Як підключити смартфон до телевізора

Ваш смартфон – це ваше вікно у світ інформації, сучасний і функціональний аналог старих журналів і газет. Картинки, відео та інший контент відмінно відображається на маленьких дисплеях, але в житті неминуче приходить час, коли ви хочете поділитися інформацією на великому, широкоформатному екрані. Є багато способів підключення смартфона до телевізора, і тут ми розглянемо найпопулярніші з них.

Бездротове підключення смартфона до телевізора

Якщо у вас немає Smart TV, найпростішим і дешевим способом вивести картинку з телефону на телевізор є Chromecast, який коштує близько 30 $. Chromecast це пристрій, який підключається до телевізора через HDMI і встановлює з’єднання з домашнім Wi-Fi роутером. Підключіть ваш смартфон до цього ж Wi-Fi. За допомогою спеціального додатку Google Home, яке доступне в Google Play і App Store, ви можете синхронізувати смартфон з Chromecast. Щоб почати трансляцію зображення та звуку з телефону на телевізор, просто натисніть “Cast screen / audio” в мобільному додатку.

Якщо у вас є Smart TV, і він не дуже старий, у нього повинна бути функція дублювання екрану – «Screen Mirroring». Увімкніть цю опцію і переконайтеся, що ваш пристрій Android знаходиться в тій же мережі Wi-Fi, що і ваш телевізор. Потім вам потрібно знайти і активувати цю функцію на вашому телефоні. В HTC це називається «HTC Connect», в Samsung – «Smart View» і т. Д.

Щоб відобразити екран IPhone на великому екрані, вам потрібно мати сумісний з AirPlay телевізор або інший пристрій. Звичайно, ви можете витратитися на дорогий Apple TV, але більш доступним способом є телевізорних приставка Amazon Fire TVStick, яка підтримує AirPlay.

Трансляція YouTube, Spotify і інших онлайн сервісів на телевізорі

Підключивши смартфон до телевізора, ви можете транслювати відео і звук з популярних онлайн ресурсів, наприклад YouTube або Spotify. Мобільні додатки цих сервісів вміють синхронізуватися по Wi-Fi з телевізором або підключеним до нього пристрою. Якщо ви завантажили Spotify на свій смартфон, але не маєте Smart TV, значить вам знадобиться інший пристрій, що підтримує Spotify.

Про які пристроях йдеться? Будь-які гаджети, від дорогих ігрових приставок PS4 або Xbox One (до речі, ми писали статтю про калібрування джойстика Xbox), до дешевих чипів Chromecast, мають додатки YouTube і Spotify. Навіть дешеві програвачі Blu-ray можуть синхронізуватися з мобільними додатками.

Якщо ваш телефон підключений до тієї ж мережі Wi-Fi, що і телевізор або підключена до нього приставка, в Spotify ви повинні побачити опцію трансляції на ТБ, а в додатку YouTube з’явиться значок із зображенням телевізора. До речі, у нас є цікаві публікації про те, як знайти музику з відео YouTube і завантажити трек з Spotify.

Підключення смартфона до телевізора через HDMI

Якщо вам не заважають кабелі, і ви хочете трохи заощадити, тоді ви можете підключити телефон до телевізора через HDMI. Для власників Android пристроїв знадобиться “micro-USB to HDMI” кабель, а власникам IPhone потрібен кабель “Lightning to HDMI”. Ціна на eBay – близько 15 $.

HDMI підключення не так зручно, але ви точно будете знати, що погане Wi-Fi з’єднання не завадить вам поділиться інформацією на широкому екрані.

підсумок

Існують десятки способів підключення телефону до телевізора, починаючи від практично безкоштовних і закінчуючи дуже дорогими. Скористайтеся тим способом, який вам по кишені. Звичайно, дорогі Apple TV і Chromecast Ultra мають більше переваг, наприклад більш стабільна передача сигналу, або підтримка 4К.

джерело:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Ссылка на основную публикацию