Як підключити до макбуков принтер. Покрокова інструкція

Багато користувачів MacBook стикаються з необхідністю вирішення питання, пов’язаного з тим, як підключити до макбуков принтер. В цілому будь-який ноутбук від Apple володіє програмним забезпеченням, яке дозволяє під’єднати до mac принтер будь-якої моделі. Вирішити це завдання в цілому досить просто, але врахуйте, що нерідко в інструкціях є деякі відмінності в способах настройки різних моделей подібних девайсів.

Установка принтера через USB-кабель

Найпростіший спосіб приєднати принтер до MacBook і встановити все необхідне для нього програмне забезпечення полягає в використанні шнура USB.

 • Для початку вам потрібно буде завантажити останню версію драйвера для свого принтера і встановити його на MacBook. Знайти відповідне ПО можна на офіційному сайті виробника девайса в розділі підтримки. Там вам потрібно вибрати серію і модель пристрою, або скористатися спеціальним пошуком. Далі виберіть версію ОС, встановлену на вашому ноутбуці і завантажте рекомендовані драйвера.
 • Завантаживши потрібне ПО, почніть встановлювати його. По завершенні цього процесу, підключіть девайс за допомогою кабелю до USB-порту MacBook.
 • Після того, як принтер підключиться до Mac, клікніть на кнопку «Системні налаштування» і знайдіть розділ з принтерами і сканерами. Там вам потрібно клікнути на кнопку у вигляді плюсик, яка зазвичай знаходиться в лівій частині вікна.
 • У списку вам потрібно знайти свій девайс, після чого клікнути на «Додати» – зазвичай такий “ручний” підхід в цій справі не потрібно, тому що після установки відповідних драйверів і підключення принтера до MacBook, пристрій друку визначається операційною системою в автоматичному режимі.
 • Після завершення даного дії обов’язково спробуйте задіяти підключений до ноутбука девайс і роздрукувати кілька пробних документів.

Підключення через локальну мережу

 • Якщо ви плануєте підключатися до принтера за допомогою локальної мережі, використовуючи MacBook, то доступ до пристрою можна отримати через бездротову мережу або Ethernet. У будь-якому випадку в першу чергу переконайтеся в тому, що ваш ноутбук входить в одну робочу групу з іншими ПК. Для цього клікніть правою кнопкою миші на значок комп’ютера, який зазвичай розташований на робочому столі і перейдіть в його властивості. У списку всіляких параметрів знайдіть назву робочої групи і запам’ятайте його.
 • На наступному кроці вам буде потрібно знайти в системних настройках MacBook розділ з назвою «Мережа» і перейти туди.
 • Знайдіть і натисніть на «Додатково», після чого перейдіть в розділ «Wins». Зверніть увагу на поле «Робоча група» – якщо наведене там значення не збігається з назви в пункті 2, то поміняйте його і збережіть зроблене зміна.
 • Виконайте установку «свіжих» драйверів для девайса і клікніть на «Принтери і сканери» в системних настройках комп’ютера.
 • Натисніть на зображення плюсик і відкрийте вкладку «Windows», в лівій частині якої відобразитися найменування робочої групи – виберіть його.
 • Далі вкажіть свій MacBook і, клікнувши на найменування девайса, натисніть на «Виберіть драйвер».
 • Наступним дією відкрийте розділ «Інший» – там вам належить вибрати драйвер, який ви встановили раніше. Після цього зробіть пробний друк будь-якого документа.

Слід додати, що підключившись до принтера через локальну мережу, ви можете розшарити (дозволити) доступ до будь-якого ресурсу на своєму ноутбуці для інших користувачів.

Наприклад, ви можете окремо створити спеціально розшарений папку, куди будуть відправлятися всі ті документи, що потрібні для роботи всіх користувачів локальної мережі.

Коротко про те, що робити, якщо MacBook не бачить принтер

Якщо ви зіткнулися з тим, що ноутбук не відображає нове обладнання, то одна з причин такої проблеми може бути пов’язана з поломкою девайса. Щоб переконатися в цьому, спробуйте підключити оргтехніку до іншого ПК, щоб перевірити її працездатність.

Ще одна причина може полягати в несправності USB-порту – в такому випадку просто спробуйте підключити шнур до іншого порту. Крім того, обов’язково перевірте, чи відповідають встановлені драйвера вашої моделі друкувального пристрою. Не виключено, що ви помилилися при пошуку оптимальної версії. Можливим джерелом несправності є також і проблема кабелю, тому перевірте його на наявність зовнішніх ознак пошкодження або просто спробуйте інший шнур, що знаходиться в робочому стані.

Ссылка на основную публикацию