Як перепрошити Андроїд через комп’ютер: послідовність операцій

Багато з власників електронних новинок на базі Android задаються питанням про те, як перепрошивати Андроїд через комп’ютер. Навіщо це потрібно? За рахунок установки оновлень відбувається не тільки розширення можливостей мобільних пристроїв, але і усунення неполадок в роботі операційної системи. Іноді поновлення можуть принести не тільки користь, але і шкоду роботі мобільного гаджета. При виникненні проблем оптимальним варіантом їх усунення є перепрошивка пристрою.

Установка нової прошивки

Для того щоб Android перепрошити, потрібно виконати кілька операцій. Послідовність дій при установці нової прошивки наступна:

 1. Потрібно перевірити заряд батареї. Кращим варіантом буде наявність повністю зарядженого акумулятора. Справа в тому, що якщо при проведенні операції перепрошивки пристрій відключиться, всі дані будуть втрачені.
 2. Уточнюється версія операційної системи, під управлінням якої функціонує наявний гаджет. Щоб отримати цю інформацію, потрібно зайти в розділ налаштувань пристрою.
 3. Викачується нова версія операційної системи для відповідної моделі гаджета.

Електронну новинку, яка працює під управлінням операційної системи Android, можна перепрошити за допомогою ПК. Щоб зробити це, потрібно знати, як прошити Андроїд через комп’ютер правильно. Для перепрошивки необхідно виконати кілька операцій:

 1. Підготувати кабель microUSB.
 2. Включити ПК.
 3. Перевірити рівень заряду акумулятора гаджета, він повинен становити не менше 70% від максимально можливого.
 4. Версія прошивки поміщається на диск С комп’ютера.
 5. Для установки прошивки потрібно наявність на ПК програми Odin, яка повинна розміщуватися на диску С.
 6. Мобільний гаджет підключається до ПК, після його виявлення комп’ютером і підготовки до роботи Андроїд перепрошивати.

Після закінчення процесу мобільний пристрій можна запустити. Слід чітко пам’ятати, що до завершення інсталяції нової версії прошивки гаджет заборонено відключати від комп’ютера.

Заміна Андроїда на Windows Mobile

Операційна система Windows Mobile набирає популярність, тому багато власників гаджетів замислюються над питанням про те, як встановити її замість ОС Android.

Щоб Андроїд перепрошити на Windows Mobile, потрібно виконати кілька операцій. Послідовність дій при проведенні процесу повинна бути наступною:

 1. Потрібно завантажити архів Ubuntu.CAB на мобільний пристрій. Потім потрібно клікнути по ярлику програми, але, використовуючи ліву клавішу, вибирати Windows Mobile.
 2. Після виконання першої операції завантажується архів DL.Desire.v4.32, для установки якого використовується коренева директорія флешки.
 3. Далі здійснюється завантаження файлу datan_256.rar, який потрібно розпакувати в системних файлах в папці з документом haret.exe.
 4. Тепер потрібно запустити файл clrcad.exe, після його інсталяції, що займає кілька хвилин, запускається файл haret.exe. При цьому відбувається завантаження системи в авторежимі. Час завантаження може сильно відрізнятися для окремого пристрою, залежно від технічних характеристик гаджета.
 5. В процесі перепрошивки з’являється вікно, яке призначене для установки мовних налаштувань, потім відбувається запуск ОС Android. Після здійснення першого запуску слід провести перезавантаження, виконавши команду Restart.

Програма для прошивки і її меню компанд

Вищеописані дії проводяться в ручному режимі. Для видалення ОС Android потрібно видалити папки, створені авторежимом.

Ссылка на основную публикацию