Як підключити обидва навушника i7 TWS

Після покупки Bluetooth-гарнітури у деяких користувачів виникають труднощі в її підключенні. У цій статті ми розглянемо, яким чином можна підключити обидва бездротових навушника i7 TWS. А також розглянемо докладно їх характеристики і можливості.

Інструкція для підключення навушників i7 TWS

Все починається з того, що при підключенні навушники не бажають синхронізуватися. І виходить, що звуки видає тільки один якийсь навушник. Трохи дивно, що розробники не постаралися створити якісний і простий продукт. Тим більше, що гарнітура не з бюджетного ряду.

Розглянемо, що потрібно робити, щоб обидва навушника працювали справно:

 1. Bluetooth не грає ролі. Це означає, що він може бути включений або вимкнений під час синхронізації. Вам потрібно взяти в обидві руки по навушника і натиснути на кнопки до тих пір, поки індикатор не дадуть червоно-синім кольором;
 2. Коли ви побачите реакцію пристрою, відпустіть кнопки. І на одному з навушників натисніть знову кнопку два рази;
 3. Далі потрібно активувати Bluetooth, якщо до цього він був вимкнений;
 4. На вашому мобільному пристрої ви повинні побачити іконки навушників з їх фірмовим написом. У меню Bluetooth на смартфоні ви також побачите відображення пристрою і статус «Підключено»;
 5. Зачекайте, поки індикатори перестануть блимати. Коли з’являється необхідність відключити, покладіть їх у коробку і натисніть на кнопку кейса 2 рази.

  Підключення бездротових навушників i7 TWS

Таким чином підключається гарнітура i7 TWS. Дії для синхронізації нестандартні, тому у багатьох виникають складності.

Читайте також: Як підключити навушники до PS4.

Технічні характеристики i7 TWS

Навушники i7 TWS є своєрідними «затичками». Форма дозволяє їм надійно розміщуватися в вусі і при цьому не викликати дискомфорту. Виготовлені з приємного на дотик пластика, який не має щербин або інших недоробок. Навіть коли ви рухаєтеся, наприклад, на ранковій пробіжці – вони надійно залишаються на одному місці.

Інші переваги і технічні характеристики:

 • Пристрій має вбудовані голосові підказки на англійській мові;
 • Ви також можете поєднувати i7 з двома пристроями одночасно;
 • Є можливість набрати останній викликаний вами контакт без взаємодії зі смартфоном;
 • Навушники мають порт для зарядки. Повний цикл зарядка – 80 хвилин;
 • Вбудований акумулятор з 60 mAh, який дозволяє працювати без перерв до 4 годин;
 • Є 2 режими роботи: звичайний, економний;
 • Підтримується Bluetooth версії 4.1;
 • Вага – 4 грами.

Ви можете слухати музику в радіусі 10 метрів від джерела програвання. Вбудована функція Smart Multi дає можливість два навушника i7 TWS підключити до двох пристроїв. Таким чином ви легко можете запропонувати послухати музику своїй дівчині або одному. Додатковий кейс дозволяє продовжити прослуховування до доби. Якщо використовувати тільки один навушник, ви зможете слухати музику в 2 рази довше – 8 годин.

Залежно від вашого мобільного пристрою інструкція для підключення може бути інший. У деяких випадках підключити i7 TWS вдається в такий спосіб:

 1. Коли навушники будуть мигати різними кольорами, натисніть на одному з них 2 рази кнопку управління;
 2. Один повинен перестати блимати, а колір зміниться на синій;
 3. На телефоні підключіть Bluetooth і активуйте пристрій.

Це може бути корисним: Чому не працює мікрофон на навушниках.

Чому обидва навушника не підключаються

Іноді виникають якісь проблеми, і пристрій вперто не підключається до вашого телефону. Може підключитися тільки один з них або ваш смартфон їх не бачить взагалі.

Порядок дій в такому випадку буде наступним:

 1. Переконайтеся, що в налаштуваннях Bluetooth ви підключаєте саме навушники i7 TWS. Коли ваш смартфон знайде їх в радіусі дії, ви побачите в списку їх назва;
 2. Перевірте версію Bluetooth на вашому пристрої. Можливо технологія в вашому смартфоні застаріла;
 3. Переконайтеся, що рівень заряду навушників достатній для їх роботи;
 4. У вашому пристрої набирається, не встановлено автоматичного додавання пристроїв.

Щоб перевірити версію блютуз на телефоні, можна скористатися документацією, яка перебувала в коробці зі смартфоном. Якщо цих документів у вас немає, можна завантажити утиліту з Play Market – CPU-Z. З її допомогою можна дізнатися назву вашого процесора. На жаль, в ній версію Bluetooth дізнатися не вдасться. Але, знаючи назву процесора, ви зможете в пошуковику знайти потрібну інформацію. Запишіть в рядку пошуку ім’я процесора і введіть питання про версії Bluetooth.

Програма для Android CPU-Z

Ні в якому разі не розбирайте навушники самостійно. Ви можете порушити тонку архітектуру пристрою і їх складно буде відремонтувати в майбутньому. Якщо ви підозрюєте, що вони вийшли з ладу, найкраще звернутися за допомогою до фахівців в сервіс. Не використовуйте гаджет в середовищі з підвищеною вологістю. Нормальна температура для роботи – не вище 45 градусів за Цельсієм. Також не варто слухати музику на максимальному рівні звуку. Це відноситься до випадку, якщо ви слухаєте музику, коли підключені обидва бездротових навушника i7 TWS. Пристрій видає 94 дБ, чого цілком може вистачити для порушення слуху.

Ссылка на основную публикацию