Як перезавантажити планшет Lenovo, якщо він завис

Планшети від Lenovo досить поширені на ринку. Незважаючи на те, що це один з кращих виробників світової електроніки, пристрої Lenovo (в даному випадку планшети) можуть намертво зависати під час роботи, не реагуючи дії користувачів. У таких випадках рятує звичайна перезавантаження. Давайте розглянемо, як її здійснити.

Перезавантаження планшета Lenovo

Насправді процес перезапуску планшета даного виробника практично нічим не відрізняється від аналогічного у інших фірм. Всього представлено два варіанти перезавантаження:

 • Стандартний. В цьому випадку шанс втратити призначені для користувача дані мінімальний;
 • Жорсткий. Рекомендується використовувати тільки в тому випадку, якщо пристрій взагалі не реагує ні на які дії. В даному варіанті є ризик втратити призначені для користувача дані з пам’яті пристрою.

Варіант 1: Стандартна перезавантаження

Тут алгоритм дій максимально простий:

 1. Затисніть кнопку харчування на декілька секунд. Зазвичай вистачає 5 секунд.
 2. Після цього на екрані пристрою має з’явитися меню з вибором дій. Виберіть варіант «Перезавантаження».
 3. На деяких моделях Lenovo, а також в разі серйозного зависання, екран, описаний в другому кроці, може не з’явитися. Тоді просто утримуйте кнопку живлення трохи довше. Після цього планшет перезавантажиться автоматично.

Якщо після проведених дій планшет не включається, то не варто панікувати. Можливо, замість перезавантаження він просто виключився. Спробуйте включити його за допомогою кнопки живлення. Іноді після сильного зависання або екстреного виключення / перезавантаження кнопку потрібно тримати кілька секунд, щоб планшет почав «подавати ознаки життя».

Варіант 2: Спеціальна кнопка

Залежно від телефону, Lenovo є спеціальна кнопка, що дозволяє виконати перезапуск пристрою. Зазвичай вона розташована поруч з кнопкою включення. Може бути відзначена кольором або просто бути трохи менше за розміром.

Цю кнопку потрібно затримати на пару секунд, після чого пристрій перезавантажиться в звичайному режимі. Однак потрібно бути обережним, так як на деяких моделях ця кнопка може ще відповідати за аварійне скидання налаштувань. Якщо ви «перетримаєте» цю кнопку, то замість звичайної перезавантаження ризикуєте отримати скидання налаштувань і втрату інформації користувачів.

Іноді ця кнопка може бути захована від користувача під корпусом пристрою. В такому випадку її потрібно натиснути за допомогою спеціальної голки, за допомогою якої відкриваються слоти для карт пам’яті і SIM-карт. Отвір, що дає доступ до цієї кнопки завжди розташоване поруч з кнопкою включення. У деяких випадках потрібно «провернути» голку для активації кнопки.

Варіант 3: Перезапуск зі скиданням налаштувань

Даний варіант рекомендується використовувати тільки в самих «крайніх» випадках, коли, наприклад, після перезавантаження пристрій зависає знову або перезапуск звичайними засобами стає неможливий. Тоді потрібно виконати «жорстку» перезавантаження зі скиданням налаштувань і можливим вилученням інформації користувачів.

Перед тим, як проводити скидання налаштувань, рекомендується зробити резервну копію особистої інформації, якщо така можливість є. Перенесення особистої інформації можна виконати за допомогою карти пам’яті і комп’ютера. Даний процес не представляє з себе нічого складного, проте в контексті даної статті він розглянутий не буде.

Читайте також: Як перезавантажити планшет на Android? Рестарт Андроїд Як відключити безпечний режим на планшеті Android Що робити, якщо планшет Android завис і не вимикається Що робити, якщо планшет не заряджається

Отже, перейдемо до процесу «жорсткої» перезавантаження планшета Lenovo:

 1. Затисніть кнопку вимикання на 5-15 секунд. Ви можете відпустити її коли планшет згасне і завібрує.
 2. Замість логотипу виробника повинен логотип Android, а потім розібраний робот. Після відбудеться безпосередньо завантаження меню. Тут сенсор може не працювати, тому вам доведеться використовувати замість нього кнопки регулювання гучності – для перемикання між пунктами меню. Кнопка живлення відповідає за вибір пункту меню.
 3. Тепер виберіть пункт «Wipe data / factory reset». Відкрийте його.
 4. Перед вами з’явиться меню, де потрібно буде вибрати варіант «Yes – delete all user data».
 5. Пристрій зависне на кілька секунд і відключиться. Нічого не робіть.
  Воно повинно включиться знову самостійно. Після цього перед вами відкриється меню, описане в другому і третьому кроці.
 6. Тут потрібно вибрати «Reboot system now».
 7. Пристрій перезавантажиться, проте всі налаштування будуть скинуті до заводських. Якщо ви не зберегли якусь призначену для користувача інформацію, то швидше за все вона буде безповоротно втрачена.

У даній інструкції були розглянуті всі доступні способи перезавантаження планшета Lenovo. Варто розуміти, що в 90% випадках можна обійти лише першим або другим способами. Третій спосіб рекомендується використовувати виключно в «надзвичайних» ситуаціях. Якщо у вас є питання і пропозиції з приводу статті, то залиште свій коментар.

Ссылка на основную публикацию