як підключити андроїд як модем: інструкція для користувача

Багато власників планшетів і смартфонів цікавляться тим, як можна підключити Андроїд як модем. Нерідко виникають ситуації, коли з якихось причин відсутня можливість підключити комп’ютер або мобільний телефон до провідного або бездротового інтернету. І в таких випадках оптимальним рішенням стає використання гаджета замість модему.

Створення підключення не представляє складності, тому з подібним завданням впорається навіть людина без спеціальної підготовки. Існує кілька способів організації доступу до всесвітньої павутини за допомогою сучасних мобільних телефонів, що працюють на платформі Андроїд. Конкретні рішення залежать від моделей використовуваної техніки, доступного ПО, наявності кабелів і версії системи, встановленої на смартфоні.

Налаштування пристрою для роздачі Wi-Fi

Якщо на планшеті або смартфоні встановлений Android версії 4.0 і вище, то гаджет можна використовувати в якості точки доступу, до якої підключаються інші ноутбуки і ПК. Щоб забезпечити роздачу Wi-Fi через телефон, спочатку потрібно підключити його до всесвітньої павутини.

Якщо планшетний ПК оснащений вбудованим 3G-модулем, то досить вставити SIM-карту у відповідний роз’єм. Якщо такого модуля немає, то необхідно встановити на пристрій спеціальне програмне забезпечення і підключити до нього налаштований 3G-modem за допомогою кабелю.

Якщо інтернет підключений, то можна забезпечити передачу даних через Андроїд. Для цього слід перейти в розділ «Налаштування», потім в «Інші мережі» (або «Бездротові мережі») і, нарешті, в підрозділ «Модем і точка доступу». Тут потрібно вибрати пункт меню «Переносна точка доступу» і налаштувати мережу, вказавши її ім’я і вибравши необхідний рівень захисту. Він може бути відкритим або потребують введення пароля (WPA2 PSK).

Коли всі поля заповнені, можна натиснути кнопку «Зберегти» і використовувати планшет для підключення техніки, що знаходиться в зоні дії Wi-Fi.

Налаштуйте за допомогою USB

Нерідко користувачі гаджетів задаються питанням про те, як використовувати Андроїд як модемів, підключаючи пристрій до комп’ютера або ноутбуків за допомогою кабелю. Існує два основних способи зробити це. Перший з них підходить для гаджетів, які працюють під управлінням Android версії 4.0 і вище. З їх допомогою можна проводити роздачу інтернету провідним методом без установки спеціального ПО.

Спочатку необхідно вибрати в розділі «Налаштування» підпункт «Інші мережі», а потім – «Модем і точка доступу». Наступний крок – це встановлення з’єднання планшета і ПК за допомогою кабелю. Пункт меню «USB-модем» стає активним, слід поставити галочку біля нього і Mobile AP.

Потім на комп’ютері потрібно зайти в розділ, в якому відображені доступні мережі, і знайти «Підключення по локальній мережі (номер)». У його описі повинна бути вказана марка використовуваного гаджета. Якщо все зроблено правильно, то в «Відомостях про мережевому підключенні» можна побачити, що комп’ютер отримав IP-адреса, а також адреси шлюзу і DNS-півночі. Тепер можна користуватися всесвітньою павутиною.

Універсальне рішення для підключення Android через USB

Наступний спосіб підійде як для включення режиму модему на Андроїд версії 2.1 і нижче, так і для використання на більш сучасних аналогах цієї системи. Перший крок – це завантажити і встановити програму PdaNet + з Google Play. Потім слід зайти в «Налаштування», через меню «Додатки» перейти в розділ «Розробка» і там провести налагодження через порт.

Після цього потрібно встановити спеціальне програмне забезпечення на комп’ютер. Коли установка закінчиться, в треї з’явиться значок телефону. Після цього можна підключати мобільний пристрій до ПК або ноутбука. Потім потрібно запустити на планшеті додаток PdaNet +, вибрати в меню «Enable USB Tether» і при необхідності встановити драйвери. Після цього необхідно знайти в треї комп’ютера значок «desktop-версії PdaNet +» і вибрати «Connect Internet». На цьому установка зв’язку закінчена.

Таким чином, найбільш простим способом використання Андроїд для виходу в інтернет є створення бездротової точки доступу.

Якщо потрібне підключення до всесвітньої павутини через USB, то його рекомендується виконувати з пристрою, оснащеного системою останньої версії.

При цьому слід пам’ятати, що всі описані способи є легкими і доступними. Для їх реалізації потрібно тільки обладнання, яке входить в стандартну комплектацію телефонів (кабель), і загальнодоступне безкоштовне програ
мне забезпечення.

Ссылка на основную публикацию