Як підключити інтернет до планшета через Wi-Fi, 3G, LTE

Сучасні планшети під управлінням ОС Android, iOS і Windows Mobile мають можливість підключитися до інтернету. Однак варто пам’ятати, що підключення можливе тільки за допомогою бездротового зв’язку.

Про існуючі методи

Планшет можна підключити, як за допомогою Wi-Fi (безпосередньо через роутер), так і за допомогою SIM-карт і / або спеціальних модулів (3g, 4g LTE). Кількість можливих способів і коректність роботи інтернету повністю залежить від конструктивних особливостей саме вашого планшета.

Спосіб 1: Wi-Fi

Найпоширеніший і зручний спосіб. Wi-Fi модулі є в кожному планшеті, проте якість роботи інтернету, підключеного через Wi-Fi буде залежати від декількох факторів:

 • Видалення від сигналу;
 • Якість роздається сигналу і кількості пристроїв, одночасно підключених до мережі;
 • Особливостей Wi-Fi-модуля планшета.

Також варто розуміти, що підключитися до інтернету на планшеті через Wi-Fi можна тільки в тому випадку, якщо поруч є відкрита точка доступу (або якщо ви знаєте пароль від тієї чи іншої точки доступу).

Підключення відбувається наступним чином:

  1. перейдіть в «Налаштування» пристрою.
  2. В налаштуваннях знайдіть пункт «Wi-Fi». Зазвичай він знаходиться в самому верху. Навпаки цього пункту поставте позначку “Увімкнути”, щоб пристрій початок пошук доступних мереж для підключення.
  3. Щоб побачити знайдені мережі, натисніть по пункту «Wi-Fi». У загальному списку будуть показані всі мережі, до яких ви можете підключиться. Натисніть на назву тієї, до якої хотіли б підключиться.

  1. Якщо під іконкою Wi-Fi навпроти назви мережі намальована додатково іконка замочка, то для підключення доведеться ввести пароль від мережі в спеціальному вікні, яке відкриється після тапа по назві мережі.

Спосіб 2: SIM-карта

Деякі планшети підтримують установку SIM-карт, які в свою чергу підтримують мобільний інтернет, якщо у вас підключений будь-якої тариф від оператора. Також з таких планшетів можна буде здійснювати дзвінки за допомогою вставленої SIM-карти.

Щоб мобільний інтернет заробив, досить зрушити жестом вниз від верхньої частини екрану спеціальну шторку, де потрібно натиснути на «Передача мобільних даних» (Позначено іконкою з двома стрілочками).

Якщо ж після натискання на цю іконку інтернет не заробив, то це означає, що або у вас він не підключений оператором, або що потрібні додаткові налаштування. У другому випадку інструкція виглядає наступним чином:

  1. перейдіть в «Налаштування». Там знайдіть розділ “Бездротові мережі”.
  2. Звідти розкрийте розділ «Ще». На деяких моделях і версіях Андроїд даний крок можна пропустити.
  3. зайдіть в “Мобільний зв’язок”.

  1. Знайдіть і тапніте за пунктом «Точка доступу (APN)».

  1. Там у верхній частині натисніть на іконку трикрапки, а з випав меню виберіть «Нова точка доступу».

  1. У вікні, впишіть назву SIM-карти (як правило, це найменування оператора) і натисніть «Продовжити».
  2. Пристрій може запросити деякі додаткові дані, але зазвичай на 6-му кроці все закінчується і підключення мобільного інтернету до планшету проводиться успішно. Якщо пристрій запитує ці дані, то для їх отримання доведеться зв’язатися з оператором, який надає послуги зв’язку.

Спосіб 3: Підключення через смартфон

У багатьох сучасних смартфонів передбачена функція роздачі мобільного інтернету через власну бездротову точку доступу (по аналогії з роутером). Спочатку дана функція в смартфоні відключена, так як вона в цьому випадку телефон буде занадто швидко розряджатися.

Інструкція по підключенню має наступний вигляд:

  1. Увімкніть роздачу Wi-Fi на телефоні. Для цього посуньте шторку смартфона вниз (жест вниз від верхньої частини екрана).
  2. Серед всіх налаштувань знайдіть ту, яка буде носити назву «Хотспот» або «Режим модема». Натисніть на неї, щоб активувати роздачу Wi-Fi зі смартфона. Ця установка може позначатися різними іконками, але найчастіше це іконка у вигляді антени, яка роздає сигнал.

 1. Тепер перейдіть до планшету. У ньому потрібно підключатися до Wi-Fi по аналогії з інструкцією з 1-го способу
  . Єдина відмінність – серед доступних мереж шукайте вашу мережу, яка носить назву телефону (якщо ви самі не змінювали їй назву).

За допомогою цих трьох найпоширеніших способів ви можете швидко підключити інтернет на планшеті. Є й інші, більш складні способи, але вони застосовуються дуже рідко, і як правило, сильно перетинаються з тими, що були описані в даній статті.

Ссылка на основную публикацию