Як підключити комп’ютер до комп’ютера через usb? + відео

Сучасні комп’ютери мають безліччю різних функцій, що дозволяють в рази спростити життя користувачам, але деяким з них явно нецікаво йти протоптаними шляхами. А тому, щоразу, підключаючи до комп’ютера через usb порт флешку, телефон або інший пристрій, такі користувачі задаються питанням, а чи можливо підключити один до одного 2 комп’ютери через цей самий роз’єм?

Як виявилося, можна але для цього доведеться як слід повозитися. Адже, якщо підключити два комп’ютера один до одного через звичайний шнур з двома однаковими «насадками», можна зламати обидві машини. А тому, перш ніж займатися подібною справою, необхідно обзавестися usb link кабелем (Дивіться малюнок нижче), що відрізняється від вищезгаданого коробочкою з контролером, що знаходиться посередині шнура.

Здавалося б, нічого складного, проте, проблема все-таки присутня, і полягає вона в тому, що необхідний для роботи кабель, просто неможливо відшукати в магазинах. У такій ситуації простіше спробувати інші методи підключення комп’ютерів. Але про це іншим разом.

На якийсь момент уявимо, що Вам пощастило, і в засіках «of rodina» Ви все ж виявили рятівний шнурок, і готові приступити до підключення!

Для початку, варто ознайомитися з деякими моментами роботи комп’ютерів при з’єднанні через usb шнур, і необхідних умов роботи. Швидкість передачі інформації між пристроями, буде прямо залежати від якості провідника і характеристик Вашого комп’ютера (оперативна пам’ять, процесор), і це стосується всіх машин, підключених до загальної мережі.

Так що, варто подбати про те, щоб якості шнурка виявилося належним, а машинка досить потужною (якщо тільки Ви не вирішили переслати інформацію зі старого агрегату на новіший). Не варто економити на техніці.

Також, варто звернути увагу на відстань між комп’ютерами. Воно визначається довгою шнура, тобто довжина стандартного usb 2.0 буде дорівнює 5 метрам, а 3.0 – 3 метрам. Сучасні розробники мають манію робити все тонше і коротше (шнури від деяких телефонів з горем навпіл 10 сантиметрів набирають).

І так! Ми пройшли необхідну підготовку, і можемо повертатися до того місця, де зупинилися. Ви знайшли той самий usb link! Тепер-то робота піде швидше.

Переконавшись, що довгі шнура вистачає для нормального «входження» в роз’єм (без напруги і натяжки), встромляє! Далі йде стандартна процедура пошуку і подальшої установки необхідних Windows драйверів. По завершенню операції перевіряємо мережеві підключення комп’ютера. У разі, якщо все пройшло успішно, ви виявите таке пристрій: «USB Network Bridge Adapter».

Упевнившись, що таке з’явилося на обох комп’ютерах, можна приступати до з’єднання оних один до одного. Все відбувається досить просто і зрозуміло, як при звичайному підключенні до мережі.

Далі, заходите в властивості адаптера, і робите одне з двох:

  1. перше – не робите нічого (для тих, хто боїться щось зламати), тобто підключаєте комп’ютер з параметрами, що стоять за замовчуванням;
  2. друге – змінюєте такі параметри «Протокол Інтернет TCP / IP».
    Ось так, досить просто можна підключити один комп’ютер до іншого. Але не варто забувати, що все це можливо тільки в тому випадку, якщо у Вас є легендарний usb link. Успіхів!

Ссылка на основную публикацию