. Досить зайти в його налаштування. Потім потрібно відкрити вкладку «Мережа», де знайти «Підключення до мережі» і вибрати цей пункт.

Так як на всіх пристроях від компанії є Smart TV, досить вибрати вкладку «Налаштувати підключення». Окремо відзначимо, що можна підключитися до мережі як через кабель, так і за допомогою бездротового підключення.

Після відкриття вкладки потрібно знайти мережу (якщо є ще якісь інші) і вибрати її натисканням. За допомогою клавіатури на екрані буде потрібно ввести пароль і підтвердити введення. Не забувайте, що в паролі має бути не менше восьми символів або знаків. Після підтвердження введення почекати, поки пристрій підключиться до мережі по бездротовому з’єднанню.

Як тільки з’явиться повідомлення про те, що мережа успішно підключена, можна починати нею користуватися.

Підключення телевізора марки Samsung

Перед підключенням переконайтеся, що вам відомі назва і пароль від мережі. У тому випадку, якщо ви забули або не знаєте дані для підключення, перевірте брошуру в комплекті з пристроєм або зверніться до свого Інтернет-провайдера.

Буде потрібно зайти в меню. Для цього на пульті натисніть кнопку «Menu». Перед вами відкриється відповідна вкладка.

Тепер відкрийте вкладку «Мережа» і знайдіть пункт «Налаштування мережі». Натисніть «ОК».

Виберіть бездротової тип підключення, потім дочекайтеся завантаження списку доступних підключень. Знайдіть в ньому свою бездротову мережу. На екрані з’явиться клавіатура для введення пароля. Після того, як ви ввели дані, Ви можете підтвердити. Щоб перевірити, який пароль був введений, відзначте галочкою пункт «Показати пароль».

Після підтвердження ви зможете користуватися бездротовим з’єднанням для перегляду фільмів і фотографій, слухати музику, користуватися соціальними мережами.

Чому телевізор не підключається?

Трапляється і таке, що підключитися до мережі не виходить. Наприклад, телевізор не бачить бездротову мережу, або відмовляє в її приєднанні. Перед тим, як підключити телевізор до бездротового інтернету через WIFI роутер, спробуйте підключитися до своєї мережі з іншого пристрою. Також на екрані може з’явиться віконце помилки. Найчастіше в ньому вказана причина неполадок. Але, в будь-якому випадку, так відбувається не завжди і не на всіх пристроях. Якщо підключитися до бездротової мережі не підключається, перевірте:

 •  чи правильно ви вводите пароль. У ньому має бути не менше восьми символів, а також літери можуть бути написані в різному регістрі (великі і малі). Введіть пароль повторно, ретельно перевіряючи текст, який ви набираєте;
 • включений роутер, чи налаштована підключення. Перезавантажте пристрій, якщо не впевнені в його працездатності. Навіть якщо лампочка на ньому блимає, краще перезапустити роутер;
 • чи є в вашому телевізорі модуль прийому сигналу. У разі його відсутності скористайтеся кабелем або зовнішнім модулем для підключення. Вартість такого пристрою невелика, але воно сильно допомагає в роботі з бездротовим з’єднанням на телевізорах.

Якщо не вдається вирішити проблему самостійно, зверніться в салон до фахівців або Інтернет-провайдеру. Зазвичай проблеми виникають саме з телевізорами, але також може просто бути відсутнім сигнал. Або причиною помилки також може послужити несправність роутера. У будь-якому випадку, краще перестрахуватися і перевірити всі можливі варіанти перед відвідуванням сервісу по ремонту.

резюме

Нові моделі з функцією Smart TV дозволяють використовувати телевізор як повноцінний комп’ютер. Це досить зручно для щоденного використання. Також варто відзначити, що за допомогою бездротового підключення можна вивести зображення з телефону або планшета на екран телевізора. Саме тому ця особливість сучасних телевізорів практична.

Це цікаво: Як підключити Айфон до телевізора? 

Цікавлячись тим, як підключити телевізор до інтернету через WIFI роутер, не всі користувачі знають, що застарілі моделі не підтримують з’єднання з інтернетом. Також у окремих телевізорів немає модуля бездротового підключення – тільки через спеціальний кабель. Тому заздалегідь необхідно перевірити, чи підтримує ваш телевізор бездротове підключення.

Ссылка на основную публикацию