Як підключити флешку usb до комп’ютера?

USB флешка або usb-флеш-накопичувач використовується в якості носія флеш-пам’яті, підключається до комп’ютера по інтерфейсу usb. Такі накопичувачі як правило є знімними і перезаписуваними, а фізично набагато менше, ніж оптичний диск.

Більшість таких пристроїв важить менше 30 грам, а використовуються для тих же цілей, що колись використовувалися гнучкі диски і оптичні, тобто для зберігання, резервного копіювання інформації, передачі файлів. Пам’ятаю в шкільні роки прийдуть товариші з болванками гри якісь записати їм або фільми. Добре якщо це диски високій швидкості, а якщо dvd-rw, тоді взагалі печаль, такий диск записувався дуже довго, хвилин 30 можна було записувати одну болванку. У 2005-2007 роках флешки були у одиниць і їх обсяг був дуже невеликий, я зустрічав людей з флешкою ​​в 256 мб і це було круто в той час. Ці накопичувачі були дорогі. Звичайно в порівнянні з дискетами на півтора мегабайті обсяг в 256 мб був величезний. Але в ті роки дискети вже відмирали, останні роки їх користування припали на 2006-2007. Це я суджу по собі і своїм товаришам. Нам вчителя в старших класах (з упором на інформатику) могли скинути якісь лекції або лабораторні на дискету.

Підключити флешку usb до комп’ютера досить просто. На системному блоці комп’ютера є USB роз’єми (роз’єм A, ще називає гніздом, usb портом), для підключення різних пристроїв, будь то комп’ютерна миша, клавіатура, веб-камера, флешка і багатьох інших з usb інтерфейсом підключення. Флешка має роз’єм B, тобто вона за допомогою свого роз’єму вставляється в роз’єм на комп’ютері.

Де знаходиться usb роз’єм / порт / увійти в систему?

На ноутбуках він розташовується збоку, як правило зліва чи справа, але може бути і ззаду. У мене був ноутбук Acer Aspire, там зліва було 2 роз’єми і справа теж 2.

На стаціонарному комп’ютері шукайте usb порт спочатку попереду корпусу, тому що попереду зручно користуватися. Може бути як вгорі десь розташовуватися, так і ближче до середини або в самому низу. Також може бути збоку на передній частині, але такі моделі корпусів рідкісні. Якщо у вас немає попереду роз’ємів usb жодного, то напевно є ззаду корпусу. Хоча-б кілька повинно бути. Ось у мене на першому комп’ютері, купленому моїми батьками в 2005 році було всього 2 роз’єми ззаду, і спереду внизу теж було 2. Подивіться на зображенні як вони виглядають попереду і ззаду.

Зверніть увагу, що ще usb порти виділені бірюзовим кольором, це usb 3.0 стандарт, а чорний usb 2.0 стандарт. Флешки теж зараз діляться на 2.0 і 3.0, вони сумісні, просто вставивши флешку третього стандарту в роз’єм другого – швидкість буде звичайна, а не підвищена. Мені в принципі другого стандарту вистачає за очі і третього у мене поки нічого немає.

Зверніть увагу, що передні usb роз’єми ще можуть не бути підключеними до материнської плати. Там в корпусі йдуть дроти, вони підключаються до плати в певних місцях. При складанні комп’ютера цей момент може бути втрачений, хоча таке рідко буває, але тим не менше таке може бути.

Ссылка на основную публикацию