Як підключити комп’ютер до телевізора через HDMI, VGA, WIFI

До кожного сучасного телевізора можна підключити комп’ютер. Адже набагато зручніше дивитися фільми і грати в ігри на величезному екрані ТБ. А як щодо підключення декількох моніторів, як це часто буває в сучасних фільмах? Це все можна зробити. Є кілька способів підключення. Все залежить від того, які можливості має ваш телевізор.

Уважно огляньте роз’єми, які є у ваших приладів. Виходячи з цього, вибирайте той метод, який найбільше підходить вам.

Як підключити телевізор до комп’ютера через HDMI

Найпопулярніший метод, тому що при передачі зображення залишається таким же чітким. Також є можливість передачі звуку. На двох приладах повинен бути роз’єм HDMI.

Для підключення потрібен шнур. Він повинен бути з двох сторін з штекером HDMI.
У деяких комп’ютерах є mini-HDMI. Якщо це ваш випадок, то придбайте такий перехідник.

Порада: не слухайте продавців, які вмовляють купити вас шнур за шалену ціну через кращої якості. Якість зображення не залежить від ціни шнура, воно буде скрізь однаковим. Придбайте за ту ціну, яку можете собі дозволити, враховуючи тільки довжину шнура.

Перед підключенням відключити обидва прилади. Підключіть шнур до них і тоді можете включати.

Знайдіть кнопку «input» або ж «source» на пульті від телевізора. Вкажіть в якості джерела HDMI.

Для настройки ноутбука викличте на вашому робочому столі контекстне меню. Потім перейдіть в розділ під назвою «Дозвіл екрану». Потім в рядку «Екран» знайдіть необхідне значення.

Ось і все, тепер можна спокійно продовжувати роботу, використовуючи екран ТВ замість монітора.

Підключення через DVI і VGA

Сучасні телевізори точно оснащені хоч одним з даних роз’ємів. Якщо вибирати між ними, то точно вибирайте DVI. Він найкраще підходить для переглядів фільмів і різних ігор.

Справа в тому, що не всі телевізори готові передати високу якість через кабель VGA. Тому він так рідко використовується.

Крім того, є різні перехідники між цими роз’ємами.

Врахуйте, що через таку передачу передається тільки відео. Тобто, вам потрібен шнур, завдяки якому буде відтворюватися аудіо.

Крім того, є три види кабелів DVI:
• DVI-A. Такий кабель передає сигнал тільки в аналоговій формі. Через це сильно псується якість зображення.
• DVI-D. Даний шнур служить для сигналів в цифровій формі. Якість відтворюваних відео буде кращим.
• DVI-I. А ось цей кабель передає сигнали, як в цифровій формі, так і в аналоговій. Завдяки цьому, він універсальний і простий у використанні.

Перед підключенням відключити обидва прилади. Підключіть всі необхідні шнури до них і тоді можете включати.

Знайдіть кнопку «input» або ж «source» на пульті від телевізора. Вкажіть в якості джерела необхідний роз’єм.
Зробіть такі ж налаштування комп’ютера, як у випадку передачі через HDMI шнура.

Порада: якщо роз’єми на ваших приладах відрізняються, то найкраще придбати спеціальні конвертори. На них є всі необхідні роз’єми.

Підключення через S-Video

Даний роз’єм точно є на всіх старих телевізорах. Але і на деяких сучасних він теж є. Придбайте екранований шнур. Він дорожче всіх шнурів, але допоможе хоч трохи зберегти якість зображення при передачі. Можете також придбати конвертер. Він набагато полегшить роботу з підключенням.

Крім того, при такому підключенні передається тільки зображення. Тому потрібно придбати ще й шнур для відтворення аудіо. По суті, це найдорожчий спосіб з віх, тому що необхідно кілька кабелів.

Вимкніть телевізор і комп’ютер. Підключіть необхідні шнури. Після цього можете включати прилади.

Налаштування на ПК зробіть таку ж, як і у випадку з передачею через HDMI.

Після цього, на телевізорі переключіться на канал «Відео». Якщо все налаштовано правильно, то ви зможете побачити робочий стіл.

Як підключити телевізор до комп’ютера через Wi-Fi

Перший спосіб підключення.

Налаштувати підключення через Wi-Fi трохи складніше, але для нього нічого не потрібно купувати. Просто ваш комп’ютер повинен бути підключений до тієї ж мережі, що і комп’ютер.
На комп’ютері зробіть свою Wi-Fi мережу домашньої, тоді ви відкриєте доступ до своїх фотографій, відео і музики. А якщо хочете відкрити доступ до якоїсь окремої папці, то викличте її контекстне меню і зайдіть в «Властивості». Далі виконуйте дії, які вказані на скріншоті.

Якщо ви все налаштували вірно, знайдіть будь-яке відео на комп’ютері і викличте його контекстне меню. Якщо у вас є такий же пункт, як на скріншоті, ви можете спокійно переглянути його на телевізорі.

Другий спосіб підключення.

Якщо у вас є порт HDMI, ви можете підключитися трохи інакше. Але вам необхідно спеціальний пристрій, а саме:
• Google Chromecast;
• Android Mini PC;
• Intel Compute Stick.

Вибирайте будь-який з них і підключайте до свого комп’ютера.

Третій спосіб підключення.

Цей метод передбачає дублювання зображення по бездротовому каналу.
Активуйте Wi-Fi на телевізорі. Потім запустіть WiDi.

Для комп’ютера знадобиться програма Intel Wireless Display. Вона допоможе знайти монітор. Відкрийте Charms-панель. Перейдіть в «Пристрої», далі – «Проектор». Додайте монітор, якщо він там є. Якщо немає, то поновіть драйвера для Wi-Fi.

Таким чином, ви зможете дивитися фільми, грати в ігри на великому екрані або просто розширити екран на кілька моніторів. Підключайте будь-яким способом, для якого є необхідні роз’єми. Але для початку спробуйте налаштувати бездротову мережу, адже на неї навіть витрачатися не потрібно. Пам’ятайте, при підключенні різних шнурів ваші прилади, до яких йде підключення, обов’язково повинні бути вимкненими. Інакше будуть величезні проблеми.

Докладну інструкцію можна побачити на відео інструкціях:

Ссылка на основную публикацию