Як підключити клавіатуру до ноутбука різними способами

Ноутбук річ корисна і зручна, але іноді з’являється необхідність або просто хочеться додатково підключити до нього великий монітор і зовнішню клавіатуру, і навіть миша.

Якщо на ноутбуці не працює клавіатура або кілька клавіш, то такий варіант допоможе вам вийти з положення. Про те, як до ноутбука підключити ще один монітор ми з вами вже говорили, а сьогодні розглянемо кілька варіантів підключення зовнішньої клавіатури.

Почнемо з того, що клавіатура може бути провідна, безпровідна і блютуз. До сучасного ноутбука можна підключити будь-яку з них, головне знати, як це зробити.

Способи підключення клавіатури до ноутбука або нетбуку

Як підключити дротову USB-клавіатуру до ноутбука

Беремо дротову USB-клавіатуру, знаходимо на ноутбуці роз’єм USB і приєднуємо обидва пристрої.

Є спеціальні клавіатури для ноутбуків. Вони зазвичай більш компактні і у них є спеціальні клавіші, як і у клавіатури на ноутбуці і навіть тачпад (вбудована мишка).

Зазвичай відразу після підключення клавіатури внизу монітора з’являється повідомлення про її готовності до роботи. Якщо ж ноутбук не знайшов до неї драйвер, то вам доведеться встановити його самостійно.

Для цього необхідно увійти в Панель управління комп’ютера, знайти там Диспетчер пристроїв, знайти в ньому пункт клавіатури, відкрити його, клікнути по напису клавіатура правою кнопкою миші, і вибрати пункт оновити драйвер.

Після перевстановлення драйвера перезавантажте ноутбук і насолоджуйтеся роботою на новій клавіатурі.

Як підключити бездротову USB-клавіатуру до ноутбука

Ще зручніше використовувати бездротову USB-клавіатуру. Такий клавіатурою можна управляти комп’ютером навіть на відстані, і ніякі дроти не плутаються під руками.

В цьому випадку вам необхідно вставити в клавіатуру батарейки і підключити в USB-роз’єм ноутбука маленький радіопередавач, який поставляється разом з бездротовою USB-клавіатурою.

Як підключити  Bluetooth-клавіатуру до ноутбука

Є ще один спосіб підключення клавіатури – це підключення по Bluetooth. Тим більше, що у всіх сучасних ноутбуків Bluetooth вже вбудований і ніяких додаткових пристроїв вже не треба. Але навіть, якщо у вашому ноутбуці немає такої функції, то сам Bluetooth можна купити і підключити в роз’єм USB. Виглядає він, як маленька флешка.

У таких клавіатур є спеціальний вмикач, який необхідно включити. Добре, якщо з клавіатурою поставляється диск з драйверами, а якщо його немає, то установка може виявитися дуже проблематичною. І проблем таких може бути багато, то операційна система не дає це зробити, то марка ноутбука зі своїми «тарганами», то драйвера не встановлюються.

Таких причин може бути дуже багато, тому в цій статті я не буду їх розглядати.

Як підключити дротову PS/ 2 клавіатуру до ноутбука

Якщо у вас є стара клавіатура з кабелем і роз’ємом PS / 2, то її теж можна підключити в USB-роз’єм ноутбука за допомогою спеціального перехідника, який продається в комп’ютерному магазині. Ніяких проблем таке підключення не викликає.

З усього цього можна зробити висновок, що для підключення клавіатури до ноутбука найкраще використовувати провідні та безпровідні USB клавіатури.

Точно також їх можна підключити і до планшету.

Ссылка на основную публикацию