Як підключити другий монітор до комп’ютера на Windows

Насамперед потрібно подивитися які є відеовиходи на вашому системному блоці, вони розташовуються позаду корпусу. Відеовиходи можуть бути як на материнській платі (якщо у вас є вбудована відеокарта), так і безпосередньо на самій відеокарті.

У мене в системній платі немає вбудованого графічного ядра, відповідно немає ніяких роз’ємом для підключення монітора. Так що монітор підключений до самої відеокарти. Зверніть увагу, що якщо у вас встановлена ​​відеокарта, то не потрібно підключати монітор до роз’єму на материнській платі, той роз’єм працює, коли відеокарта не вставлена ​​в системну плату.

Модель моєї відеокарти GTX 750 ti і вона має три роз’єми для підключення моніторів. Зліва направо: hdmi, vga і dvi. Другий і третій роз’єми вже застарілі, але я спеціально підбирав відеокарту таку, тому що у мене крім монітора з hdmi підключенням є три монітори з vga підключенням. До речі якщо що можна придбати перехідник гривень за 100 dvi-vga, наприклад у вас на відеокарті немає vga роз’єму, але є dvi, перехідник вас виручить. Ще бувають перехідники dvi – hdmi, але такі не знаю скільки, думаю дорожче.

Після підключення другого монітора до відеокарти, включайте його в мережу, потім включайте комп’ютер. У «Дозволі екрану» можна налаштувати, щоб другий монітор був продовженням першого або щоб дублювався.

Другий монітор у мене підключений разом з колонками в окремий мережевий фільтр, і навіть коли включені колонки, то монітор вимкнений кнопкою на ньому. І якщо мені потрібно включити його, то я включаю його кнопкою на самому моніторі. Наприклад, на одному моніторі я роблю якусь роботу, на другому у мене фільм йде, щоб не було нудно. Але якщо я роблю щось важливе, де потрібно сконцентруватися, я не тільки фільми не включаю, а й навіть музику. Так справи робляться швидше.

До речі монітори у мене підключені до комп’ютера:

1) LG 29 дюймів, здатність 2560 на 1080 пікселів. Led підсвічування. Брав за 15.5 тис, типу по знижці, так він в районі 19 коштував, в магазині МедіаМаркт.

2) Philips 21.5 дюйма, роздільна здатність 1920 на 1080 пікселів, до LG був основним. Без Led підсвічування. Брав за 4.5 тис, давно вже, в Кей.

Ще у мене є монітори 19 і 17 дюймів. Вони у мене стоять без діла. Ці обидва купував б.у., потрібні були свого часу, ціна їх зараз невелика, тому продавати не бачу сенсу, нехай лежать, може будуть потрібні колись.

Ссылка на основную публикацию