Як підключити планшет Android як модем

Функціональні можливості багатьох телефонів і планшетів на операційній системі Android дозволяють робити з пристрою модем або точку доступу Wi-Fi. Такі «точки доступу» кілька поступаються стандартним роутера в якості і швидкості передачі даних, але іноді вони необхідні.

Принцип роздачі Wi-Fi через планшет

Для того, щоб ви могли роздавати інтернет через планшет вам знадобляться дві речі:

 • Наявність в конструкції слота під SIM-карту;
 • Можливість зробити з планшета точку доступу.

Обидва пункти є далеко не у всіх моделях планшетів, тому уважно ознайомтеся з технічною інформацією про вашому пристрої. Якщо все підтримується, то можете спробувати роздати Wi-Fi через планшет. Але також не забувайте про те, що на SIM-карті повинен бути підключений інтернет.

Також перед початком роздачі (якщо технічні характеристики дозволяють) проведіть невелику налаштування системи:

 1. перейдіть в «Налаштування».
 2. Знайдіть пункт “Бездротові мережі”. Вони можуть бути приховані в пункті «Ще» або “Детальніше”.
 3. Перейдіть в пункт «Режим модема» або «Бездротова точка доступу».
 4. Поставте галочку напроти пункту «USB-модем».

Читайте також: Як підключити інтернет на планшеті

Спосіб 1: Створити портативну точку доступу

В даному випадку планшет буде використовуватися як невеликий роутер, що роздає Wi-Fi сигнал від СІМ-карти:

 1. Посуньте шторку з швидким доступом до налаштувань відповідним жестом (вгору або в бік, залежно від версії прошивки).
 2. Виберіть серед параметрів «Бездротова точка доступу» або «Host point». Іноді може назватися «Режим модема».
 3. Спробуйте підключити до Wi-Fi інший пристрій. У списку доступних для підключень точок повинна з’явиться точка з найменуванням вашого пристрою. До неї і потрібно підключиться.

Іноді на 3-му кроці можуть виникнути проблеми, наприклад, якщо намагаєтеся роздати Wi-Fi через планшет в перший раз, то швидше за все у вас нічого не вийде, так як потрібно провести додаткові настройки мережі (на деяких моделях може відразу спливати вікно з додатковими настройками):

 1. Якщо вікно з настройками не виплило, то перейдіть в «Налаштування».
 2. Знайдіть і перейдіть в “Бездротові мережі”, яке може бути заховане за написом «Ще».
 3. Тепер перейдіть в «Режим модема» або «Бездротова точка доступу».
 4. Там поставте галочку навпроти «Точка доступу Wi-Fi». Після цього відкриється вікно з інформацією, а також кнопкою переходу до налаштувань мережі. Скористайтеся ним.
 5. На цьому етапі вам потрібно задати ім’я для вашої мережі (за замовчуванням стоїть найменування вашого пристрою), а також задати пароль для точки доступу, якщо вважаєте за потрібне.
 6. Натисніть на кнопку «Зберегти» або «Застосувати».
 7. Спробуйте підключиться до своєї мережі за новою.

Однак врахуйте, що при такому підключенні планшет буде занадто швидко витрачати заряд батареї.

Спосіб 2: По USB

Цей спосіб дещо легше, але вимагає наявності під рукою USB-перехідника. Інструкція до нього виглядає так:

 1. Підключіть планшет до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. Якщо все нормально, то комп’ютер і планшет повинні видати звуковий сигнал;
 2. На планшеті або на комп’ютері вам буде запропоновано використовувати пристрій як «USB-накопичувача». Відмовтеся, натиснувши на “Скасувати”.
 3. Тепер потрібно зробити налаштування самого планшета, щоб він міг роздавати інтернет через USB-кабель. перейдіть в «Налаштування».
 4. Там, за аналогією з попередніми інструкціями, щоб знайти і вибрати пункт «Режим модема» або «Бездротова точка доступу».
 5. Тут потрібно поставити галочку навпроти «USB-модем».
 6. На комп’ютері знайдіть свій пристрій в списку доступних мереж і виконайте підключення.

Не варто занадто довго користуватися інтернетом в такому режимі, так як планшет споживає занадто багато ресурсів, що при тривалому застосуванні може привести до перегріву пристрою. Зате вам не потрібно буде турбуватися про зарядку, так як гаджет буде підзаряджатися по USB.

Читайте також: Як підключити планшет до комп’ютера

Спосіб 3: Через Bluetooth

Даний спосіб може бути складнішим за попередні і часом не завжди виправданий, але з його допомогою, наприклад, можна роздати інтернет навіть на «стародавній» телефон, де нема
є повноцінної операційної системи, але зате є підтримка Bluetooth. Правда, не факт, що інтернет на такому пристрої буде працювати стабільно.

Покрокова інструкція виглядає наступним чином:

 1. Підключіть Bluetooth на обох пристроях. В даному випадку розглянемо планшет і комп’ютер. Під час включення блютуз звертайте увагу на те бачимо він для інших пристроїв (на обох пристроях він повинен бути видимим).
 2. Тепер вам потрібно додати Bluetooth-пристрій на ваш комп’ютер. Для цього перейдіть в «Параметри» на Windows 10, використавши поєднання клавіш Win + I.
 3. Потім переходимо в «Підключені пристрої» і вибираємо «Додавання пристроїв».
 4. Після виявлення системою планшета вам буде запропоновано ввести захисний код на планшеті, який з’явиться на екрані комп’ютера.
 5. Тепер на комп’ютері відкрийте “Панель управління”. Виберіть там пункт «Телефон і модем».
 6. Вас попросять написати код міста. Там можна вказати будь-яке число.
 7. Перейдіть у вкладку «Модеми».
 8. Клацніть по своєму планшету правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть «Властивості».
 9. Як завершальний кроку вам доведеться ввести певні дані вашого оператора. Зазвичай, вони вводяться автоматично, але якщо їх немає, то вам доведеться вбити їх вручну. Дані потрібно запитувати у оператора, у кожного вони індивідуальні.
 10. Щоб підтвердити підключення наберіть на планшеті * 99 #. Пропустіть введення імені користувача і натисніть на «Застосувати».

Найпростіше роздати інтернет за коштами Wi-Fi, що описані в першому способі інструкції. Але і про інші способи теж потрібно знати, так як особливості деяких планшетів не дозволяють зробити з них портативну точку доступу.

Ссылка на основную публикацию