Як підключити телефон до телевізора

Щоб переглядати файли з мобільного телефону на екрані телевізора, вам буде потрібно виконати кілька послідовних дій.

За допомогою кабелю і з використанням спеціального додатку вам буде потрібно підключити телефон до телевізора, відкрити доступ до внутрішньої пам’яті пристрою та на картці пам’яті.

Підключення за допомогою MHL і RCA читайте в статті про підключення планшетів до телевізора. Це специфічні методи, про них дізнаєтеся в тій статті, там же безліч коментарів.

У даній статті розглянуто алгоритм дій при наявності вбудованої можливості підключення.

Рятувальна операція

Про те, як підключити телефон до телевізора, ви можете прочитати в інструкції до вашого мобільного пристрою. Залежно від конкретної моделі телефону і телевізора підключення проводиться з тими чи іншими особливостями. Для підключення телефону до телевізора вам буде потрібно виконати наступні кроки:

  • за допомогою кабелю з’єднати телефон і телевізор;
  • відкрити в меню каналів на телевізорі доступ до знімного носія інформації;
  • запустити спеціальний додаток на телефоні для перегляду файлів на екрані телевізора;
  • вибрати файли для перегляду і налаштувати параметри відтворення.

Зверніть увагу, як підключити телефон до телевізора, можна прочитати в електронному довіднику до вашого мобільного апарату. Сучасні моделі смартфонів пропонують спеціальний додаток для перегляду файлів на екрані телевізора. Для перегляду файлів необхідно підключити телефон до телевізора, запустити спеціальний додаток і вибрати файли для перегляду.

Підключаючи телефон до телевізора потрібно переконатися в сумісності телефону і телевізора, наявності роз’єму для підключення. При необхідності вам буде потрібно завантажити додаток на мобільний телефон частка перегляду файлів на екрані телевізора. Після підключення пристрою до телевізора вам буде потрібно відкрити доступ до знімного носія інформації, дочекатися завантаження і вибрати категорію для відображення файлів – музика, медіа або іншу категорію.

Для підключення телефону до телевізора вам буде потрібно використовувати оригінальний кабель USB, який йде в комплекті при покупці телефону. Установка додаткового програмного забезпечення для перегляду файлів не потрібно. Варто відзначити, що файли для редагування на екрані телевізора будуть в більшості випадків недоступні, можливий тільки їх перегляд і вибір параметрів відображення. Завантаження файлів для відображення може зайняти деякий час, потрібно дочекатися закінчення завантаження, час якої залежить від заповнення системної пам’яті пристрою.

Після підключення телефону до телевізора в списку каналів для відтворення вам буде потрібно вибрати підключенням HDMI або USB в залежності від того, який варіант для підключення пристрою ви використовували. На телевізорі можуть бути відтворені тільки ті файли, читання яких він підтримує.

Детальну інформацію про це ви можете прочитати в інструкції по експлуатації. Все сумісні формати будуть відтворені на екрані телевізора. Останні моделі телевізорів підтримують функцію бездротового підключення пристроїв, в цьому випадку вам буде потрібно запустити спеціальний додаток на мобільному телефоні і, дотримуючись інструкції здійснити підключення.

При необхідності ви можете звернутися в службу технічної підтримки і отримати необхідну допомогу в підключенні телефону. Блокувати запуск файлів для відображення на телевізорі може антивірус, потрібно переконатися в тому, що з’єднання між телевізором і телефоном безпечно і антивірус не блокує підключення гаджета до нових пристроїв. В іншому випадку необхідно змінити параметри роботи антивіруса.

особливості підключення

Підключаючи телефон до телевізора потрібно переконатися в сумісності пристроїв. Зробити це можна, прочитавши інструкцію по експлуатації. Зверніть увагу, що підключити телефону до телевізора можна за допомогою різних кабелів, кожен з яких підтримує функцію підключення і відображення даних з підключеного пристрою. Відтворення файлів з телефону на телевізорі відбувається за допомогою встановлених додатків на самому телевізорі або на мобільному телефоні в залежності від конкретної моделі.

Якщо на екрані телевізора відтворюється список підключених пристроїв, спробуйте перезавантажити мобільний телефон і перевірити правильність підключення. Якщо у вашому телефоні встановлена ​​карта пам’яті і на екрані телевізора ви бажаєте переглянути файли з неї, дозвольте доступ до карти пам’яті з інших пристроїв в налаштуваннях вашого мобільного телефону.

При підключенні телефону до телевізора потрібно переконатися в системній сумісності та справності обладнання для підключення. Підключення несправного і несумісного устаткування може привести до поломок. Якщо ви здійснюєте підключення телефону до телевізора через спеціальний додаток, дотримуйтеся порад по підключенню з програми.

Ссылка на основную публикацию