Як підключити Apple Watch до WiFi. Як перевірити і налаштувати мережу

Смарт-годинник від купертіновского фабрики – своєрідний маленький комп’ютер, який завжди легко взяти з собою. Цей сучасний апарат вже багато чого вміє, і його ресурси постійно розширюються. З його допомогою можна стежити за прогресом тренувань, спостерігати за ритмом серця і стану здоров’я в цілому, аналізувати режим сну і неспання, слухати і управляти музикою і ще дюжину корисностей. І це не та річ, яку забудеш при виході з будинку. Отже, як підключаються Apple Watch до WiFi.

Які Wi-Fi мережі підтримують Apple Watch

Отже, заповітний девайс вже в кишені, тобто на руці. Справа за малим – зв’язати його зі своїм iPhone по бездротовій мережі.

Наявність годин третього покоління дозволяє користуватися ними автономно, тобто без смартфона. Правда, для першої активації без телефону все ж не обійтися.

З’єднання Епл Вотч з вай фай відбувається тільки в тому випадку, якщо iPhone, з яким вони пов’язані з Bluetooth, раніше вже взаємодіяв з цим Wi-Fi. Тобто, якщо ви захочете підключити браслет до нової бездротової мережі, спочатку потрібно зробити це на девайсе-партнері. Потрібно пам’ятати, що годинник працює тільки з мережею на частоті 2,4 ГГц (802.11b / g / n), на частоті 5 ГГц підключення не буде функціонувати. Також гаджет не підключиться до публічних мереж, для з’єднання з якими необхідний пароль або авторизація. Тому підключайтеся тільки до відомих і безпечним мереж.

Як перевірити з’єднання між Apple Watch і iPhone

Є кілька шляхів для того, щоб визначити зв’язок між годинами і телефоном. Це можна зробити через «Пункт управління» на годиннику або через додаток «Watch» на вашому телефоні.
Щоб виконати перевірку на годиннику, проведіть знизу вгору, тим самим відкриється «Пункт управління». Поява в верхньому кутку червоного хрестика або перекресленого телефону означає відсутність зв’язку між гаджетами.
Через додаток «Watch» на вашому айфоне відразу видно, є контакт або ж Apple Watch не підключилисявнз. Якщо з’єднання відсутня, хоча раніше встановлювалося і функціонувало, включіть і заново вимкніть «Авіарежім». Після таких маніпуляцій годинник будуть підключатись.

Як підключити Apple Watch 3 до WiFi

При першому включенні і синхронізації Apple Watch 3 зберігають всі настройки з телефону, з яким він пов’язаний. Тобто, навіть в разі наявності включених на смартфоні Wi-Fi, Siri, GPS, то вони також будуть активні і на годиннику, в тому числі і дані входу для бездротових мереж і інша іофнрмація.

Однак, щоб користуватися усіма комунікативними функціями пристрою, необхідно перевірити конфігурацію як самих iWatch, так і iPhone, з яким буде відбуватися подальша синхронізація. Маніпуляції з налаштування настільки інтуїтивні, що самі потім будете давати майстер-клас як налаштувати Apple Watch без інструкції. Отже:

  1. Для початку перевірте, чи включені блютуз і фай-вай на айфоне, з яким хочете синхронізуватися. Якщо такі знаходяться у вимкненому режимі, проведіть від нижньої частини екрану вгору і натисніть на необхідні елементи.
  2. Далі розумні годинник самі знайдуть iPhone, про що буде свідчити зелений елемент телефону у верхньому лівому кутку «Пункту управління» (жест від низу до верху). Якщо немає значка, ймовірно годинник втратили пару і їх потрібно підключити заново через налаштування iPhone. Для цього потрібно покласти поруч обидва пристрої і дочекатися появи на телефоні фрази для настройки годин. Після чого натиснути «продовжити» і слідувати підказкам на екрані.
  3. Поява зеленого повідомлення свідчить про сполученні обох пристроїв. За замовчуванням, iWatch Коннект з iPhone по Bluetooth на відстані до 10 метрів. І якщо телефон в зазначеному радіусі дії знайти не вийде, Apple Watch підключаються до Wi-Fi. До слова, при підключенні через блютуз, заряд батареї витрачається на 50% економніше.

Як відключити годинник від Wi-Fi

Вище згадувалося, що в годинник третьої серії вбудований GSM-модуль. Тому їх можна як відключити від мережі Wi-Fi, так і тримати з’єднання підключеним. Щоб роз’єднати зв’язок по бездротовій мережі, зайдіть в «Пункт управління» (змахнувши по дисплею годин вгору) і натисніть на значок мережі Wi-Fi. З білого кольору він перейде в темний, що означає, що девайс відключений від всіх мереж, з якими було встановлено зв’язок.

Після цього дії iWatch не намагатимуться з’єднатися до 5 години ранку в автоматичному режимі з мережею Wi-Fi, від якої вони були відключені примусово. Якщо ви хочете підключити Apple Watch до бездротової мережі до закінчення встановленого часу, то:

  • смахніте вгору, відкривши цим жестом «Пункт управління», і натисніть там відповідний значок Wi-Fi мережі;
  • змініть геолокацію – годинник побачать нову мережу і постараються до неї підключитися;
  • перезавантажте годинник.

iWatch третього покоління можуть приймати повідомлення і здійснювати дзвінки без сполучення зі смартфоном і при відключеному Wi-Fi. Однак, коли ця функція стане активна і у нас – поки невідомо. Користуємося і насолоджуємося тим, що є.

Ссылка на основную публикацию