Як перенести замітки з Андроїда на Андроїд

Коли необхідно щось запам’ятати ми традиційно записуємо замітки. Їх зараз прийнято зберігати в телефоні. Недоліком такого способу нагадування можна вважати прихильність до смартфону. Android і iOS найпоширеніші операційні системи. Розглянемо для початку питання, як перенести замітки з Андроїда на Андроїд. Другою темою буде, як перенести замітки з Айфона на Андроїд.

Як перенести замітки з Android на Android

Знадобитися перейти в магазин і скачати програму CLONEit. Вона призначена для транспортування заміток, календарів і ще 10 різних даних. Універсальний продукт для повсякденного користування, коли необхідно щось переміщати з корпоративного телефону в особистий смартфон.
Після скачування програми підключаємося до Wi-Fi і робимо наступні кроки:

 1. повинен бути встановлений на обох телефонах беруть участь в обміні.
 2. Одночасно запускаємо програму на двох смартфонах.
 3. Вибираєте з двох запропонованих варіантів: відправник і одержувач.

  Як перенести замітки з Android на Android за допомогою CLONEit

 4. Деякий час піде на установку зв’язку.
 5. Відзначаєте замітки, які збираєтеся скопіювати на інший пристрій.
 6. Через клік по CLONEi почнеться процес перенесення.

На цьому опис перенесення заміток з Андроїд на Андроїд можна завершити.

Як перенести замітки з iPhone на Android

Використовуємо програму Outlook

IPhone і Android трохи відмінні один від одного платформи. Встановити між ними зв’язок, просто активувавши Bluetooth не вийде. Для початку спробуємо варіант з програмою Outlook. Якщо заміток не багато, то їх краще переслати електронною поштою. Для великих обсягів використовуємо наш комп’ютер.

 1. Айфон приєднуємо через USB кабель до комп’ютера. Запускаємо iTunes.
 2. Зліва в програмі на ПК побачите категорію «Info». Тут серед безлічі меню вибираєте те, де говориться про синхронізацію нотаток. Англійською категорія називається так: «Sync notes with» (Синхронізувати замітки з …). Тепер тиснете по Outlook: він буде розташований у випадаючому списку.

  Переносимо замітки з iPhone на Android

 3. Для старту обміну між iPhone і Outlook клацає по «Синхронізувати».
 4. Тепер займемося андроїдом. У телефоні заходите в свій обліковий запис Outlook. Потрібні дані автоматичні перемістяться в папку «Нагадування». Директорію знайти буде не складно.

Apple iCloud

Тут витоку інформації статися не може, що дозволяє зберігати повну конфіденційність. Знову по пунктам розберемо процес роботи з iCloud.

 1. Запускаємо на своєму смартфоні iCloud. Переходимо в настройки. Тут необхідно активувати синхронізацію.
 2. Далі клікаєте по «Зберігання і резервне копіювання». Із запропонованих варіантів вибираєте той пункт, де йдеться про резервне копіювання.

  Переносимо замітки через iCloud

 3. Переходимо до роботи за комп’ютером. Вже там відкриваєте iCloud. Все синхронізовані замітки у вас тут же з’являться. Залишається лише відіслати листа самому собі на Андроїд.

Apple iCloud вважається більш прийнятним способом перенесення заміток.

Використовуємо Gmail для перенесення

Google універсальний навіть в питаннях збереження і перенесення заміток. Поштовий сервіс виручить в ситуації, коли замітки треба скопіювати в ваш Андроїд з Айфона. Головною умовою залишається наявність аккаунта. Додайте обліковий запис і активуйте синхронізацію в пошті і на смартфоні. Останньою справою буде візит на поштовий сервіс з Андроїд, який отримає все нотатки з аккаунта.

висновок

Ми розповіли вам найпоширеніші і прості способи як перенести замітки з Андроїда на Андроїд, а так само способи перенесення заміток з Айфона на Андроїд смартфон і навпаки, ці інструкції підійдуть якщо використовувати їх для перенесення в зворотному порядку. Якщо у вас залишилися питання, пропозиції або виникли труднощі – задавайте питання в коментарях до цієї сторінки або нашу групу в контакті.

Ссылка на основную публикацию