Як підготувати айфон до продажу: копіювання і обнулення налаштувань

Якщо ви вирішили придбати нову модель смартфона від Apple, продавши наявний телефон, то необхідно підготувати Айфон до продажу. Якщо не зробити цього, то новий власник отримає доступ до ваших особистої інформації, аж до даних кредитної картки.

Збереження резервної копії

Перш ніж продавати iPhone, необхідно створити резервну копію інформації, щоб потім не шкодувати про зникнення важливих заміток, контактів або фотографій. Зробити бекап можна чотирма способами:

  • в iCloud;
  • через iTunes;
  • в Mac FoneTrans;
  • У iMazing.

Рекомендується робити кілька копій, бажано – усіма перерахованими способами. Це дозволить виключити можливість пошкодження і втрати даних.

iCloud

Підключіть телефон до Wi-Fi і підключіть зарядний пристрій, щоб пристрій забороняв відключилося під час копіювання даних. Відкрийте розділ «iCloud» – «Резервна копія» в настройках.

Переведіть перемикач «Резервна копія» в активне положення і натисніть «Почати копіювання». Введіть пароль Apple ID і тапніте «Створити копію».

Резервна копія в iCloud буде створюватися автоматично кожного разу, коли телефон буде підключений до Wi-Fi і заряджатися.

iTunes

Підключіть iPhone до комп’ютера і відкрийте iTunes. Виберіть смартфон в переліку підключених пристроїв.

Тапніте «Створити копію зараз». Вкажіть, чи слід додавати в копію деталі встановлених програм. Якщо ви їх додасте, то при відновленні програми будуть встановлені автоматично.

Mac FoneTrans

Підключіть Айфон до ПК, встановіть і запустіть Mac FoneTrans. У головному меню клацніть «To folder».

Вкажіть папку для збереження даних в рядку «Output folder» і натисніть «Start».

iMazing

Підключіть пристрій, запустіть iMazing на комп’ютері. Виберіть телефон в списку підключених девайсів. На нижній панелі натисніть на кнопку «Копія».

Виберіть тип копії – повна копія або архів всього вмісту. Налаштуйте параметри резервного копіювання та натисніть на кнопку «Копія».

відключення iCloud

В iCloud зберігаються фотографії, замітки, контакти, записи календаря, дані додатків. Якщо ви ще й резервну копію відправите на хмарне сховище, то дуже важливо відключити iCloud на майно, що продається пристрої, інакше покупець отримає доступ до всієї важливої ​​інформації. Дляя відв’язування сховища від смартфона:

  1. Відкрийте розділ «iCloud».
  2. Пролістніте екран вниз і тапніте «Вийти».
  3. Введіть пароль від Apple ID, щоб вийти з iCloud.

Постане питання, що робити з контактами, нотатками та іншими даними iCloud. Виберіть варіант «Видалити з iPhone».

Вони залишаться в iCloud, але будуть стерті з пристрою. Після цього функція «Знайти iPhone» буде відключена. Це дуже важливо для покупця, так як він не зіткнеться з блокуванням активації при першому включенні купленого з рук смартфона.

Скидання контенту і налаштувань

Щоб остаточно підготувати Айфон до продажу, необхідно скинути на ньому настройки і стерти призначений для користувача контент. Після виконання цієї операції телефон стане чистим, як ніби їм ніколи не володіли. Переконайтеся, що резервна копія створена і містить всю необхідну інформацію, після чого:

  1. Відкрийте розділ «Основні» в настройках.
  2. Перейдіть до підрозділу «Скидання».
  3. Виберіть пункт «Стерти настройки і контент». Підтвердіть виконання операції.

обнуління айфона

Дочекайтеся закінчення процедури. Після стирання контенту iPhone необхідно заново активувати. Вибирайте режим «Налаштувати як новий iPhone», щоб не починати знову збережені дані з резервної копії.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию