Як підключити планшет до комп’ютера через usb-кабель?

Один із способів передати файли між планшетом і комп’ютером – це підключити планшет до комп’ютера через usb кабель. Можна сказати, що це найпростіший спосіб обміну музикою, фільмами, текстовими та іншими файлами, так як кабель завжди йде в наявності з планшетом. Не залежно від моделі планшета і його виробника спосіб підключення завжди буде однаковим. Єдине, що може відрізнятися – це додатково програмне забезпечення, яке покликане полегшити цей процес, зробивши його більш барвистим і зрозумілим.

І так, щоб з’єднати планшет і комп’ютер потрібен кабель. Це може бути microUsb – Usb (найчастіше), miniUsb – Usb, microUsb – Usb 3.0 і навіть Usb – Usb кабель. Даний параметр залежить від конкретного виробника планшетів. Хочу зауважити, що дані кабелю не взаємозамінні.

Крім передачі файлів планшет до комп’ютера підключається через Usb-кабель для налагодження додатків і системи в цілому, а також для перепрошивки апарату.

Як підключити планшет до комп’ютера? Інструкція

Один кінець кабелю підключаємо до планшету.

Інший кінець до Usb-роз’єму комп’ютера.

Як тільки з’єднання встановлено, пристрій повинен визначитися на комп’ютері.

Ви побачите повідомлення в треї.

Тепер нудно зробити деякі дії з планшетом. У верхньому меню потрібно натиснути на «Usb-підключення встановлено», щоб передавати файли.

Другий пункт дозволить вибрати спосіб підключення для різних операційних систем.

Далі ви побачите повідомлення, що Usb-з’єднання встановлено і потрібно натиснути кнопку внизу екрана «Включити Usb-накопичувач». Натискаємо кнопку.

Погоджуємося з попередженням, що деякі програми можуть не працювати до відключення кабелю.

Переходимо в «Мій комп’ютер» і бачимо, що наш планшет визначився, як знімний накопичувач.

Натиснувши на нього подвійним клацанням миші ми побачимо папки і файли які розташовані на планшеті. Щоб скопіювати той чи інший файл досить виділити його і перетягнути на комп’ютер або планшет.

Як відключити планшет від комп’ютера?

Для запобігання втрат даних на планшеті його потрібно правильно відключити. Просто витягувати кабель не можна.

Є два способи:

1. Відключення з’єднання на стороні комп’ютера. Для цього потрібно в треї натиснути на відповідну іконку, на якій намальований кабель підключення, а потім на кнопку витягти.

Після появи відповідного повідомлення кабель може бути відключений.

2. Другий спосіб – відключення на стороні планшета. Для цього потрібно натиснути кнопку «Відключити Usb-накопичувач».

Ссылка на основную публикацию