Як перезапустити браузер

Часом нам потрібно перезапустити браузер Mozilla Firefox. Важливо не плутати! Не просто вимкнути шляхом натискання червоного хрестика і потім включити. А зробити автоматичний перезапуск зі збереженням всіх відкритих вкладок для подальшої роботи з ними.

Для чого це може стати в нагоді?

При установці або видаленні плагіна, працюючи з прихованим розділом браузера «about: config» і виробляючи там якісь зміни (приклад статті), що б вони вступили в силу іноді потрібно перезапустити браузер.

Упевнений, що кожен з вас стикався, та й не один раз, коли було потрібно перезапустити браузер, але ви його просто вимикали при цьому, втративши всі відкриті вкладки, не знаючи до сьогоднішнього дня іншого способу.

Я ж покажу вам цілих 2 способи один з них за допомогою командного рядка Мозіли, а інший за сприяння спеціального маленького розширення «Restart application» має вагу всього 6,2 кб.

Як перезапустити браузер

У статті як отримати коди кольорів в html ми вже використовували командний рядок Firefox і ось в сьогоднішньому уроці вона нам знову знадобиться.

1. спосіб

Запускаємо браузер Mozilla Firefox, за допомогою клавіш Shift + F2 відкриваємо командний рядок, котораябудет розташована внизу екрана. Вписуємо ось таке значення:

restart

натискаємо клавішу Enter.

2. спосіб

Встановлюємо розширення Restart application тим, кому невідомо як це робити читаємо цю статтю, після установки в верхній правій області вікна з’явиться значок незакінченого червоного кола зі стрілкою на одному кінці.

Натиснувши на цей гурток, ви тут же перезавантажте Firefox.

Не плутайте із позначкою поновлення сторінки виглядає майже так само, але сірого кольору знаходиться в полі адресного рядка.

Кому як, але для мене другий спосіб зручніше, головне він швидше ніж перший справляється зі своїм обов’язком.

До речі для браузера Google Chrome теж є таке ж розширення.

Деякі корисні гарячі клавіші

Alt + F4 – виконує закриття браузера

Ctrl + F5 – оновлює поточну вкладку

Ctrl + Shift + Esc – викликає диспетчер задач

Ctrl + Alt + Del – диспетчер таких команд як:

блокувати комп’ютер

змінити користувача

вийти з системи змінити пароль

запустити диспетчер задач.

На цьому на сьогодні ніби як все!

Ссылка на основную публикацию