Як перепрошити планшет андроїд? Прошивка планшета на прикладі Texet 9751 HD

Процедура оновлення прошивки планшета достатня проста, але багатьом вона все одно не знайома, тому сьогодні ми детально розглянемо весь процес перепрошивки планшета програмою PhoenixSuit, в якості прикладу будемо використовувати планшет Texet 9751 HD.

Спочатку давайте визначимося, навіщо взагалі може знадобитися перепрошивати планшет на базі операційної системи Android.

Навіщо перепрошивати планшет?

  • Планшет не включається, при спробі включення працює тільки підсвічування;
  • Просто бажання встановити чисту систему;
  • Для установки більш нової версії Android;
  • Для установки сторонньої (не офіційною) прошивки.

Як вже було сказано, вище як приклад я буду використовувати планшет Texet 9751 HD, його я порушували два рази, перший для оновлення прошивки, тобто для установки більш нової версії ОС, а другий, тому що він у мене, через пару років, просто перестав включатися. Прошивку я використовував офіційну, тобто скачував її з сайту виробника. А тепер давайте я розповім, що потрібно зробити, для того щоб перепрошити планшет.

Примітка! Для того щоб перепрошити планшет буде потрібно персональний комп’ютер або ноутбук. Я використовував комп’ютер з операційною системою Windows 7. Також відразу скажу, що після прошивки ніяких даних на планшеті не залишиться.

Викачуємо прошивку для планшета

Рекомендується, звичайно ж, завантажувати прошивку з офіційного сайту, тобто використовувати прошивку яку пропонують самі виробники планшета. У моєму випадку це сайт www.texet.ru, тобто план дій, наступний, я переходжу на сайт, шукаю потрібну модель планшета, заходжу в докладний опис, переходжу в розділ «підтримка ->завантаження»І там я можу завантажити все, що мені потрібно для перепрошивки мого планшета, а саме саму прошивку, програму, за допомогою якої я буду прошивати планшет і навіть коротку інструкцію. Як програма для прошивки в даному випадку буде виступати PhoenixSuit.

Також звертаю Вашу увагу на те, що модель планшета Texet 9751 HD випускається в декількох ревізіях, тому перед тим як завантажувати прошивку переконайтеся в тому, що Ви завантажуєте саме ту прошивку, яка підходить для Вашої ревізії планшета. Дізнатися про те яка ревізія у Вашого планшета, можна просто подивившись на серійний номер, саме так і говориться на офіційному сайті.

У мене серійний номер починається з 1312, тому я скачую прошивку для ревізії rev1, і утиліту для зміни ПО, тобто PhoenixSuit, можете також завантажити і інструкцію по оновленню.

Ось, де Ви все це можете побачити і завантажити

Установка програми PhoenixSuit на комп’ютер

І так ви скачали 2 архіву один це TM9751HD-pcba1.4-20130619_rev1_sn1312.rar з образом прошивки, а другий PhoenixSuit1.0.6 з програмою PhoenixSuit і тепер Вам необхідно розпакувати їх. Для установки програми PhoenixSuit запустіть файл PhoenixSuit_EN.msi і на першому вікні натисніть «Next»

Далі якщо хочете, можете змінити шлях установки програми, я залишаю все як є і відразу тисну «Next»

підтверджуємо установку

В процесі установки Вам необхідно буде встановити драйвер пристрою, тобто з’явиться вікно, в якому ми натискаємо «далі»

Далі нас попередять про те, що не вдалося підтвердити драйвер, але нам його все одно необхідно встановити, тому тиснемо «Все одно встановити драйвер»

Драйвер встановлений, тиснемо «Готово»

Потім і програма теж встановиться, тиснемо «Close»

прошиваємо планшет

І перше що потрібно зробити, це зарядити пристрій, навіть якщо індикація зарядки не відображається, просто підключіть зарядний пристрій і залиште на кілька годин.

І так після того як все попередні заходи проведені, планшет заряджений, можна приступати безпосередньо до прошивці пристрою.

Крок 1

Запускаємо встановлену програму PhoenixSuit, наприклад, за допомогою ярлика на робочому столі (за замовчуванням він автоматично там створюється).

крок 2

Переходимо в розділ Firmware і вибираємо файл прошивки, тобто образ прошивки за допомогою кнопки «Image»

крок 3

Вимикаємо планшет, затискаємо клавішу “Додому”, підключаємо пристрій до ПК, за допомогою USB кабелю і протягом 10-15 секунд натискаємо і відпускаємо клавішу включення до появи, наступного вікна, де необхідно натиснути «Yes»

Ось і почалася прошивка пристрою, вона займе приблизно хвилини 3

Як тільки з’явиться повідомлення «Upgrade Firmware Succeed»Це буде означати, що прошивка пристрою успішно завершена, тиснемо«OK»

Ось і все тепер ми можемо від’єднати планшет від ПК і включити його.

Ссылка на основную публикацию