Як підключити Айфон до телевізора? всі способи

Мобільні телефони нового покоління з кожним днем ​​стають чимось більшим, ніж просто телефон для здійснення дзвінків. Ці пристрої обростають новими можливостями, такими як: інтернет, дивовижні ігри, які можуть змагатися зі спеціалізованими ігровими приставками, зручні і корисні додатки і це ще не весь список сьогоднішнього мобільника. Компанії виробники цих пристроїв намагаються розширювати можливості свого дітища, надаючи можливість з’єднувати телефони з комп’ютером, телевізором, іншими пристроями. Це дозволяє легко і швидко відтворювати відео і фото файли на широкому моніторі для більш зручного перегляду, а також обміну іншими файлами.

Це цікаво: Як підключити телефон на базі Android до TV?

У повсякденному житті часто буває, що звичного, але невеликого екрану айфона недостатньо для того, щоб показати фото з відпустки друзям або колегам. У такого підключення багато переваг, але виникає природне запитання – як підключити Айфон до телевізора, і який з можливих варіантів вибрати? Адже способів це зробити кілька, давайте з цим розберемося.

Підключити через HDMI

Цей спосіб на сьогоднішній день є найпопулярнішим і це неспроста. Підключення Айфона через HDMI адаптер отримав свою популярність через високу швидкість обміну даними між двома пристроями в цифровому вигляді. Цей роз’єм можна зустріти на більшості популярних електронних пристроях. Кабель забезпечує обмін файлів різних форматів і в цьому його заслужене гідність. Для того щоб об’єднати Айфон з телевізором необхідна наявність HDMI портів в пристроях, вони бувають двох видів – micro HDMI і mini HDMI. Визначити чи має пристрій відповідний порт можна візуально, порт зазвичай підписаний, або за допомогою інструкції.

Створити підключення між телевізором і iPhone можна слідуючи наступних кроків: обидва пристрої повинні бути включені в мережу, з’єднуємо їх за допомогою HDMI-кабелю. Якщо не виникло ніяких помилок, в 99 випадках з 100 повинна відбутися настройка з’єднання обох пристроїв автоматично. При успішному завершенні цієї дії почне свою роботу функція mirroring, яка відобразить всі дії екрану айфона на моніторі телевізора.

Це цікаво:  Як підключити телевізор до інтернету через WiFi роутер?

Якщо автоматична установка не спрацювала, в цьому випадку доведеться створити її вручну. Потрібно зайти в налаштування обох пристроїв, на телевізорі потрібно вибрати джерело сигналу – HDMI. При цьому якщо на панелі телевізора є кілька портів, то потрібно подивитися в інструкції номер задіяного і в настройках вказати саме його. У айФоні, в настройках необхідно встановити передачу даних через HDMI. Якщо все зроблено вірно, ви повинні бачити активний екран iPhone на моніторі телевізора. Якщо пристрій не має порту micro-HDMI, використовують спеціальний перехідник з micro-USB в HDMI, який дозволить підключитися по недоступному інтерфейсу.

Адаптер Lighting HDMI

Цей вид кабелю виділяється своїми якостями портативністю і ультратонкої формою, що істотно полегшує роботу і економить місце при підключенні. Його особливістю є застосування «на ходу», наприклад в готелі або офісі. Він легко підключається до різних пристроїв і не вимагає ніяких налаштувань. Все, що потрібно для роботи – просто включити кабель.

Через поширеного застосування кабелю часто запитують в пошукових системах, як підключити Айфон до телевізора через USB? Варто відповісти, що, на жаль, за допомогою USB підключити iPhone можна, але він буде застосований в якості накопичувача.

Підключити iPhone за допомогою USB-кабелю

Так, немає можливості відображати графічні файли на моніторі телевізора з Айфона, але його можна використовувати як джерело сигналу. Керувати вмістом в такому випадку потрібно буде за допомогою ТВ-інтерфейсу. Телевізори нового покоління здатні відображати не тільки всі сучасні і популярні формати файлів, але і часто використовувані формати текстових документів. Це дає можливість обладнати телевізор в повноцінну дошку для презентацій. З підключенням Айфона до телевізора за допомогою USB-кабелю не повинно виникати ніяких питань. Все досить просто, один кінець підключити до порту на iPhone, інший – в роз’єм телевізора на панелі, підписаний відповідними ініціалами, підключення та налаштування – все повинно відбутися автоматично.

Підключення за допомогою WI-FI

Ще один хороший питання – чи можна підключити Айфон до телевізора бездротовим способом? Якщо підключення планується часто проводити вдома, то рекомендується використовувати спеціальний пристрій, який розширює можливості всіх домашніх девайсів – це Apple TV. Воно дозволить:

  • Застосовувати дуже зручну і нову функцію AirPlay, яка дозволить програвати відео, музику, відображати фото і інші графічні файли без потреби копіювання їх на жорсткий диск комп’ютера або інші подібні пристрої;
  • Керувати функціями телевізора без обмежуючих рух кабелів;
  • Запускати відео-файли, які знаходяться на вашому комп’ютері, хмарному сховище або локальному файловому.

Що стосується питання, як підключити Айфон до телевізора через WIFI, то для цього існує спеціальна приставка Apple TV, яка отримує сигнал від функції AirPlay, а також є мостом для всіх пристроїв від компанії Apple і простих телевізорів. Цей пристрій з’єднується з телевізором за допомогою кабелю HDMI і підключається до наявної мережі WI-FI. Перша настройка займає деякий час, зате наступні відбуваються в два рухи.

Щоб її підключити необхідно:

Компанія Samsung пропонує користувачам Айфон підключити пристрій швидко і легко з функцією AllShare. Телевізор Самсунг часто вже має вбудований WIFI модуль, що полегшує підключення до мережі пристроїв. Необхідно об’єднати в домашній вайфай мережі обидва пристрої і підключити функцію AllShare.
Буває і так, що телевізор не має нових функцій і інтерфейсів, які вбудовані в сучасні пристрої, типу: HDMI, WIFI і ін. В цьому випадку Айфон 5 можна підключити за допомогою кабелю в аналоговий роз’єм, необхідно підібрати для цього потрібний кабель. Також для мобільного пристрою Айфон 6 підійде компонентний або композитний кабель-AV.

Зі статті ви дізналися, як підключити Айфон до телевізора різними способами. Який з них підходить для вашого випадку – вирішувати вам.

Ссылка на основную публикацию