Як підключити принтер до ноутбука на Windows через Wifi

Безумовно, такий агрегат, як принтер, в сучасному світі є зручним, корисним і незамінним пристроєм. Але, як правило, принтери мають великі розміри, тому прив’язати такий девайс до мініатюрного ПК, такого як ноутбук, не зовсім раціонально. На щастя світ технологій не стоїть на місці, і сьогодні можна підключити принтер до ноутбука не використовую різноманітні шнури і кабелі. Достатньо лише мати доступ до Wi-Fi.

Плюси роботи з принтером через бездротову мережу полягають в тому, що, такий варіант роботи найбільш зручний, коли необхідно здійснювати часті поїздки і відрядження. Основною перевагою даного способу є відсутність кабелів і шнурів. Під час створення своєї мережі налаштуйте принтер як спільний мережних пристроїв. Це послужить комфортом під час роботи. Встановити принтер можна на будь-якому ноутбуці, що знаходиться у вашій мережі.

Схема підключення комп’ютерної системи

Про що піде мова:

Як підключити принтер до ноутбука на Windows XP через wi-fi

Для початку потрібно підключити принтер до будь-якого ПК. Здійснити це можливо за допомогою підключення його до USB-порту і завантаженні всіх необхідних драйверів. Щоб перевірити чи правильно встановлено принтер, запустіть в друк пробний лист. Якщо команда спрацювала, значить, установка здійснена правильно, і можна приступити до наступного пункту. Встановіть агрегат у вигляді мережевого принтера.

Щоб підключити принтер через wi-fi досить зробити налаштування сервера друку. Підключіть принтер до роутера і здійсните настройку за допомогою використання вбудованого меню роутера. Відкрийте будь-який браузер і в адресному рядку вбийте наступну комбінацію цифр: 192.168.1.1. Якщо IP адреса змінилася, то введіть його. В меню про пристрої має з’явитися назва принтер, де можна перевірити його функції та властивості.

Найголовнішою і важливою налаштуванням є Printer location. У цьому полі необхідно вбити мережеву адресу принтера на кожному ноутбуці, який підключений до мережі. При запуску майстра налаштувань, поставте галочку навпроти вказівки про мережевому принтері. Адреса вбивайте той, який записаний на роутері. При відсутності відображення моделі пристрою, необхідно встановити локальний пристрій. При вдалій установці воно з’являється за замовчуванням. Для перевірки роздрукуйте пробний лист.

Підключення через wi-fi з використанням WPS

Можливість скористатися даним методом доступна тільки тоді, коли роутер підтримує функцію WPS. Щоб здійснити підключення бездротового принтера, необхідно дотримуватися наступного алгоритму:

 • зайдіть в меню пристрою і відкрийте підрозділ бездротові підключення;
 • вкажіть спосіб підключення; натисніть кнопку WPS на роутері і тримайте до тих пір, поки не почне блимати індикатор на ньому;
 • на принтері натисніть іконку «Ок», до тих пір, поки не завершитися підключення.

Wi-fi і WPS

Щоб поставити захист на принтер у вигляді пароля виконайте наступні команди:

 • відкрийте меню зі списком бездротових мереж;
 • клікніть по необхідної рядку і вбийте логін і пароль;
 • натисніть кнопку введення. При правильній установці принтер зв’яжеться з роутером і почне працювати.

Інші варіанти підключення

Якщо з якої-небудь причини варіант підключення за допомогою мережі wi-fi неможливий, то слід розглянути інші варіанти.

USB – шнур

Через USB – шнур. Підключити принтер до ноутбука HP можна дотримуючись таким алгоритмом:

 • включите ноутбук і принтер.
 • Проведіть з’єднання пристроїв один з одним за допомогою використання USB-кабелю.
 • Встановіть необхідний драйвера. Диск з комп’ютерним програмним забезпеченням повинен йти в комплекті з комп’ютером. При його відсутності скачати драйвера можна на оф.сайті компанії, яке здійснювала випуск пристрою.
 • Здійсніть установку дотримуючись інструкції.
 • Якщо принтер встановлений правильно, то в списку пристроїв повинна з’явитися іконка з назвою Вашого принтера.
 • Для перевірки роботи роздрукуйте пробний лист;

Налаштування принтера і друку

Іноді, навіть при вдалій установці друк документів за допомогою принтера як і раніше залишається неможлива. У такому випадку потрібно вибудувати параметри друку, знайти їх можна клікнувши по пункту «Друк» в документі, який потрібно роздрукувати.

Схема підключення принтера до мережного комп’ютера

У діалоговому вікні збудуєте такі параметри:

 • в рядку «Ім’я» необхідно вибрати пристрій, завдяки якому буде проводитися роздруківка документації, тобто принтер;
 • в рядку «Сторінки» збудуєте необхідний інтервал;
 • при необхідності вкажіть число копій і наявність печатки з двох сторін;
 • в розділі «Властивості» необхідно відзначити орієнтацію друку, тобто на аркуші, якого виду вона буде випущена (альбомний варіант або книжковий);
 • в параметрах макета необхідно вибрати варіант якості друку: вища або стандартне;
 • якщо потрібно застосувати тонер, то активувати даний фільтр можна в розділі «Графіка».

Щоб зробити налаштування самого принтера, досить відкрити розділ «Принтери і факси». Клацніть по назві пристрою, настройки якого Ви хочете змінити і пройдіть в розділ «Властивості». В даному меню можна внести всі потрібні поправки.

Більш докладну інструкцію можна подивитися на відео.

Таким чином, встановити принтер може кожен користувач, навіть при відсутності необхідних навичок в цій області. Потрібно точно виконувати всі запропоновані інструкції, і тоді установки пройде успішно.

Ссылка на основную публикацию